Kto zostanie wiceprezydentem?

Trudno mi to pisać, gdyż sprawa dotyczy dziennikarskiej braci. Jednak ich przemyślenia, donosy, typy kto miałby zostać wiceprezydentem są tak irracjonalne, że aż trudno w to uwierzyć. Wystarczyło podjechać do pani prezydent elekt Beaty Klimek by zweryfikować te pogłoski. Tylko tyle i aż tyle – zwykła rzetelność dziennikarska.

+

Tak więc po skonfrontowaniu rewelacji w konkurencyjnych mediach oznajmiam, że wiceprezydentem na pewno NIE zostaną: radny miejski Łukasz Jędrzejak, syn byłego starosty Włodzimierza Jędrzejaka. Nie będzie wice również Seweryn Kaczmarek. Ani też Izabela Banach z Wydziału Kultury w Urzędzie Miejskim. Tak samo jak rzecznikiem prasowym nie zostanie Marek Radziszewski. Zastanawiam się czy te informacje rodem z filmów science-fiction są efektem wykrytych dużych ilości substancji narkotycznych w ostrowskich ściekach. Już jutro oficjalne zaprzysiężenie pani Beaty Klimek. Także uzbrójmy się w chwilę cierpliwości.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje uczennica
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PRL zyje w nas
9 lat temu

trojka „muszkieterow” : Gdera / Krakowiak , oraz Kluska cos cicho siedza …A jak to sie mowi ; TISZE JEDESZ DALSZE ZAJEDESZ …. 🙂 🙂

Maxymalista
9 lat temu

Nie będę owijał w bawełne ,ale dla mnie jedyny dobry prezydent to będzie taki który nie będzie dbał o to by było po czym jeździć(odnośnie obwodnic,dróg itd.),tylko najpierw zadba o to żeby obywatele mieli za co jeździć.

Anonim
9 lat temu

oczywiście, Pan Klósak i Pan Krakowski dlatego się trzymali Pani Klimek aby posadki dostać. A Pan Krakowski co…. siedzi tyle lat na tej posadce a w kampanii „dość marnotrawstwa ” a to co On nic nie robił przez 4 lata…..

cytuje Ostrow24
9 lat temu

„Od kilku lat monitorujemy i podajemy do publicznej wiadomości jak rozdzielane są pieniądze przez władze miasta Ostrowa Wlkp. na publikację ogłoszeń w poszczególnych mediach. Nie da się nie oprzeć wrażeniu, że zlecenia na reklamę z urzędu otrzymują te media, które są władzy przychylne. Im większa sympatia płynie w stronę władzy, tym większa jest dotacja. Jarosław Urbaniak zatrudniając Sylwię Nowicką, która boi się ujawnić swoje wynagrodzenie (jako urzędnik), godzi się na taką sytuację, w której ostrow24.tv, Telewizja Internetowa istniejąca od 2007 r. nie otrzymała w 2013 r. ani grosza.” – Panie Marku – spokojnie – „Nie da się nie oprzeć wrażeniu, że zlecenia na reklamę z urzędu otrzymują te media, które są władzy przychylne. Im większa sympatia płynie w stronę władzy, tym większa jest dotacja.” – mysle ze w tym roku dostanie Pan dotacje 🙂

Hermenegilda Kociubińska
9 lat temu

Jakby mnie jakikolwiek dyrektor czegokolwiek tak szczerze wycałował po rękach, po buzi, wyściskał i złożył gratulacje zaraz o ogłoszeniu wyników, że zostałam prezydentem miasta, to nie umiałabym odmówić powierzeniu dobrego stanowiska jego żonie.

Jarek
9 lat temu

Ja widzę tylko 1 godną zaufania kandydature: Pan Leraczyk.

kefir
odpowiada  Jarek
9 lat temu

W pełni popieram! Znakomita kandydatura. Wieloletnie doświadczenie w pracy urzędniczej, znajomość rozlokowania pokojów, toalet, co ułatwia poruszanie się w labiryncie budynku UM, znajomość kto z kim i gdzie, co ułatwia zrozumienie ogólnej atmosfery w urzędzie, giętki kręgosłup pozwalający na współpracę z każdą opcją, dla dobra mieszkańców. Doprawdy trudno o lepszego zawodnika do tego stanowiska. Chyba żeby pan Stasiu Krakowski. Wielkie doświadczenie przecież. hmm wybór niełatwy!

wicek
9 lat temu

to będą stracone 4 lata dla ostrowa podobnie jak za świątka było , kalisz się rozwijał a w ostrowie bła stagnacja i wstecznictwo , tak będzie i teraz lepiej klimek beate odwołać już teraz póki nie jest jeszcze czas

Jarek
odpowiada  wicek
9 lat temu

Racja i 7 niezbędnych kolorowych fontann, 5 orlików, i 4 siłownie pod chmurką przejdą nam koło nosa:////

25
0
Napisz co o tym sądziszx