Zobacz smutnych ludzi Urbaniaka

Gdy były już policzone głosy z 75% komisji obwodowych, udaliśmy się do sztabu Platformy Obywatelskiej, a konkretnie sztabu Jarosława Urbaniaka. Wszyscy nastawili się na wygraną. Jednak atmosfera, którą zastaliśmy w środku przypominała tę z cmentarza. Uciągnięte, smutne miny. Na wielu z nich rysował się widok wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy i tym samym utrata intratnych pensyjek.

+

Tak wyglądają smutni ludzie, których zawiódł lider aroganckim i butnym zachowaniem wobec mieszkańców. Są wśród nich „dziennikarze” (nazwa stosowana przez tę grupę zawodową – przyp. red.), dyrektorzy szkół, działacze sportowi, prezesi spółek, radni.

POLECANE NEWSY

85 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
znajomy
7 lat temu

A co pan redaktor Glubiak taki smutny??

ciepłownik
7 lat temu

Panie Urbaniak wielu Brutusów pan wyhodował. Wzorcowi to w Holdikomie do znalezienia. Tylko już za późno/

Jan
7 lat temu

przypomniał mi się przez ten materiał program „Z kamerą wśród zwierząt” za dzieciaka bardzo lubiłem.

pokonany na gorce
7 lat temu

RAJA DO ROBOTY PAJACU

terapeuta
7 lat temu

Panie Żelanowski !! pańska mama pewnie bardzo sie wstydzi za pana …przeciez jest pan wykształcony !powinien byc pan kulturalny..a pan ? tak brzydko do pana M. Radziszewskiego ?? a fe ! to teraz taka recepta na lepsze samopoczucie ?? tylko czyje ? pana ? czy pana Radziszewskiego ? .Proponuje zmienić profesję ..na ochroniarza.

Iza
odpowiada  terapeuta
7 lat temu

Panie „terapeuto”: wykształcenie nie zawsze idzie w parze z kulturą.

terapeuta
odpowiada  Iza
7 lat temu

tak, to prawda albo trzeba sie urodzić albo…..nabyć ..mowa o kulturze .

leon
7 lat temu

ich twarze mówią: i co my teraz będziemy robić? musimy iść do prawdziwej pracy.

Olek
7 lat temu

Zobaczyć ten smutek na obliczach klakierów Urbaniaka bezcenne. Co niektórzy piszą tutaj o rozwoju miasta, mają na myśli fontannę za 700 tyś? Rozwój polega na ulokowaniu konkretnych firm które zatrudnią Ostrowian i dadzą im godnie zarobić. Zastanowiliście się kiedyś ilu ludzi wyjechało z tego podupadającego miasteczka za godnym życiem? Większość popierających Urbaniaka to urzędnicy wszelkiej maści i ich rodziny, oraz cała masa ludzików którym dobrze się żyło za jego kadencji. Za rządów PO w całej Polsce zatrudniono ponad 150 tysięcy nowych urzędników, wystarczy przejść się po biurach Urzędu Miejskiego, Starostwa Powiatowego żeby zobaczyć jak „ciężko” pracują. Jak myślicie drodzy internauci kto za to płaci „Pan, Pani, Społeczeństwo” cytując klasyka.

,
odpowiada  Olek
7 lat temu

bo Ostrow jako miasto istnieje tylko teorytycznie proces deplatfusacji przestrzeni publicznej uwazam za rozpoczety mamy 4 lata na uknucie planu zeby wykopac ostatecznie wszystkich POwcow z Ostrowa niestety tym razem w RM pokonali nas tym ze my glosowalismy na kilku ludzi a oni tylko na PO

Ja
7 lat temu

Miny tych ” panuf „, to miod na moje serce :).

antyurban
7 lat temu

Jak miło zobaczyć te świńskie ryje odsunięte od koryta.Pan psychiatra jaki załamany.DOBRZE WAM TAK!!!!buhahahahah

Raf
7 lat temu

maly konkurs
kto najbardziej zaszkodził Urbaniakowi że jest przegrany ?
1.
2.
3.
4.
5.

85
0
Napisz co o tym sądziszx