OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wypadek TIR-a w Szczurach. Wykonał Desperacki manewr

W poniedziałek o godzinie 13:00 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierowca TIR-a jadąc od strony Ostrowa Wlkp. nie chciał uderzyć w tył pojazdu, który zatrzymał się przed nim. Na wysokości kortów tenisowych we wsi Szczury zaczął gwałtownie hamować. Widząc, że nie zdąży się zatrzymać, skręcił gwałtownie w prawo. Na poboczu kabina kierowcy odwróciła się o 180 stopni, a pusta naczepa posunęła dalej. Kierowca z ogólnymi potłuczeniami trafił do ostrowskiego szpitala.

+

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tom1
odpowiada  MAN
3 lat temu

Po ryju to ty parowo smierdzaca mozesz dostać!!

Mikuś
odpowiada  Peter
3 lat temu

Wypominając komuś problemy z ortografią warto byłoby zwrócić uwagę na swoją interpunkcję, jest koszmarna ;).

Mikuś
odpowiada  Janek
3 lat temu

No z drugim stwierdzeniem się absolutnie nie zgodzę… Człowiek, naprawdę wyobrażasz sobie Tiry na autostradzie jadące 50 km/h? Albo chociaż na krajówkach?

Łuki
5 lat temu

50 to sobie osobówką idioto możesz jechać a nie ciężarówką gdzie są ograniczenia godzinowe i przestańcie gadać na ich temat głupoty bo wykonują ciężką prace jaką kierowcy z osobówek sobie nie wyobrażają
\

kierowca
5 lat temu

No i znowu idiota z Ostrowa – nie włączył na czas kierunkowskazu lub w ogóle go nie użył – debile włączajcie kierunkowskazy nie wtedy gdy zapali sie zielone światło ale wcześniej.

xyz
5 lat temu

Nawet jak stał się taki wypadek to ładnie ze strony kierowcy że wybrał lądowanie w rowie a nie w tył osobówki. Chyba piękniej zachować się nie mógł. Poniósł konsekwencje i nie powinno być tu głupich komentarzy. Każdy kto jeździ robi coś nie zgodnie z przepisami ale chyba nikt nie spotyka się z taką krytyką.

mcj
odpowiada  syn kierowcy
5 lat temu

Czyli sam potwierdzasz winę kierowcy, bo skoro masz 20 ton ‘na plecach’ to nie siedzisz na zderzaku jakiegoś pierdzika.

encode
odpowiada  syn kierowcy
5 lat temu

Generalnie kultura jazdy po polskich drogach nie istnieje.
Wyprzedzanie na ciągłej, na łuku , dosłownie na styk , jazda na zderzaku , ogólny brak wyobraźni nad konsekwencjami karkołomnych manewrów , byle frajera wyprzedzić. A jeszcze motocykliści jako dawcy organów są bezcenni ;(
@ syn kierowcy
zapytaj tatę jak prowadzi się takie zestawy 20-o i więcej tonowe po Europie zachodniej.

HITLER
odpowiada  Sam ja
5 lat temu

bez nich nie miał byś np. owoców i wiele wiele innych produktów do codziennego życia

tom
odpowiada  emeryt
5 lat temu

Dokładnie kolego, jadąc przez Franklinów 60km/h TIRy często trzymają się na zderzaku i jeszcze trąbi, mruga długimi, aż w końcu wyprzedza na ciągłej i na centymetry od zderzaka zajeżdża drogę. Jest to częste zjawisko na tym odcinku drogi.

20
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x