Aroganckie zachowanie policjantów?

Otrzymaliśmy od jednego z mieszkańców Ostrowa Wlkp. wiadomość z prośbą o interwencję. W ostatnich dniach był on świadkiem sytuacji na ul. Wolności w Ostrowie Wlkp. Gdy spacerował chodnikiem, zauważył, że samochód osobowy nie może wyjechać z bramy, ponieważ radiowóz ją zastawił. Natychmiast odezwał się jeden z mieszkańców pobliskiej kamienicy, mówiąc, że policjanci siedzą w pobliskim barze. Nasz widz wszedł do środka…

+

Po wejściu do baru, zauważył dwóch policjantów wcinających sobie zupkę. Mieszkaniec miał ich poprosić by przestawili radiowóz, który stoi zaparkowany nieprawidłowo. Wówczas jeden z policjantów miał się „głupkowato uśmiechnąć”, po czym dołączył do niego kolega z patrolu. Mężczyzna nalegał, by funkcjonariusze zareagowali. W tym momencie jeden z policjantów miał powiedzieć: „Masz jakiś problem? To wyjdźmy na zewnątrz!”. Jeżeli tak faktycznie było, to zachowanie funkcjonariuszy było aroganckie i nieprofesjonalne.

Mieszkaniec nadal próbował osiągnąć cel, czyli doprowadzić do przeparkowania radiowozu z wjazdu do kamienicy. Policjant ponownie miał zapytać czy mieszkaniec ma jakiś problem. Oczywiście w tonie opryskliwym. Funkcjonariusz dążył do wylegitymowania zatroskanego mieszkańca. Pytanie w jakim celu? By później go nękać? O takich przypadkach z różnych miast słyszy się dość często. Mieszkaniec odpowiedział, że się wylegitymuje gdy policjant przeparkuje radiowóz.

Ostatecznie policjant spotkał kolegę, z którym postanowił urządzić sobie pogawędkę i dopiero po niej odjechał radiowozem.

Poniżej załączamy film z faktu zablokowania wyjazdu z kamienicy.

Z uwagi na weekend nie udało się ustalić stanowiska drugiej strony…

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zawaliła się stodoła (foto)
Subskrybuj
Powiadom o

89 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gra
8 lat temu

Precz z psami!!!

xxx
8 lat temu

Patrząc na ilość wolnych miejsc parkingowych trzeba być bezmózgiem stając w bramie 🙂

geg
8 lat temu

Niestety do połowy sierpnia wyższe kierownictwo ma urlopy ,także nic z tej sprawy nie będzie 😉

gutek
odpowiada  geg
8 lat temu

Sekretarka?

sony
8 lat temu

trzeba bylo dzwonic po lawete tak jak oni to robia

Obywatel
8 lat temu

Nabrali zbieranine ze szkol a te dziecieki nie wiedza jakie sa procedury i przyjezdzaja na miejsce zdarzenia i nie wiedza co maja zrobic. A jak widze tych sczurkow w tych radjowozach i za kszty profesjonalizmu same cwaniactwo. Policjanci bez jaj tylko z duzym pyskiem

Peter
odpowiada  Obywatel
8 lat temu

„Radjowóz”,”za kszty”…poprawna polszczyzna się kłania…jak się kogoś krytykuje i chce uchodzić za b.mądrego,to nie wypada robić takich błędów,panie obywatel….

TG
8 lat temu

Zawsze było jest i będzie tak, że kiedyś milicji, a teraz policji wolno więcej.

wuppertal
8 lat temu

lepsze jedzenie jest na kaliskiej w barze jak u mamy

wuppertal
8 lat temu

lepiej jak by zjedli w barze jak u mamy na kaliskiej a tak byle co jedza i byle jak sie zachowuja

hty
8 lat temu

aspiranta G NIE UKARALI a ich ukaraja

Kierowca
8 lat temu

A ja głupi chciałem wezwać policję do zaparkowanego samochodu przez CCXXana na miejscu dla niepełnosprawnych.

89
0
Napisz co o tym sądziszx