Mąż prezydent Klimek dostał pracę w urzędzie

Udostępnij
Tweet

Przemysław Klimek, prywatnie mąż prezydent Ostrowa Wlkp. Beaty Klimek dostał pracę. I to nie byle gdzie, bo w urzędzie.

+

Mąż prezydent Klimek w czasie kampanii nie odstępował jej na krok. Często robił jej zdjęcia. Niektórzy internauci w komentarzach szydzili, że pewnie do albumu rodzinnego. Po wygranych wyborach przez Beatę Klimek, wielu ludzi zastanawiało się gdzie znajdzie pracę jej mąż. Odpowiedź przyszła dopiero teraz, pół roku po zwycięstwie. Przemysław Klimek od poniedziałku zacznie pracować w Urzędzie Miasta i Gminy w Mikstacie.

Burmistrz Mikstatu, Henryk Zieliński, ogłosił nabór na stanowisko ds. promocji, kultury i sportu. Zgłosiło się 6 kandydatów. Połowę z nich zakwalifikowano do II etapu. Komisja konkursowa wybrała Przemysława Klimka.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

80 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Psisi
8 lat temu

ktos na jesieni ubr powiedzial ze Heniu ma u Beci wice gdy mu sie w Mikstacie nie powiedzie a co on powiedzial tez moze wiadomo bylo wtedy napiszcie czy tak bylo

Adam
8 lat temu

Wiadomo od zawsze, że w urzędach idzie dużo spraw po znajomości. O większości nawet nie wiemy. Ktoś kogoś zna, rodzina, szwagier, żona, siostra i ciepły stołek załatwi.

dziadek
8 lat temu

Mikstat nie leży w powiecie ostrowskim, lecz ostrzeszowskim. Nic mi nie wiadomo, by była kiedykolwiek jakaś współpraca międzi tymi powiatami. Z tego wynika, że mąż prezydentki wybył na saksy, bo ostrowskie starostwo umyło rączki

ml33
8 lat temu

czym sie zajmowal hmm probowal zaorac stadion miejski burak jeden…

suzuki
8 lat temu

Przypuszczam,że takie pierdziajewo jak Mikstat jest dla Przemka tylko na przetarcie , złapanie szlifów, obycie się z pracą w administracji,a następnie powrót do Ostrowa na eksponowane stanowisko jakby nie było kulturę i sport mamy dobrze rozwinięte,więc fachowiec taki czy fachowiec owaki zawsze się przyda.

gaga
8 lat temu

Ku..a roboty szukam ,da ktoś?

Aaaa
8 lat temu

można ….. można…. a kto ja wybrał???? !!!

666
8 lat temu

co oni wiedzą o przecietnym obywatelu Ciekawe czy jak bym nie miała za co dzieci nakarmic czy Państwo Prezydentowie by pomogli Zwykły człowiek tyra jak wół zeby na chleb starczyło A oni co stołki zajmują jeden przez drugiego Pni prezydentowa nic nie robi nawet w głupim Michałkowie fetynu nie było Śmietanke spijają i śmieją sie jedząc kawior ze zwykłego ostrowskiego szaraka

MR
odpowiada  666
8 lat temu

Michałków jest na terenie gminy Ostrów Wielkopolski, a nie miasta. A organizatorem festynu było stowarzyszenie, a nie samorząd.

janek
8 lat temu

to niech jeszcze zatrudni babcię dziadka ojca matkę syna córkę i rodzinka w komplecie haha

john
8 lat temu

to nie afera ani sensacja to najzwyklejsza forma NEPOTYZMU!

80
0
Napisz co o tym sądziszx