Aroganckie zachowanie policjantów?

Udostępnij
Tweet

Otrzymaliśmy od jednego z mieszkańców Ostrowa Wlkp. wiadomość z prośbą o interwencję. W ostatnich dniach był on świadkiem sytuacji na ul. Wolności w Ostrowie Wlkp. Gdy spacerował chodnikiem, zauważył, że samochód osobowy nie może wyjechać z bramy, ponieważ radiowóz ją zastawił. Natychmiast odezwał się jeden z mieszkańców pobliskiej kamienicy, mówiąc, że policjanci siedzą w pobliskim barze. Nasz widz wszedł do środka…

+

Po wejściu do baru, zauważył dwóch policjantów wcinających sobie zupkę. Mieszkaniec miał ich poprosić by przestawili radiowóz, który stoi zaparkowany nieprawidłowo. Wówczas jeden z policjantów miał się „głupkowato uśmiechnąć”, po czym dołączył do niego kolega z patrolu. Mężczyzna nalegał, by funkcjonariusze zareagowali. W tym momencie jeden z policjantów miał powiedzieć: „Masz jakiś problem? To wyjdźmy na zewnątrz!”. Jeżeli tak faktycznie było, to zachowanie funkcjonariuszy było aroganckie i nieprofesjonalne.

Mieszkaniec nadal próbował osiągnąć cel, czyli doprowadzić do przeparkowania radiowozu z wjazdu do kamienicy. Policjant ponownie miał zapytać czy mieszkaniec ma jakiś problem. Oczywiście w tonie opryskliwym. Funkcjonariusz dążył do wylegitymowania zatroskanego mieszkańca. Pytanie w jakim celu? By później go nękać? O takich przypadkach z różnych miast słyszy się dość często. Mieszkaniec odpowiedział, że się wylegitymuje gdy policjant przeparkuje radiowóz.

Ostatecznie policjant spotkał kolegę, z którym postanowił urządzić sobie pogawędkę i dopiero po niej odjechał radiowozem.

Poniżej załączamy film z faktu zablokowania wyjazdu z kamienicy.

Z uwagi na weekend nie udało się ustalić stanowiska drugiej strony…

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

89 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
aleś teraz błysnoł ! wielki polonista się znalaz ! filozfia to Twoje drugie imie...
8 lat temu

Powiem w skrócie, odmówiłem przyjęcia mandatu, w sądzie miałem fotki zdarzenia i co najciekawsze za czeli kłamać że było inaczej, a sędzia jak dziecko łykał bajki.
Tylko i wyłącznie nagrywać smarkaczy, bo policja i sędziowie to jedna klika.
A co do samych policjantów i policjantek, nie wiem jakim cudem do pracy w tej formacji dostają się dziewczynki chude małe, i tak samo nie którzy chłopcy, wyglądają jak anorektycy. A reszta to cwaniaki, co to nie my, bo mam czapkę na głowie, KATASTROFA.

Olek
8 lat temu

Ewidentne złamanie przepisów o ruchu drogowym przez milicjantów, ciekawe jakie konsekwencje wyciągnie komendant? Celowo piszę MO, gdyż wielu obecnie służących w tej formacji wydaje się że są ponad prawem jak za PRL. Cechuje ich olbrzymia buta, arogancja, częste zwykłe chamstwo oraz kompletny brak kultury osobistej. Są całkowitym przeciwieństwem służb na zachodzie europy, przykładem może być Wielka Brytania gdzie Policja naprawdę służy obywatelom. Jeśli ten milicjant to krótko obcięty blondyn, powyżej 1.80m to bardzo lubi używać tekstu w stylu ” masz jakiś problem” jak typowy zadymiarz na dyskotece. Panu Markowi proponuje monitorować temat co w tej kwestii zrobił ostrowski komendant.

krótko obcięty blondyn
odpowiada  Olek
8 lat temu

Ej, bo ci mandat sieknę!

Krzys
odpowiada  Olek
8 lat temu

móiwsz, blondyn dosc dobrze zbudowany bardzo krótko obietty to ja zglaszalem ta sprawe,

Ania
8 lat temu

Powiem tak,mlodzi ostrowscy policjancji szpanuja po ostrowskich ulicach,sa gburowaci,pretensjonalni i wszyscy powinnismy sie ich bac.Dziwne ze jeszcze komendant nie zrobil z tym porzadku.W koncu Kto tu jest dla Kogo.Spytasz takiego jednego na koniec rozmowy o nazwisko to uslyszysz „przedstawialem sie na poczatku” Panowie troszke pokory wiecej.

irena .
8 lat temu

Ludzie ! jeśli piszecie komentarz , to przynajmniej nie róbcie błędów . Jestem emerytką i drażnią mnie wasze wpisy , czasami głupie . Policjanci , tak jak inni ludzie zachowują się różnie . Piszcie po prostu wtedy , kiedy macie coś do powiedzenia . Jeśli opisywana sytuacja miała miejsce , to mam nadzieję , że policjanci zostaną ukarani . Jeśli nie , to ja też nie lubię policjantów . Pozdrawiam i uczcie się języka polskiego , na złość glinom .

krótko obcięty blondyn
odpowiada  irena .
8 lat temu

Czego żeś sie nażarła Irenko????

