Mąż prezydent Klimek dostał pracę w urzędzie

Udostępnij
Tweet

Przemysław Klimek, prywatnie mąż prezydent Ostrowa Wlkp. Beaty Klimek dostał pracę. I to nie byle gdzie, bo w urzędzie.

+

Mąż prezydent Klimek w czasie kampanii nie odstępował jej na krok. Często robił jej zdjęcia. Niektórzy internauci w komentarzach szydzili, że pewnie do albumu rodzinnego. Po wygranych wyborach przez Beatę Klimek, wielu ludzi zastanawiało się gdzie znajdzie pracę jej mąż. Odpowiedź przyszła dopiero teraz, pół roku po zwycięstwie. Przemysław Klimek od poniedziałku zacznie pracować w Urzędzie Miasta i Gminy w Mikstacie.

Burmistrz Mikstatu, Henryk Zieliński, ogłosił nabór na stanowisko ds. promocji, kultury i sportu. Zgłosiło się 6 kandydatów. Połowę z nich zakwalifikowano do II etapu. Komisja konkursowa wybrała Przemysława Klimka.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

80 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dan
8 lat temu

Jestem ciekawy jakie ten Pan miał kwalifikacje – jeżeli tylko po znajomościach to po prostu żenada. Kto za to zapłaci? Jak zawsze- my wszyscy. A później się dziwić, że udzędnicy są niekompetentni.

pup
8 lat temu

A w Ostrowie w PUP nic nie było dla niego???Człowiek jak chce pracowac i miec dobra prace to lista wymagan nie mieci sie na A4 od pracdawcy.Młodzi ludzie nie maja szansy a tu prosze gosc z poprzedniej epoki szkolony za komuny spelnia wszystkie wymogi ??? Smiech na sali …:)Tak ja w innych instytucjach w Ostrowie ZUS ,US po tecikach kolejoych sa niby urzedasami..??A jak TY idziesz po studiach i praktykach to nie ma pracy albo na budowe…:),ZAL…

meg
8 lat temu

Macie swoją wybrankę wyborach, która z was sobie teraz kpi 🙂 coś czuję że to jej pierwsza i ostatnia kadencja .
Obiecanki cacanki a głupiemu radość ..

ble
8 lat temu

zona srajskiego szybko przeniesiona do gm nr 3 kumpla tego matacza siostra czajki w zdm maz malag w wodkanie o kupijaja rodzinie mysle wiecie zona swietego baraniaka w szkole w przygodzicach moge wiecej ale czekam na wasza czytelnicy opinie no i zona strykowskiego w zus a podrozuja sluzbowym samochodem zona kupijaja w ozc

...
odpowiada  ble
8 lat temu

czy Ty piszesz po polsku ?

ogram
odpowiada  ...
8 lat temu

To chamidło lata po wszystkich forach i pluje językiem zbliżonym do polskiego. Szczególnie ukochało sobie starostę Rajskiego i byłego prezydenta, ze szczególnym zadowoleniem przekręcając ich nazwiska.

kefir
odpowiada  ble
8 lat temu

Tak powstają budżetowe dynastie.
Dziadek, hodujący onegdaj świnie, znał wiele przysłów, ludowych mądrości. Przy porannym wylewaniu do koryta zwykł był mawiać: dopóty wieprze do koryta się pchają, dopóki onego im nie zabrano.
Bardzo lubiłem swojego dziadka.

ala
8 lat temu

ale glosila pani zupelnie cos innego i to jest klamstwo i afera

dziadek
8 lat temu

Jak rozumiem, łapki Rajskiego w sąsiednim powiecie już nie sięgają.

logik
8 lat temu

Ale też wielka afera Pan Klimek pracuje w Mikstacie, a żona byłego prezydenta P Urbaniaka z PO pracuje w URZĘDZIE …………..Skarbowym w Ostrowie Wlkp to nie była AFERA.

Anonim
odpowiada  logik
8 lat temu

Różnica polega na tym że żona pana Urbaniaka pracowała tam długo przed tym zanim został on prezydentem a mąż pani Klimek był bezrobotny a teraz dostał w pracę w urzędzie. To tylko taka dygresja a wnioski niech każdy wyciągnie sam.

mieszkaniec osw
8 lat temu

Moim skromnym zdaniem redakcja ostrow24.tv troszkę przesadziła z tym newsem. Obecna praca i miejsce zatrudnienia męża Pani Klimek nie jest niczym sensacyjnym czy rażącym. Inne miasto, inny powiat. Tylko minusy zbieracie. Sugerowałbym baczniejsze przyglądanie się zjawisku zatrudniania „fachowców” z klucza partyjnego które mamy od początku kadencji. Z drugiej strony nie trzeba być koniecznie fanem lewicy aby dostać posadę, wystarczą hymny pochwalne i włażenie w tzw. cztery litery którego przykładem na początku kadencji była polityczna prostytucja w wykonaniu Pana Klósaka.

ostrow24.tv
odpowiada  mieszkaniec osw
8 lat temu

A kto stwierdził, że jest to sensacyjne czy rażące? Artykuł jest informacją.

soloż
8 lat temu

Nażryjcie sie !! Żryjcie póki jest koryto!

Ra
8 lat temu

Czym do tej pory zajmowal sie ten pan ????

80
0
Napisz co o tym sądziszx