Aroganckie zachowanie policjantów?

Otrzymaliśmy od jednego z mieszkańców Ostrowa Wlkp. wiadomość z prośbą o interwencję. W ostatnich dniach był on świadkiem sytuacji na ul. Wolności w Ostrowie Wlkp. Gdy spacerował chodnikiem, zauważył, że samochód osobowy nie może wyjechać z bramy, ponieważ radiowóz ją zastawił. Natychmiast odezwał się jeden z mieszkańców pobliskiej kamienicy, mówiąc, że policjanci siedzą w pobliskim barze. Nasz widz wszedł do środka…

+

Po wejściu do baru, zauważył dwóch policjantów wcinających sobie zupkę. Mieszkaniec miał ich poprosić by przestawili radiowóz, który stoi zaparkowany nieprawidłowo. Wówczas jeden z policjantów miał się „głupkowato uśmiechnąć”, po czym dołączył do niego kolega z patrolu. Mężczyzna nalegał, by funkcjonariusze zareagowali. W tym momencie jeden z policjantów miał powiedzieć: „Masz jakiś problem? To wyjdźmy na zewnątrz!”. Jeżeli tak faktycznie było, to zachowanie funkcjonariuszy było aroganckie i nieprofesjonalne.

Mieszkaniec nadal próbował osiągnąć cel, czyli doprowadzić do przeparkowania radiowozu z wjazdu do kamienicy. Policjant ponownie miał zapytać czy mieszkaniec ma jakiś problem. Oczywiście w tonie opryskliwym. Funkcjonariusz dążył do wylegitymowania zatroskanego mieszkańca. Pytanie w jakim celu? By później go nękać? O takich przypadkach z różnych miast słyszy się dość często. Mieszkaniec odpowiedział, że się wylegitymuje gdy policjant przeparkuje radiowóz.

Ostatecznie policjant spotkał kolegę, z którym postanowił urządzić sobie pogawędkę i dopiero po niej odjechał radiowozem.

Poniżej załączamy film z faktu zablokowania wyjazdu z kamienicy.

Z uwagi na weekend nie udało się ustalić stanowiska drugiej strony…

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  18-latka reanimowana przed domem (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

89 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
beka
8 lat temu

ja sie pytam gdzie byla straz miejska 2,5 miljona dofinansowania w tym roku i nie potrafia z psami zrobic pozadku tragedia

nanana
8 lat temu

Policja hahah juz nie ma prawdziwych sa tylko frajerzy w mundurach.

mieszkaniec ostrowa
8 lat temu

Ciekawe czy szef bufetu odmówił im drugiego dania póki nie przestawią auta i sprawa była by szybko rozwiązana. Nie bójmy się reagować i myśleć logicznie. Przeciwstawiając się takim zachowaniom. 🙂

kowal
8 lat temu

Pan komendant da im po 500zł MKK i brak premii do końca roku 🙂

prezes
8 lat temu

Na tabliczce ogromny napis ” brama wjazdowa ” to niby skąd mieli wiedzieć że ktoś będzie chciał wyjechać. Czepiacie się policji jak by było o co.

forest
8 lat temu

Cala policja cwaliaczki mysla ze im wszystko wolo brak slow

Hullit1
8 lat temu

Kierowca powinien dostać mandat za złe parkowanie i jazdę na odcinku wyłączonym z ruchu (prace drogowe). Z filmu nie wynika, aby funkcjonariusze prowadzili interwencję.

kat
8 lat temu

BURAKI Z KABARYNY NORMALNE SMIECIE

rahman
8 lat temu

serdeczna prośba do wszystkich którzy byli w centrum wydarzeń. Na Odolanowskiej przyjmuje taki miły Pan, nie pamiętam jego statusu(chyba Komendant) który wysłuchuje konstruktywnych nadużyć i zdaje się mieć chęć pomocy. Prośba by Ci którzy wiedzą o których chodzi to zgłosili bo to pozwoli uniknąć napatoczenia się na tych aroganckich ludzi którzy z policją nie powinni mieć nic wspólnego. Dobrze że mamy media, które ukrócają taki proceder i potrafią wzniecić burzę i polemikę. Jak pokazuje życie policjant może być naprawdę sumiennym ciężko pracującym i życzliwym człowiekiem, a nie niedojrzałym dzieciakiem który próbuję się dowartościować.

ROMAN
8 lat temu

Kawałek dalej, na ul Zamenhoffa pracownicy Zarządu MZD przed swoją siedzibą CODZIENNIE , też nie reagują na takie oznakowanie bramy !……. Im też wolno więcej ???

89
0
Napisz co o tym sądziszx