Jarosław Urbaniak POwalczy o (p)OSŁA

Udostępnij
Tweet

Okazuje się, że Jarosław Urbaniak nie ma za grosz wstydu. Wydawało się, że po sromotnej porażce w wyborach prezydenckich z Beatą Klimek, schowa się i w zaciszu domowym będzie lizać rany.

+

Znany ze swej buty i aroganckiego zachowania ma tupet by wystartować w wyborach parlamentarnych, które odbędą się na jesień tego roku. Startować będzie z listy Platformy Obywatelskiej, która jak wiadomo, okłamała wyborców w 2007 roku i w przez ostatnie 8 lat podwyższyła nam podatki, zwiększyła biurokrację, rozłożyła armię, ograbiła OFE, podwyższyła wiek emerytalny i dwukrotnie zwiększyła dług publiczny.

Partia ze słowem „obywatelska” w nazwie postanowiła wykończyć Polaków pracą aż do śmierci, partia ta wydarła z OFE 153 miliardy złotych naszych pieniędzy odkładanych na emerytury.
To Platforma „Obywatelska” sprzyjała i sprzyja, jak może, zagranicznym bankom i sieciom handlowym, które – rok w rok – wyprowadzają dziesiątki miliardów złotych z Polski.

Chyba nie myślą państwo, że pozwolimy mu nachapać się przez kolejne 4 lata z pieniędzy podatników. Mówimy tu nie o byłej jakiej kwocie, bo taki poseł przez cztery lata zarobi ponad pół miliona złotych.

Dla tych co mają problem z pamięcią, należy przypomnieć, że nie kto inny jak Jarosław Urbaniak zasiadał w komisji, która miała wyjaśnić, lub jak twierdzą zamieść pod dywan, aferę hazardową.

Wieść o starcie byłego prezydenta w wyborach parlamentarnych ogłosił Jakub Paduch. Tak, ten Jakub Paduch, który zakochany w swym panu, świata poza nim nie widzi. Lokalni samorządowcy nazywają go w kuluarach „platformowym pudelkiem”.

Mamy nadzieję, że społeczeństwo Ostrowa Wlkp. dojrzało do odsunięcia Platformy Obywatelskiej od koryta. Udało się obalić Jarosława Urbaniaka, uda się zatopić platformę.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

49 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
derka
8 lat temu

pRECZ Z uRBANKIEM NISZCZYCIELM i usrajskim jemu podanym na zawsze .

kwojczyńska
8 lat temu

pan Urbaniak nie wygrał wyborów prezydenckich bo na panią Beatę Klimek zagłosowało więcej wyborców a nie dlatego, że nikt na Niego nie zagłosował:)-to takie proste a takie trudne do ogarnięcia przez wielu wyborców-dlaczego ma ” lizać rany”?-ja też przegrałam wybory samorządowe, Ty Marku też, czy mamy się schować pod podłogę i wstydzić się?-oczywiście, że nie, życie toczy się dalej, ludzie też nie uciekli więc wszystko w „rękach urny”:)

roman
odpowiada  kwojczyńska
8 lat temu

Patrz: okręg 4 liczba głosów : 128 Pan R. … A wygrana 240……. To jest sromotna prawie 50% przegrana. Panie R.

jakami
8 lat temu

brawo panie urbaniak. bede na pana glosowal. bo wole zyc tak jak przez ostanie 8 lat niz ogladac biskupow, maciarewicza i tym podobnych.
w artykule nie ma slowa o pis ale sama tresc pokazuje jakie ma poglady autor.

Arbuz
8 lat temu

Wiadomo, że Kaligula swojego konia zrobił senatorem, ale dlaczego PO kandydatem na to stanowisko w Wielkopolsce wystrugało z banana Krysztofiaka?

kraz
8 lat temu

goraco plc sie chce

49
0
Napisz co o tym sądziszx