Jarosław Urbaniak POwalczy o (p)OSŁA

Okazuje się, że Jarosław Urbaniak nie ma za grosz wstydu. Wydawało się, że po sromotnej porażce w wyborach prezydenckich z Beatą Klimek, schowa się i w zaciszu domowym będzie lizać rany.

+

Znany ze swej buty i aroganckiego zachowania ma tupet by wystartować w wyborach parlamentarnych, które odbędą się na jesień tego roku. Startować będzie z listy Platformy Obywatelskiej, która jak wiadomo, okłamała wyborców w 2007 roku i w przez ostatnie 8 lat podwyższyła nam podatki, zwiększyła biurokrację, rozłożyła armię, ograbiła OFE, podwyższyła wiek emerytalny i dwukrotnie zwiększyła dług publiczny.

Partia ze słowem „obywatelska” w nazwie postanowiła wykończyć Polaków pracą aż do śmierci, partia ta wydarła z OFE 153 miliardy złotych naszych pieniędzy odkładanych na emerytury.
To Platforma „Obywatelska” sprzyjała i sprzyja, jak może, zagranicznym bankom i sieciom handlowym, które – rok w rok – wyprowadzają dziesiątki miliardów złotych z Polski.

Chyba nie myślą państwo, że pozwolimy mu nachapać się przez kolejne 4 lata z pieniędzy podatników. Mówimy tu nie o byłej jakiej kwocie, bo taki poseł przez cztery lata zarobi ponad pół miliona złotych.

Dla tych co mają problem z pamięcią, należy przypomnieć, że nie kto inny jak Jarosław Urbaniak zasiadał w komisji, która miała wyjaśnić, lub jak twierdzą zamieść pod dywan, aferę hazardową.

Wieść o starcie byłego prezydenta w wyborach parlamentarnych ogłosił Jakub Paduch. Tak, ten Jakub Paduch, który zakochany w swym panu, świata poza nim nie widzi. Lokalni samorządowcy nazywają go w kuluarach „platformowym pudelkiem”.

Mamy nadzieję, że społeczeństwo Ostrowa Wlkp. dojrzało do odsunięcia Platformy Obywatelskiej od koryta. Udało się obalić Jarosława Urbaniaka, uda się zatopić platformę.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ruszyły prace na dawnym PKS-ie. Wiemy co tam się dzieje
Subskrybuj
Powiadom o

49 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
derka
8 lat temu

pRECZ Z uRBANKIEM NISZCZYCIELM i usrajskim jemu podanym na zawsze .

kwojczyńska
8 lat temu

pan Urbaniak nie wygrał wyborów prezydenckich bo na panią Beatę Klimek zagłosowało więcej wyborców a nie dlatego, że nikt na Niego nie zagłosował:)-to takie proste a takie trudne do ogarnięcia przez wielu wyborców-dlaczego ma ” lizać rany”?-ja też przegrałam wybory samorządowe, Ty Marku też, czy mamy się schować pod podłogę i wstydzić się?-oczywiście, że nie, życie toczy się dalej, ludzie też nie uciekli więc wszystko w „rękach urny”:)

roman
odpowiada  kwojczyńska
8 lat temu

Patrz: okręg 4 liczba głosów : 128 Pan R. … A wygrana 240……. To jest sromotna prawie 50% przegrana. Panie R.

jakami
8 lat temu

brawo panie urbaniak. bede na pana glosowal. bo wole zyc tak jak przez ostanie 8 lat niz ogladac biskupow, maciarewicza i tym podobnych.
w artykule nie ma slowa o pis ale sama tresc pokazuje jakie ma poglady autor.

Arbuz
8 lat temu

Wiadomo, że Kaligula swojego konia zrobił senatorem, ale dlaczego PO kandydatem na to stanowisko w Wielkopolsce wystrugało z banana Krysztofiaka?

kraz
8 lat temu

goraco plc sie chce

49
0
Napisz co o tym sądziszx