OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Powstaje Ostrowski Park Przemysłowy

Z początkiem grudnia 2014 roku rozpoczęły się prace budowlane hali na terenach byłej Fabryki Wagon  przy ulicy Wrocławskie 93, w ramach projektu „Budowa Parku Przemysłowego w Ostrowie Wielkopolskim”.  Inwestor, którym jest spółka Ostrowski Park Przemysłowy, ogłosił także przetarg na najem powierzchni w budowanej hali.

+

Do wynajęcia w drodze przetargu przewidziana jest powierzchnia  4 734,63 m2.  Nieruchomość do wynajęcia podzielona zostanie na minimum dwa niezależne lokale.

Pierwszy lokal „A” składa się z hali produkcyjno – magazynowej wraz z hurtownią i antresolą (powierzchnia 1694,22 m2) oraz pomieszczeń biurowo – socjalnych (powierzchnia 290,82 m2). Natomiast drugi lokal „B” jest większy i składa się z hali produkcyjno – magazynowej (powierzchnia 2397 m2) i pomieszczeń biurowo – socjalnych (352,65 m2). Każdy z powyższych lokali może być podzielony na mniejsze lokale użytkowe, wg potrzeb najemców.

Dostępność powierzchni przewidziana jest na II kwartał 2015 roku, gdyż wszystkie prace idą zgodnie z harmonogramem.

Oferty najmu można składać do 30 grudnia 2014 roku w siedzibie spółki w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Partyzanckiej 27. Więcej informacji na temat najmu powierzchni na stronie internetowej: www.opp-ostrow.pl

Budowa Parku Przemysłowego w Ostrowie Wielkopolskim realizowana jest w formule „zaprojektuj i wybuduj” przy współudziale pozyskanych środków unijnych w wysokości 3 599 795,22 zł.

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Polak
odpowiada  leoinidas
6 lat temu

ty to serio ?

bodo
6 lat temu

przecież to wygląda, jak więzienie

leoinidas
6 lat temu

Pytanko, kto narysował tą grafikę na samym dole, chodzi mi o te krzesła, czy te dwa krzesła obok siebie to są dla potencjalnych pracowników ? Bo jeżeli tak to więcej luzu w ławce mają emeryty na niedzielnej mszy…

3
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x