Powyborcze wypowiedzi

Udostępnij
Tweet

Wybór Beaty Klimek na prezydenta Ostrowa Wlkp. wywołał duże zaskoczenie. Kobieta, która do tej pory była radną, pokonała dotychczasowego prezydenta Jarosława Urbaniaka, który przez cztery lata miał wielką otoczkę wizerunkową – tzw. Public Relations. Udaliśmy się do obydwóch sztabów, a tam…

+

W sztabie Jarosława Urbaniaka nie spodziewaliśmy się ciastek i kawy. Spotkało nas to, to spotykało przez cztery minione lata. Buta i arogancja. Po krótkiej wizycie, w czasie której zdążyły wypowiedzieć się dwie osoby, zostaliśmy wyproszeni przez… psychiatrę. Nie będziemy tu pisać prawdy o tym człowieku, bo moglibyśmy znaleźć się na ławie sądowej ze względu na niepubliczny charakter jego ciemnej strony.

[jwplayer mediaid=”71574″]

Niestety nie udało nam się zapytać czy to prawda, że Jarosław Urbaniak po przegranej ma zostać dyrektorem ostrowskiego oddziału ZUS. Podobno pracownicy głosowali na Urbaniaka, byle tylko nie przyszedł do nich kierować.

Dużo serdeczności i gratulacji było w sztabie Beaty Klimek, która tego wieczoru świętowała wygraną w wyborach. W odróżnieniu od sztabu Jarosława Urbaniaka, u pani Klimek można było spotkać wielu zwykłych ludzi. O to jaką pierwszą decyzję podejmie pani prezydent Beata Klimek, dowiecie się z tego materiału:

[jwplayer mediaid=”71583″]

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ostrów pod wodą (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
116 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
marek
9 lat temu

Panie Marku ,mój imienniku,bardzo ceniłem pana tv,ale czy prasa przez duże „P’,(prawdziwa prasa) może być aż tak jednostronna w opowiadaniu się za właściwie jedną tylko stroną walki o prezydenta naszego miasta .Gdzie podziała sie pana dawna rola obiektywnego i bezstronnego obserwatora sprawozdawcy.Oj oj! nie tędy

ostrow24.tv
odpowiada  marek
9 lat temu

Nigdzie nie opowiadałem się za Panią Beatą Klimek. Sprawą honorową było pokazać mieszkańcom Ostrowa Wlkp. w pigułce opartej na faktach charakter obecnej władzy. Władzy, która nie liczyła się z ze zwykłymi mieszkańcami. Niezależnego dziennikarza traktowała z pełnym ostracyzmem – byli tylko swoi dziennikarze, którzy przez 4 lata nie napisali żadnego złego słowa. Były publikowane same laurki. Dziwne, że Panu nie przeszkadzała jednostronność pozostałych mediów. Ostrow24.tv nie wzięło złotówki ani od Jarosława Urbaniaka ani od Beaty Klimek. Któreś medium musiało być przeciwwagą dla całej propagandy, którą tzw. kolesiostwo sobie urządzało. Ponadto ludzie Jarosława Urbaniaka wyrządzili mi wiele krzywdy – o czym każdy z nich wie. Teraz przyszedł czas na pokazaniu całej prawdy o tych ludziach. Cieszę się, że społeczeństwo w dużej części czerpało wiedzę z ostrow24.tv i zagłosowało może niekoniecznie za Beatą Klimek, ale przeciwko Jarosławowi Urbaniakowi.

Nowyczytelnik
odpowiada  ostrow24.tv
9 lat temu

Pozwolę sobie zacytować:
„Cieszę się, że społeczeństwo w dużej części czerpało wiedzę z ostrow24.tv i zagłosowało może niekoniecznie ze Beatą Klimek, ale przeciwko Jarosławowi Urbaniakowi.”

