Psychiatra pomógł Urbaniakowi?

Udostępnij
Tweet

[special_topic name=” url=” title=’Ten materiał posiada wideorelację, aby odtworzyć zjedź niżej’ margin_bottom=”]

Znany w Ostrowie psychiatra miał pomóc byłemu prezydentowi Ostrowa Wlkp. Ten był w potrzebie po tym jak utracił sutą pensję nierozłącznie związaną z fotelem prezydenta. Jarosław Urbaniak szukał pomysłu na siebie. Najłatwiej było skorzystać z pomocy zaufanych kolegów, najlepiej partyjnych.

+

Mieszkańcy Ostrowa Wlkp. dzięki portalowi ostrow24.tv dowiedzieli się dokąd trafił Jarosław Urbaniak. Ciepła posadka znalazła się dla niego w Funduszu Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego z siedzibą w Poznaniu.

Ale po kolei. Jarosław Urbaniak został członkiem zarządu funduszu. Mógł nim zostać dzięki decyzji Rady Nadzorczej w skład której wchodził… Andrzej Baraniak, sekretarz Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wlkp., który współpracował z Jarosławem Urbaniakiem. Zdziwiło nas, że Andrzej Baraniak również dorabiał sobie we wspomnianym funduszu. Proszę zwrócić uwagę na uśmieszek naszego rozmówcy…

WIDEO

[jwplayer mediaid=”78691″]

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

36 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
marlen
9 lat temu

ostrow mial juz wrozbite w holdikomie i kilku spolkach a niektorzy sa tam do dzis i co mamy sajgon i zakrywanie prawdy

michasia
9 lat temu

Tak niestety wyglądają rządy PO – wyciąganie maksymalnych korzyści ze sprawowanej wladzy. Pod tym wzgledem Ostrów niczym się nie różni od rządzących w Warszawie.

Konsekwentny
odpowiada  michasia
9 lat temu

Na szczęście teraz do władzy doszedł Pis i z tego co naobiecywał prezydent techniczny będzie pracy nie do przerobienia worek pieniędzy na dzieci i kler i co było priorytetem w kampanii cała Anglia pracowników z Polski która wyjechała za normalnym życiem wróci do domu bo tak tu będzie dobrze .

heh
9 lat temu

moim zdaniem pytanie zadane byłemu prezydentowi od 4.00 jest słabe. każdy zaczynając gdzieś pracować dopiero się uczy więc moim zdaniem to mało sensowne pytać o osiągnięcia i wniesione pomysły. już lepsze choć nie uważam że to najlepsze pytanie było by zapytanie ogólnie czym się teraz zajmuje żeby prezydent powiedział coś od siebie a potem redaktor się do tego ustosunkował, zapytał o coś z tym związanego, poprowadził rozmowę. moim zdanie taki początek rozmowy był błędem i nie dziwie się że prezydent uciekł. było zapytać po prostu czym się zajmuje a nie co wniósł i rozmował byłaby całkiem inna, ahh te manipulacje, nie można postawić pytanie normalnie i dopiero później krytykować na podstawie rozmowy kiedy prezydent ucieknie w trakcie słysząc niewygodne pytanie a nie ucieknie od razu słysząc moim zdaniem głupie pytanie bo trudno żeby pytać panią która od miesiąca pracuje w spożywczym o osiągnięcia i co wniosła do firmy

Grzegorz
odpowiada  heh
9 lat temu

Nie od miesiąca tylko od kilku miesięcy

Gastrolog
9 lat temu

Rozumiem, że z biegunką nie ma żartów i w tej sprawie jest wskazany pośpiech, ale żeby tak się śpieszyć na swoje siedzące miejsce i nie porozmawiać z dziennikarzem?

Śledczy
9 lat temu

Dlaczego twarz posła Krysztofiaka czy tam Krzysztofiaka jest zamazana? Czyżby był osobą podejrzaną?

ostrow24.tv
odpowiada  Śledczy
9 lat temu

Chodziło o zamazanie psychiatry, a pozostawiając posła Krysztofiaka odsłoniętego, ludzie mogliby pomyśleć, że to on jest psychiatrą.

Śledczy
odpowiada  ostrow24.tv
9 lat temu

A może poseł też potrzebuje psychiatry, bo nadal boi się Macierewicza i straszy nim młodych wyborców czego dowiedziałem się w jego rozmowie telewizyjnej z Derą? Może jakaś szeptucha, zioła albo radio-bio-energo-terapeuta?

Wyleczony ze strachu
odpowiada  Śledczy
9 lat temu

Najlepszy w tych lękowych sprawach jest wróżbita Maciej.

ciekawy
odpowiada  Śledczy
9 lat temu

mysli co bedzie na jesien PO SŁABE POPARCIE a posadka ładnie płatna

marlen
9 lat temu

te dwa glupie usmiechy wszystko tlumacza prawda

malog
9 lat temu

tam gdzie kasa nawet za usmiech i nic wiecej tam baraniak prew rg kasa rn kasa sekretarz kasa nagrody i premie razem yluk oplacany najdrozej w ostrowku a taki niby skromny

Ból
9 lat temu

Run Forrest! Run!

uśmiechniety
9 lat temu

nietrzymanie moczu – w ośrodku zdrowia przyjmuje urolog

Andrzej
9 lat temu

Znowu przez pana redaktora nie zostanie posłem,chłop sie nerwowo wykończy.

...
odpowiada  Andrzej
9 lat temu

przez kogo ? ? ?

36
0
Napisz co o tym sądziszx