Aroganckie zachowanie policjantów?

Udostępnij
Tweet

Otrzymaliśmy od jednego z mieszkańców Ostrowa Wlkp. wiadomość z prośbą o interwencję. W ostatnich dniach był on świadkiem sytuacji na ul. Wolności w Ostrowie Wlkp. Gdy spacerował chodnikiem, zauważył, że samochód osobowy nie może wyjechać z bramy, ponieważ radiowóz ją zastawił. Natychmiast odezwał się jeden z mieszkańców pobliskiej kamienicy, mówiąc, że policjanci siedzą w pobliskim barze. Nasz widz wszedł do środka…

+

Po wejściu do baru, zauważył dwóch policjantów wcinających sobie zupkę. Mieszkaniec miał ich poprosić by przestawili radiowóz, który stoi zaparkowany nieprawidłowo. Wówczas jeden z policjantów miał się „głupkowato uśmiechnąć”, po czym dołączył do niego kolega z patrolu. Mężczyzna nalegał, by funkcjonariusze zareagowali. W tym momencie jeden z policjantów miał powiedzieć: „Masz jakiś problem? To wyjdźmy na zewnątrz!”. Jeżeli tak faktycznie było, to zachowanie funkcjonariuszy było aroganckie i nieprofesjonalne.

Mieszkaniec nadal próbował osiągnąć cel, czyli doprowadzić do przeparkowania radiowozu z wjazdu do kamienicy. Policjant ponownie miał zapytać czy mieszkaniec ma jakiś problem. Oczywiście w tonie opryskliwym. Funkcjonariusz dążył do wylegitymowania zatroskanego mieszkańca. Pytanie w jakim celu? By później go nękać? O takich przypadkach z różnych miast słyszy się dość często. Mieszkaniec odpowiedział, że się wylegitymuje gdy policjant przeparkuje radiowóz.

Ostatecznie policjant spotkał kolegę, z którym postanowił urządzić sobie pogawędkę i dopiero po niej odjechał radiowozem.

Poniżej załączamy film z faktu zablokowania wyjazdu z kamienicy.

Z uwagi na weekend nie udało się ustalić stanowiska drugiej strony…

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

89 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
york
7 lat temu

co chcecie policjanci RD to w wiekszosci koty jak krowy – posterunkowy po 3 dniowym przeszkoleniu w zakresie broni i srodkow przymusu i dany do WRD . sam ciemny jak krowa Prawo jazdy zrobił jako berobotny w UP z funduszy UE i to zdawał 2-7 razy . Bez specjalistycznego przeszkolenia W szkole RD , bo takiej nie ma , – i wymaga od innych skomplikowanej znajomości przepisów . Zwykłe zdarzenie komunikacyjne i zaczyna sie problem . Przyjezdza jeden radiowóz, drugi, dyzurny, z-ca naczelnika … i d..a
Spraw w sądzie ciagnie sie miesiacami a sme Yorki jakają sie wzajemnie.
To nie wina tych kotów, lecz systemu i kierowania . Naczelnik RD , z-ca , nigdy nie byli na drodze, interwencji czy zdarzeniu komunikacyjnym – wiec co tutaj wymagac w zakresie jakosci prawnej policjantów . Oni ucza sie na ulicy w ramach samoksztalcenia i musza popelniac blędy .
Wybacz im Panie B ..
Wiec kocie nie potrafisz nie pchaj sie na afisz, pisz, uczyć sie, przepraszaj itp .. a pomalutku z kultura dojdziesz do setna prawa . Po chamsku spotkasz kiedys chama i dostaniesz po ryju i… nikt ci nie pomorze bo sie do tego nawet nie przyznasz b… cham bedzie mial racje .
Z samego materiału foto wynika ,że policjanci nie zachowija sie profesjonalnie na jezdni czy interwencji ale kto ma wasz tego uczyc ?? Jak samemu nadzór w 99% nigdy nie była na ulicy /

Smutne ale prawdziew .

wilk
7 lat temu

panowie policjant, bladyn nie bladyn . jak nie zna przepisów, cham, to sam sie zachowuj jak cham. Masz mozliwośc rób zdjecia, nagrywaj, i wysyłaj bezposrednio na strone KGP – nigdy do miejscowego komendanta . Oni kazdego powinni nauczyc , prawa, kultury itp. a odgrywac sie kundel moze na swej tesciowej . Stara zasada ” jak chcesz komus dac w rylo to policjantowi a na pewno ci nie odda ” bo sam jest zesrany do pada .
Policjanci mogli byc na interwencji, na sniadaniu , moglo popełnic bład itp. ale dalsze zachowanie to dla mnie proste – chamstwo, brak kultury i znajomości zachowania pomijaj ac przepisy .
Reasumuja nie trafiles na Psa lecz na Yorka .

Adam
7 lat temu

Plujecie na nich kiedy tylko można i potem się dziwicie. Policjant też człowiek.

szkoda gadac
8 lat temu

ostrowska ,,policja,, to zorganizowana banda zbrojna w ,,majestacie polskiego prawa,, i tak z ch*jami sie nie wygra…………

rifi
8 lat temu

trzeba bylo zglosic od razu komendantowi naszej policji,oni boją sie go jak ognia…tak trzymac komendancie

kaja palanty
8 lat temu

irys
to palanty

kaja palanty
8 lat temu

irys policja to palanty

rom
8 lat temu

ROMAN

2 sierpnia 2015, 13:57Odpowiedz

Kawałek dalej, na ul Zamenhoffa pracownicy Zarządu MZD przed swoją siedzibą CODZIENNIE , też nie reagują na takie oznakowanie bramy !……. Im też wolno więcej ???

ciekawy
8 lat temu

panie marku co dalej z ta sprawa

moniasonia
odpowiada  ciekawy
8 lat temu

Policjant otrzymał dwa mandaty! !!!

hytu
8 lat temu

a sezam parkuje na zakazach na pasach i wszystko ok straznicy niewidza a policja tez

89
0
Napisz co o tym sądziszx