Mąż prezydent Klimek dostał pracę w urzędzie

Udostępnij
Tweet

Przemysław Klimek, prywatnie mąż prezydent Ostrowa Wlkp. Beaty Klimek dostał pracę. I to nie byle gdzie, bo w urzędzie.

+

Mąż prezydent Klimek w czasie kampanii nie odstępował jej na krok. Często robił jej zdjęcia. Niektórzy internauci w komentarzach szydzili, że pewnie do albumu rodzinnego. Po wygranych wyborach przez Beatę Klimek, wielu ludzi zastanawiało się gdzie znajdzie pracę jej mąż. Odpowiedź przyszła dopiero teraz, pół roku po zwycięstwie. Przemysław Klimek od poniedziałku zacznie pracować w Urzędzie Miasta i Gminy w Mikstacie.

Burmistrz Mikstatu, Henryk Zieliński, ogłosił nabór na stanowisko ds. promocji, kultury i sportu. Zgłosiło się 6 kandydatów. Połowę z nich zakwalifikowano do II etapu. Komisja konkursowa wybrała Przemysława Klimka.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Odebrali miejskie becikowe (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

80 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomek
8 lat temu

Widac, ze z tej informacji jest robiona sensacja. Ja tak szczerze nie chciałbym pracować tyle kilometrów poza Ostrowem i codziennie dojezdzac. Był konkurs na stanowisko i wygrała osoba najlepsza według komisji.

ppoo
odpowiada  Tomek
8 lat temu

Ja jadę dalej bo ponad 30km do pracy i to sam. A on może jeździć z Burmistrzem Zielińskiem, a do Mikstatu jest 25km.

wściekły
8 lat temu

Co wam do tego gdzie pracuje pan Klimek ? gdyby nie pracował, to byłoby źle, pracuje też źle. Zajmijcie się swoim życiem i sprawami. Niektóre wypowiedzi na tym portalu, to świństwo i skandal. Jak można być tak podłym ? No tak, wszak to kraj katolicki – „miłość, dobroć, szacunek dla drugiego człowieka, to standard”. Cały tydzień knucie, obrażanie, opluwanie a w niedzielę do kościoła i na kolana przed ołtarzem i do komunii św. – ludzie czy zostało w was odrobina człowieczeństwa ????? !!!!!

60latek
odpowiada  wściekły
8 lat temu

Nie denerwuj się wściekły, stanowisko zobowiązuje i morale pani prezydent.

nic smiesznego
8 lat temu

Firma brata pani Karoli z biura prasowego wykonala nowa strone internetowa OCK – tak przynajmniej podpisano ta strone. Nic nie zlaleziono na temat przetargu, konkursu więc jak wybrano wykonawcę hmm. Nie wiadomo moze za darmo zrobili i gdyby nawet to bardzo dobrze.
Wybór wykonawcy jednak nie dokońca trafiony – potwierdza to ten projekt.
Kto nadzorował i odebtał taki projekt? Na tej stronie sa bledy i niedzialajce elementy. Zrodla strony i braki w nim oraz inne wyprsyki zostawiam speca co sie na tym znaja a estetyke i cala reszte ocencie sami.

mieszkaniec osw
odpowiada  nic smiesznego
8 lat temu

Takich kwiatków zapewne znajdziemy więcej przez całą kadencje Pani Prezydent. Jakiś czas temu ktoś umieścił podobne pytanie na temat strony OCK pod artykułem o Pani Klimek które szybko zostało usunięte, czyżby redakcja bawiła się w kotka i myszkę z Panią Karoliną? dopuszcza do wyświetlenia komentarza, a następnie po telefonie kasuje aby zapunktować?

ostrow24.tv
odpowiada  mieszkaniec osw
8 lat temu

Z uzyskanych informacji okazało się, że temat strony www był załatwiany jeszcze z panią Matecką w ubiegłym roku. Z uwagi na to, że komentarz nosił znamiona pomówienia, usunęliśmy jego treść.

