Kto zostanie wiceprezydentem?

Trudno mi to pisać, gdyż sprawa dotyczy dziennikarskiej braci. Jednak ich przemyślenia, donosy, typy kto miałby zostać wiceprezydentem są tak irracjonalne, że aż trudno w to uwierzyć. Wystarczyło podjechać do pani prezydent elekt Beaty Klimek by zweryfikować te pogłoski. Tylko tyle i aż tyle – zwykła rzetelność dziennikarska.

+

Tak więc po skonfrontowaniu rewelacji w konkurencyjnych mediach oznajmiam, że wiceprezydentem na pewno NIE zostaną: radny miejski Łukasz Jędrzejak, syn byłego starosty Włodzimierza Jędrzejaka. Nie będzie wice również Seweryn Kaczmarek. Ani też Izabela Banach z Wydziału Kultury w Urzędzie Miejskim. Tak samo jak rzecznikiem prasowym nie zostanie Marek Radziszewski. Zastanawiam się czy te informacje rodem z filmów science-fiction są efektem wykrytych dużych ilości substancji narkotycznych w ostrowskich ściekach. Już jutro oficjalne zaprzysiężenie pani Beaty Klimek. Także uzbrójmy się w chwilę cierpliwości.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrzeżenie pogodowe - PIĄTEK
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
antyO24
9 lat temu

klosak i krakowski juz maja cieple posadki ustalone
dera dopiero jak skonczy sie kadencja ( bo chyba nikt zdrowo myslacy nie wierzy w to ze zalapie sie na nastepne lata immunietu i pieniedzy na prowadzenie biura )

ok
9 lat temu

Odwołać panią prezydent już teraz. Może oszczędzimy nasz Ostrów

Brutus
9 lat temu

3 muszkieterow poparlo klimkowa ….myslicie,ze tak sobie za friko ? Okaze sie jak bezinteresowni sa GDERACZ , KRAKUS i KLUSKA ….. i czy ich „zaslugi i fachowosc ” dla miasta Bezrobocia ,jakim jest Ostrowo zostana zauwazone , czy też i oni beda wykukani …… Stawiam ,ze PRZYNAJMNIEJ jeden z nich zalapie sie na darmowa miche na 4 lata ,,,,,,Za darmo bowiem, to mozna jedynie kopa w …zakasowac ….a nie zostac popartym….:)

brak słów
odpowiada  Brutus
9 lat temu

jakiego bezrobocia ?? piszesz o tych 5% które są w Ostrowie ?

Janusz
9 lat temu

Pewnie stanowiska juz dawno obsadzone. Pani Beata już wie co ma zrobic, niemniej jednak mam głęboką nadzieję, że nie obstawi sie starymi wygami, którzy spowodują spadek jej notowań. Po co jej Krakowski, Dera Jędrzejak itd. Pani Beato odświeżyć to towarzystwo. Dać szansę młodym, wykształconym, zdolnym. Jeśli otoczy się Pani ludzmi którzy nic nie robia a tylko są!!!! to prosze mi wierzyć za 4 lata będzie miała Pani taką minę jak dziś P. Urbaniak.

brak słów
odpowiada  Janusz
9 lat temu

Jak po co Krakowski ? Jest viceprezydentem od kilku kadencji. Ma największe doświadczenie w tym zakresie.

kuriozum
9 lat temu

oświadczam,że…..hahaha no to chyba już jesteśmy niekoronowanym rzecznikiem Jej wysokości

Ależ
9 lat temu

Ależ (cyt. ulubione słowo Pani Prezydent Elekt), ależ, ależ…… wystarczy otworzyć tylko stronę Pana telewizji i mamy kompletną i obiektywną informację.

ostr
9 lat temu

Przynajmniej jedno z tych nazwisk jest z pogranicza fantazji. Chociaż ….licho nie śpi.

max
9 lat temu

W ostatnim zdaniu chodziło panu pewnie o wyrazenie „tak,że uzbrójmy się..” Częsty błąd – ale chyba tak znamienity ( we własnym mniemaniu) dziennikarz powinien znać swoje narzędzie pracy -czyli język polski – chociażby w średnim stopniu…

kefir
odpowiada  max
9 lat temu

Dobrze, że jest nasz szalony reporter! Przeciwwaga dla dotychczasowych mediów, liżących dupę władzuchnie.

bolo
9 lat temu

To jeszcze proszę sprawdzić czy Vice prezydentem nie będą Maciuś Klósak i Stasiu Krakowski

kefir
odpowiada  bolo
9 lat temu

Stawiam na Maciusia. Stasia „dość marnotrawstwa” widzę na mniej eksponowanym stanowisku. Coś pewnie mu obstalują. może mniej prestiżowego, ale równie dochodowego.
Wróżę niezłą hecę po odkryciu kart przez nowa panią prezydent!:)

Konstanty Ildefonss
9 lat temu

Czy Urbaniak nadal może używać na facebooku tytułu prezydent ??? w zasadzie w tej chwili jest to fałszywy profil na którym publikuje nadal wiadomości z miasta. Czy teraz nie jest to podszywanie się pod osobę którą się nie jest (chodzi mi o tytuł – prezydent)??? Wygląda to tak jakby było dwóch prezydentów w mieście

jac
odpowiada  Konstanty Ildefonss
9 lat temu

Dla mnie od dawna było śmieszne to, że ze strony UM klikając w link do Facebooka, strona przekierowywana była na… profil prywatny J.U.

a
odpowiada  Konstanty Ildefonss
9 lat temu

Dopiero jutro oficjalnie Klimkowa będzie prezydentem więc MOŻE

25
0
Napisz co o tym sądziszx