Powyborcze wypowiedzi

Udostępnij
Tweet

Wybór Beaty Klimek na prezydenta Ostrowa Wlkp. wywołał duże zaskoczenie. Kobieta, która do tej pory była radną, pokonała dotychczasowego prezydenta Jarosława Urbaniaka, który przez cztery lata miał wielką otoczkę wizerunkową – tzw. Public Relations. Udaliśmy się do obydwóch sztabów, a tam…

+

W sztabie Jarosława Urbaniaka nie spodziewaliśmy się ciastek i kawy. Spotkało nas to, to spotykało przez cztery minione lata. Buta i arogancja. Po krótkiej wizycie, w czasie której zdążyły wypowiedzieć się dwie osoby, zostaliśmy wyproszeni przez… psychiatrę. Nie będziemy tu pisać prawdy o tym człowieku, bo moglibyśmy znaleźć się na ławie sądowej ze względu na niepubliczny charakter jego ciemnej strony.

[jwplayer mediaid=”71574″]

Niestety nie udało nam się zapytać czy to prawda, że Jarosław Urbaniak po przegranej ma zostać dyrektorem ostrowskiego oddziału ZUS. Podobno pracownicy głosowali na Urbaniaka, byle tylko nie przyszedł do nich kierować.

Dużo serdeczności i gratulacji było w sztabie Beaty Klimek, która tego wieczoru świętowała wygraną w wyborach. W odróżnieniu od sztabu Jarosława Urbaniaka, u pani Klimek można było spotkać wielu zwykłych ludzi. O to jaką pierwszą decyzję podejmie pani prezydent Beata Klimek, dowiecie się z tego materiału:

[jwplayer mediaid=”71583″]

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

116 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
M43
9 lat temu

Jak patrzę na te same twarze,to mam wrażenie że w Ostrówku po wyborach wszystko pozostanie po staremu albo jeszcze bardziej.Odejście p.Urbaniaka nic na lepsze nie zmieni.Czy mam rację?

Ola
9 lat temu

Czy to prawda ,że Jarosław Urbaniak został dyrektorem ostrowskiego szpitala? To ile tam tych dyrektorów będzie?

Klub
9 lat temu

Prezesi klubów sportowych powinni być bezstronni ze względu na pełnioną swoją funkcję! Rozumiem że zarządy muszą wchodzić w d….. odpowiednim ludziom żeby zapewnić podstawowe potrzeby i normalne prosperowanie klubu? Bo w tych materiałach widać parę twarzy ze środowiska sportowego….

kefir
odpowiada  Klub
9 lat temu

Po pierwsze primo, i najważniejsze, kluby sportowe nie powinny być finansowane ani z budżetu państwa, ani z budżetów samorządowych. Można się zgodzić z pewnym wsparciem, jeśli klub podejmuje działania dla dzieci i młodzieży. Wszelki sport dorosłych to już ich działalność. Albo znajdą sponsorów, albo będą działać na małą, rekreacyjną skalę. Oba wyjścia są bardzo fajne i pożyteczne, czego nie można powiedzieć o wspieraniu sportu z kieszeni obrabowanego podatnika.
Tylko takie podejście to zdrowe podejście. Wszelkie finansowania przez władze wymuszają lizanie władzy dupy i zachęcają do obejmowania stanowisk w klubach sportowych nie przez działaczy społecznych, albo normalnych menadżerów, a przez, chętnych z charakteru, lizodupców.

Jestem jaki jestem
9 lat temu

Sobowtór Pana Naczelnika L. w sztabie Pani Beaty 1.34 1,35 ???

Pytający
odpowiada  Jestem jaki jestem
9 lat temu

Czy to ktoś podobny czy Pan Leraczyk we własnej osobie?

Do Ojca Dyrektora
9 lat temu

Panie Marku, czy na materiale filmowym z wieczoru wyborczego u Pani Beaty Klimek w 5:54 minucie ten Pan popijający zupkę przy stole, przy którym siedział Pan W.Jędrzejak, to faktycznie szacony Pan Leraczyk?

ostrow24.tv
odpowiada  Do Ojca Dyrektora
9 lat temu

To nie on, bo to nie jego zupa, nie jego łyżka i nie jego garnitur 😉

Do Ojca Dyrektora
odpowiada  ostrow24.tv
9 lat temu

orzesz w mordę, w 1:34 ten sam Jegomość od zupy i esemesa – ale czy to aby na pewno jego ciało? btw tak przeflancował się z n-klubu do borowianki, a może jest zdolny do wszystkiego, także do bilokacji?

Ricky
odpowiada  ostrow24.tv
9 lat temu

Niech Pan redaktor nie wymyśla bzdur. Leraczyka nie było na tej imprezie, to był facet bardzo podobny.
Widziałem na własne oczy, zresztą wystarczy zatrzymać film na 1:42 żeby się przekonać, że to nie on.
Szkoda, że Pan redaktor nie skomentuje pokrzywionej polszczyzny Pana Alojzego, bo można się od niego ciekawych słów nauczyć np. „mogem zamiast mogę, chcem zamiast chcę”, takie to niby super trudne rzeczy lubi, a nie potrafi się wysławiać prawidłowo, naprawdę Super Mądrala.
Ciekawe co Pan redaktor powie, jak nie daj Boże dowiemy się, że na kierowniczych stanowiskach wrócą stare leśne dziadki z komuny. Oby nie, ale pożyjemy zobaczymy.

Janek
odpowiada  Do Ojca Dyrektora
9 lat temu

Ej no faktycznie ,jestem polany z tego w ..uj. Światowid może mu co najwyżej buty czyścić. Nie dość że jest w dwóch miejscach naraz to jeszcze zarazem go w nich nie ma ,i robi to czego nie robi. Ale zupka smakuje to widać hahaha.

0:45
9 lat temu

Nawet dyrektor Muzeum Miasta złożył gratulacje. Czyżby już więcej nie miał zamiaru startować w wyborach do Rady Powiatu z list PO?

M P do wszystkich
9 lat temu

POLECAM REPORTAŻ O WOLONTARIACIE.. Tam są prawdziwe problemy ,ludzie godni największego szacunku, skromni i cisi……………………….Zobaczcie,przeczytajcie ,pomyślcie …………………………

Iza
odpowiada  M P do wszystkich
9 lat temu

Ci skromni i cisi żyją w ukryciu. Najbardziej widoczni są ci, co potrafią być butni i cwani. I tacy są na świeczniku.

Michu
9 lat temu

5.54 na drugim filmie kawkę popija ten pan od kultury co ma problemy z pamięcią i nie wie jakie smsy pisze. W sztabie pEŁo kawy nie było?

116
0
Napisz co o tym sądziszx