Ciułacz
8 lat temu

Zawsze uważałem i uważam, że na prezydenta miasta powinien startować ktoś kto swoim życiem udowodnił, że potrafił coś stworzyć, dać ludziom pracę i samemu zostać człowiekiem niezależnym finansowo. A jak idą na te stołki wyrobnicy i gołodupce, to czego innego się spodziewać jak nie walki o własną kieszeń.

kefir
odpowiada  Ciułacz
8 lat temu

Popieram Cię. Tacy ludzie jednak brzydzą się polityką w wydaniu demokratycznym. Muszą doglądać swoich biznesów, dbać o nie i o rodzinę. Po pracy wolą odpoczynek niż przepychanie się przy korycie. Rozglądając się po politykach, czy to gminnych, miejskich, wiejskich czy ogólnopolskich widać przytłaczającą większość ludzi z budżetówki. Oni nie wiedzą co to jest praca i problemy zwykłych ludzi. Straganu z gaciami na targu by nie poprowadzili, bo nie ogarnęli by tematu. Sprzedaż gaci to niełatwa sprawa. Budżetówka i stanowiska we władzach ratują im d. Demokracja to fatalny ustrój.

Praco
odpowiada  Ciułacz
8 lat temu

Przecież teraz p. Klimek daje dużo pracy różnym osobom, pan Urbaniak też dawał. Każdy kto dostanie się do koryta da nażreć się swoim.

jarek
odpowiada  Praco
8 lat temu

urbaniaka krewna rozdawała herbatke przed wyborami , dlatego ze posadził ją na ciepłym stołku u kolegi bilińskiego w sanepidzie , dla innych nie było roboy a tu proszę specjalnie siodełko . a sam bilinski taki uczciwy w kablówce co rusz straszy prokóratórą to niech sam się zgłosi za wciskanie swoich przydupasów

vincent van gogo
odpowiada  jarek
8 lat temu

czy to chodzi o siostrę żony ?

alterego
8 lat temu

nie ..no ręce opadają…ludzie co z tym naszym Krajem ,a nawet z gminą się dzieje../?wszędzie tylko kumoterstwo,pchanie na stołek swoich ;;ziomków;; czy ci ludzie nie mają wstydu,nie czytają gazet,…….robią z nas ;;wała” …nie chyba naprawde czas w POLSCE na rewolucje,nawet gdyby miała polać się krew to czas pozbyć się tych ;;pasożytów;; którzy tylko o własną rodzinke dbają,……oj czas na wielką czystkę…..

Kolaborant
odpowiada  alterego
8 lat temu

Jakiej ty rewolucji oczekujesz z Polakami. Przecież gdy nawet Jaruzelski wprowadził stan wojenny, to nikt nie pisnął, a ci którzy dali się internować chodzą dziś w glorii chwały i dumy, tak jakby byli bohaterami. Tych których nie zdołano pozamykać uważają za tchórzy.

zntk
8 lat temu

warto p.rzypomnieć jak pan Klimek wiernie służył słowackim „właścicielom” Fabryki WAGON

w apaszce
odpowiada  zntk
8 lat temu

Pamiętamy , pamiętamy…….

Kolega kolegi
8 lat temu

A kto teraz z Mikstatu w rewanżu dostanie pracę w ostrowskim urzędzie?

Qra
8 lat temu

Żeby wygrać w Mikstacie trzeba biegle władać językiem ukraińskim. Bo to przecież „Mały Kijów”

mts
odpowiada  Qra
8 lat temu

chyba mały Paryż…

xxl
odpowiada  Qra
8 lat temu

Nie Kijów tylko mały Paryż czyli jezyk francuski

kozojeb
odpowiada  xxl
8 lat temu

Raczej arabski.

ktos
8 lat temu

Nie znam, tych Panstwa Klimek w ogole, nie mieszkam w kraju od ponad 10 lat, pochodze z Ostrowa, stad tu zagladam, ale czytajac tego typu tematy przechodzi mi chec powrotu a nawet przyjazdu do kraju na urlop, kiedy zmieni sie ta mentalnosc ludzi… I nie mysle o tym ze ten Pan Klimek dostal gdzies tam prace, ale to ze o takich rzeczach w ten sposob sformuowany czyta sie w gazecie…

Szambonurek
8 lat temu

Mikstat to miasteczko znane z tego, że kiedyś 90% mieszkańców głosowało na Stana Tymińskiego w wyborach na prezydenta Polski.

1 2 3 5
80
0
Napisz co o tym sądziszx