Adam
odpowiada  irena .
8 lat temu

Zgadzam się, ale przed przecinkiem nie ma odstępu, tak jak i przed kropką.

hehe
odpowiada  Adam
8 lat temu

Chyba emerytka, samouk 😉 chciała, żeby wyszło czytelnie i wyraźnie …

aleś teraz błysnoł ! wielki polonista się znalaz ! filozfia to Twoje drugie imie...
odpowiada  irena .
8 lat temu

pako

sasquad

A twoje drugie to pewnie „Kultura” prostaku coś „błysnoł” i „znalaz”. Do szkoły pewnie nie chodziłeś, a matka i ojciec tacy sami prostacy jak ty, bo mało że cię kultury nie nauczyli to i pisać poprawie po polsku

Pop215
8 lat temu

Karny k… za ch… parkowanie!!!!

look
8 lat temu

Wszystkim proszącym o pomoc policję, jeśli dyspozytor sprawia trudności, pamietajcie: poprosić o imię i nazwisko dyspozytora i pisać skargę do komendanta. Tyle.

Karol
odpowiada  look
6 lat temu

Komendanta ale Komendy Wojewódzkiej! i do wiadomości Komendy Głównej!

Wojtek
8 lat temu

coś tu nie gra, przecież na końcu tej ulicy nie ma żadnej knajpy z jedzeniem, a ruch na tej ulicy jest całkowicie zamknięty od czasu remontu. Według mnie to jakieś pomówienie (nie pierwsze)

ostrowianin
odpowiada  Wojtek
8 lat temu

jest jedzenie i jest otwarta droga a pomowionyt jestes sam psie

hut
odpowiada  Wojtek
8 lat temu

ty psie hał hał

radecki
8 lat temu

ktoś chciał zabłysnąć …. robiąc z tego sensację 🙂 Kilka lat temu zaparkowałem na ul:Wolnosci przy dawnym salonie prasowym Empik samochód by aby podejść do sklepu podpisać fakture zastawiłem wtedy z 3 samochody zajeło mi to dosłownie 1 minute kiedy wróciłem jakiś gość wymachuje przedemną rekoma w sposób bardzo prowokujący że on tu czeka już 15 minut przeprosiłem grzecznie i odjechałem powiedziałem tylko że stałem tu max minute . W nastepnym Tygodniu widzę zdjecie firmowego samochodu w gazecie Kurier Ostrowski i komentarz że kierowca tego auta stał bardzo długo blokując samochody i był bardzo wulgarny chcąc nawet pobić kierowce który chciał wyjechać z miejsca parkinkowego ….byłem w szoku co za idiota zrobił takie coś ,dowiedziałem się kto to był i już nigdy po tym fakcie nie kupiłem gazety Kurier Ostrowski ponieważ pismaki tej gazety zawieli moje zaufanie. Oczywiscie gdyby firma którą reprezentowałem i byłem w niej zatrudniny wniosła do mnie jakieś pretensje i powiedzmy zwolniła z pracy przez kłamliwy artykuł oddałbym sprawę do sądu ….Wiec nie zawsze warto wierzyć w takie artykuły gdyby rozmowa była nagrana to OK….ale tutaj to nie wystąpiło jak napisałem na początku prawdopodobnie ktoś chciał Zabłysnąć…. 🙂 radecki

MYLIK
odpowiada  radecki
8 lat temu

To był „wardawy i jego klika z PZPR-u”

cd
odpowiada  radecki
8 lat temu

a co tam bylo klamliwego skoro sam sie przyznales jak pieknie reprezentowales firme lamiac prawo i w typowo chamski i buracki sposob blokowales ludziom samochody? trzeba bylo od razu do empiku wjechac do srodka bajek tu ludziom nie opowiadaj max minute hahaha bardzo dobrze ze cie opisali chamstwo trzeba tepic

x
8 lat temu

Trzeba było ich nagrywać od razu rura cwaniakom mięknie

xyz
8 lat temu

nagana i koniec

89
0
Napisz co o tym sądziszx