A teraz pozwolę sobie na komentarz: TAK, społeczeństwo niewątpliwie czerpało wiedzę z Pańskiego portalu, z Pańskich materiałów o wyborach. Trudno jednak nie oprzeć się wrażeniu, że całe to pokazywanie tego „kolesiostwa” (jak Pan taktownie i niewątpliwie bez słomy w butach ich nazwał – tekst o słomie zaczerpnięty z Pańskiego komentarza na profilu Pana Jarosława Urbaniaka na FB) oraz angażowanie się w ową krytykę tegoż, ostatecznie spowodowało, że jest Pan dziś takim dziennikarzem niezależnym, jak Pan Urbaniak prezydentem.
Pozdrawiam serdecznie.

M Pdo ostrow24
odpowiada  ostrow24.tv
9 lat temu

Na stronach tej telewizji jestem od niedawna.Za wcześnie by wyrobić sobie zdanie.W wypowiedzi ostrow24tv jest jakaś szczerość!!!!!!!!!!!!!!!!!!

antyO24
odpowiada  marek
9 lat temu

pomozmy nowej pani ,, prezydent” rozdzielic stanowiska tym ktorzy na to czekaja
moje propozycje to:
klosak – v-ce prezydent ds kontaktow miedzynarodowych (kontakty w sri lance)
dera – v-ce prezydent ds kontaktow z warszawa i mediami (kolega tomasza lisa – nie raz juz sie tam osmieszyl)
no i majacy najwieksze doswiadczenie w rzadzeniu za czyimis plecami: v-ce prezydent krakowski, jak zawsze, szara eminecja, prawa reka, czlowiek od brudnej roboty

pamiętliwy
9 lat temu

O widzę, na sali poprzedniego starostę. Panie Marku pamięta Pan tę piosenkę: „To ja narcyz się nazywam…” Może Pan teraz ułoży coś o Pani Beacie…

Anita
9 lat temu

Myślę, że Pan Urbaniak to najlepszy PREZYDENT!!!

Urzad Pracy
9 lat temu

Urbaniak do ZUS ?, to Ostrowiacy na ulice !!!. Nie dajmy POraz kolejny spaść kotu na 4 ŁAPY !!!.

Olo
9 lat temu

W mojej firmie trzynastek i nagród , a tym bardziej 14–stek nie ma od 18 lat . Mam nadzieję ,że Pani Beata zabierze te pieniądze urzędasom a da na na wyposażenie szkół i przedszkoli.

urzędnik
odpowiada  Olo
9 lat temu

Daliście sobie zabrać 13 i inne przywileje to nie czepiajcie się teraz innych !!!

urzędnik2
odpowiada  Olo
9 lat temu

Trzynastki wynikają z ustawy (jako przedsiębiorca powinien Pan już o tym wiedzieć) i nie są uzależnione od widzi-mi-się! I w szkołach też nauczycielom się należą. A czternastki? Tylko dla kolesiostwa!

plotkarz
9 lat temu

Podobno gdy ogłosili pierwsze wyniki ktoś celowo wyłączył światło z przyzwyczajenia. Może ktoś potwierdzić?

Kiełbasiarz
9 lat temu

Żelanowski z PO który w chamski sposób wyprasza dziennikarza to pikuś. Ale czym się kierowali wyborcy głosujący na grubasa z PSL który głosował w sejmie przeciw dokończeniu obwodnicy w Ostrowie, tego nie wiem.

antyO24
odpowiada  Kiełbasiarz
9 lat temu

nie zapominaj ze dera tez glosowal przeciwko naszej obwodnicy

Sebek
odpowiada  Kiełbasiarz
9 lat temu

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: ARiMR w Przygodzicach……proponuję zobaczyć jak rodzina obsiada tam stanowiska……dobry materiał był by z tego.

wacek
odpowiada  Sebek
9 lat temu

A pamiętacie nepotyzm i chamstwo poprzedniego prezesa w MZGM? Cała rodzinka obsadzona – jak nie w MZGM to w Wodkanie albo w firmach współpracujących.

kolarz
9 lat temu

Macie za swoje chordo nienażarta !!

ada
9 lat temu

Co niektóre rodziny, jak widać na załączonym obrazku, już się cieszą….

trax
9 lat temu

jak widac rodzinka ze stalowki czyli mamusia i synek tez plakali…

116
0
Napisz co o tym sądziszx