Psychiatra pomógł Urbaniakowi?

[special_topic name=” url=” title=’Ten materiał posiada wideorelację, aby odtworzyć zjedź niżej’ margin_bottom=”]

Znany w Ostrowie psychiatra miał pomóc byłemu prezydentowi Ostrowa Wlkp. Ten był w potrzebie po tym jak utracił sutą pensję nierozłącznie związaną z fotelem prezydenta. Jarosław Urbaniak szukał pomysłu na siebie. Najłatwiej było skorzystać z pomocy zaufanych kolegów, najlepiej partyjnych.

+

Mieszkańcy Ostrowa Wlkp. dzięki portalowi ostrow24.tv dowiedzieli się dokąd trafił Jarosław Urbaniak. Ciepła posadka znalazła się dla niego w Funduszu Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego z siedzibą w Poznaniu.

Ale po kolei. Jarosław Urbaniak został członkiem zarządu funduszu. Mógł nim zostać dzięki decyzji Rady Nadzorczej w skład której wchodził… Andrzej Baraniak, sekretarz Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wlkp., który współpracował z Jarosławem Urbaniakiem. Zdziwiło nas, że Andrzej Baraniak również dorabiał sobie we wspomnianym funduszu. Proszę zwrócić uwagę na uśmieszek naszego rozmówcy…

WIDEO

[jwplayer mediaid=”78691″]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tajemnicza śmierć 37-latki
Subskrybuj
Powiadom o

36 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xx
7 lat temu

Baraniak ma mine jak by w spodnie n….L – cos w tym fałszywego jest

Urbaniak v. Baraniak to jedna klika partyjna i to jest fakt . Miasto rada nie ma juz lepszego kandydata na szekretarza ?

genek
8 lat temu

Taki człowiek jest sekretarzem tego pięknego miasta? Wstyd!

:-)
8 lat temu

Od wszechobecnego HEJTU chroń nas Panie !!!!!!!

krzychu
8 lat temu

czytałam dziś w ostrowskiej że Matuszczak atakuje p.PREZYDENT KLIMEK o działki ZNTK mam propozycję niech Matuszczak kupi choć jedną działkę jedną już ma to druga przyda się w końcu ma dwóch synalków a nie wymądrza się co ma robić Pani Klimek trzeba było Urbaniakowi mędzić o zakupach przecież to PO kolega z partii .Ukłony dla Pani Beaty Klimek

KARB
8 lat temu

widzicie BARANIAKOWIi sekretarzynie od siedmiu bolesci jeden zabek sie wybielil jak myslicie od czego?
1 od zdrady
2.amatorstwa
3 lizania
zeby trzecia kadencje lizac i jedn sie wybielil to ale to MUSI BYC czarna s … ia

36
0
Napisz co o tym sądziszx