Zderzenie tirów na Alei Słowackiego

 

We wtorek na Alei Słowackiego zderzyły się dwa TIR-y. Ciężarowy DAF kierowany przez 41-letniego mieszkańca powiatu sierpeckiego nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim TIR-a i uderzył w jego tył. Z naczepy DAF-a wysypały się otręby na jezdnię. Sprawca został opatrzony na miejscu przez medyków z karetki pogotowia. Ruch na Alei Słowackiego odbywał się jednym pasem. Siła uderzenia była na tyle duża, że DAF po uderzeniu w tył Scanii, doprowadził do przepchnięcia w kolejną Scanię. Poszkodowane auta były kierowane przez 49-latka z gminy Trzemesno oraz przez 41-letniego mieszkańca gminy Mogilno.

+

Sprawcę najechała na tył ukarano mandatem w wysokości 500 zł.

[jwplayer player=”1″ mediaid=”79629″]

CZYTAJ  Wizyta w lombardzie spowodowała przyjazd straży pożarnej, karetki i policji

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karol
7 lat temu

Mam jedno małe proste pytanie. Co wg Pana redaktora oznacza „TIR”?

ostrow24.tv
odpowiada  Karol
7 lat temu

Potocznie mówi sir tir o duzych samochodach ciężarowych. Wiadomo, że oficjalnie TIRem można nazwać niektóre takie ciężarówki jeżdżące na międzynarodowych trasach.

mcj
odpowiada  ostrow24.tv
7 lat temu

TIR’em nie można nazwać żadnej ciężarówki… TIR to oznaczenie międzynarodowego transportu drogowego (Transport International Routier) 😉

Kasia
7 lat temu

Zacznijcie pisać w końcu bez błędów, bo nie ma ani jednego tekstu, w którym by ich nie było.

XYZ
7 lat temu

Sprawca zachowal swoje prawo jazdy ?

mcj
odpowiada  XYZ
7 lat temu

Pewnie zachował, bo nie złamał żadnego zakazu / nakazu tylko nie dostosował prędkości i odległości od poprzedzającego pojazdu. Jak tak dobrze przypatrzeć się artykułom to można dostrzec, że zabierają głównie tym którzy przegapili znak / sygnalizacje świetlną i 'wymusili’.

6
0
Napisz co o tym sądziszx