OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Radni bez pomysłów

Ostrowscy radni po prawie miesiącu od wyborów, na dobre rozgościli się w sali sesyjnej. My jednak sprawdziliśmy czy radni w ogóle pamiętają z jakimi, chociaż trzema pomysłami na miasto czy dzielnicę, wystartowali w wyborach samorządowych. W końcu bycie radnym to nie tylko inkasowanie co miesięcznej diety, ale również reprezentowanie mieszkańców. To radni mają realną władzę mogąca rozwijać nasze miasto. Przeraża, że kandydaci z szyldem partyjnym i mający większość w radzie nie potrafili przedstawić do kamery ani jednego pomysłu. A szczyt absurdu osiągnęła pani Sławomira Żelanowska, mama słynnego psychiatry i radnego sejmiku zarazem Rafała Żelanowskiego, która stwierdziła, że miesiąc po wyborach to zbyt wczesny okres na przedstawianie programu.

+

85 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karol3414
odpowiada  Pancio
6 lat temu

A może na to potrzeba ciut więcej czasu niż Tobie na zrozumienie takich oczywistości?

znawca
odpowiada  Pancio
6 lat temu

Nie odpowie Ci. Ani te cukrowe ani pastewne nie gadają

Zżelowana
6 lat temu

Można zaproponować ogród botaniczny, sztuczne lodowisko czy filharmonię byle mieć JAKIKOLWIEK POMYSŁ (o słuszności trzeba dyskutować) a ci ludzie są BEZDENNIE BEZMYŚLNI! To jest miasto 75 tyś???? To jest mentalność wsioków.

Dupy, Wódka i Kozia Bródka
6 lat temu

Miód słów i i piękne dziewczyny, sama słodycz, ślicznie!

ludek
odpowiada  Kultura przez duże" K"
6 lat temu

Panie radny Nowak – wstydu pan nie masz. 1) Ludzie kto go wybrał na radnego ? 2) Kto go zgłosił na przewodniczącego komisji edukacji i kultury ? Przecież to aż przykro patrzeć a co dopiero słuchać. Pewnie oświatowcy i ludzie kultury zrywają boki ze śmiechu.

Shogun
odpowiada  ostr
6 lat temu

Piękno kobiety należy dostrzegać tylko na wyborach miss ?

AXE
6 lat temu

Radni którzy chcieli zrobić coś dla swojego osiedla zrobili to przez zamknięciem budżetu na rok 2015r. teraz to mogą gwizdać.

Pancio
6 lat temu

Panie Radziszewsk, co Pan powie na wypowiedż nowej p. Prezydent o likwidacji Hodikomu?. Wybory się skończyły i obietnice poszły w odstawkę Proszę o tak nachlczywe wymuszenie odpowiedzi przez nową p. Prezydent jak to Pan uczynił w stosunku do p. Urbaniaka.

Jebaka
odpowiada  Karol3414
6 lat temu

“Spytać” to możesz pytę!

ostr
odpowiada  XYZ
6 lat temu

Sorki, a to jakieś wybory miss były? Cos przegapiłem?

85
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x