Chwyty poniżej pasa prezydenta Urbaniaka

Udostępnij
Tweet

Emocje w kampanii wyborczej sięgają zenitu. Po tym jak Beacie Klimek ukradziono pod osłoną nocy banery reklamowe, rozpowszechniano pod jej adresem kłamstwa sugerujące, że zaorze stadion miejski czy nie będzie wspierać sportu, Jarosław Urbaniak przeszedł sam siebie. Najpierw Beata Klimek nagłośniła akty nieczystej gry wyborczej i zapewniła, że zamierza wspierać sport. Jednocześnie podkreślała, że ona nie stosuje tak nikczemnych praktyk jak jej przeciwnicy polityczni. Jarosław Urbaniak przyciśnięty do muru, postanowił spróbować odwrócić kota ogonem – w końcu ciemny lud to kupi… ale czy na pewno?

+

W czasie niedzielnej debaty w regionalnym radiu, na zakończenie każdy z kandydatów otrzymał po dwie minuty na to by przekonać do siebie wyborców. Jarosław Urbaniak nie mając rzeczowych argumentów skupił się na emocjach – ot taki zabieg psychologiczny, mający znowu nieudolnie poprawić jego wizerunek. Jarosław Urbaniak łamiącym głosem, prawie płacząc, powiedział:

Jest mi po prostu najzwyczajniej przykro, że moja konkurentka mówi o kłamstwach. Gdy na jednej z ulotek, osobę którą pani zna, która uczyła pani matematyki, która jest moją teściową, a raczej od siedmiu lat była, bo nie żyje od siedmiu lat, wyciągnięto z grobu i w tych ulotkach jest napisane, że ona rządzi na targowisku miejskim, że to jest nepotyzm, to trudno po takim czymś mówić, że to my kłamiemy. Jest mi po prostu bardzo przykro. (tutaj próbuje zaskoczona Beata Klimek dojść do głosu) Mojej żonie i jej rodzinie tym bardziej. To jest mój czas! Przepraszam bardzo – kontynuował Jarosław Urbaniak.

Po pierwsze Jarosław Urbaniak oszczerczo pomówił swoją konkurentkę Beatę Klimek, która w rozmowie z nami stwierdziła, że nigdy nie wydała ulotki, która by poruszała jakikolwiek temat związany z teściową prezydenta. Sama zainteresowana nawet nie widziała tego typu ulotki. Tym bardziej poczuła się nieczysto zaatakowana przez Jarosława Urbaniaka, który brutalnie wykorzystał fakt, że Beata Klimek już więcej czasu antenowego na ustosunkowanie się do słów prezydenta mieć nie będzie.

Trzeba przyznać, że psychiatra, który wchodzi w skład doradców Jarosława Urbaniaka wpływa na takie, a nie inne zagrywki socjotechniczne. W naszej ocenie nie ma dnia, żeby Jarosław Urbaniak się nie skompromitował w kampanii wyborczej.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

34 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
WACEK
9 lat temu

NO Jarek czas na ciebie ,koniec bliski ,trzeba się pogodzić z utratą stołka . Po prostu czas na zmiany p.Beata wydaje mi się lepsza na prezydęta ,co ty teraz będziesz robił ? MÓJ GŁOS NA BEATE KLIMEK

max
odpowiada  WACEK
9 lat temu

100% racji .Pani Beata będzie lepszym PREZYDĘTEM.Zaś JU lepszym PRZYDENTEM.

kkk
9 lat temu

co z firma wielko-food niech prezydentsi wytłumaczy co to za inwestor że po 6 miesiacachod kupna działki ucieka

ROBERT
9 lat temu

TO SAMO CO BOLEK JA ZROBIŁEM JA WYKONAŁEM KOLEJNY MOJŻESZ

Maks
9 lat temu

do : Kolonko a może to kandydat na radnego sprzątał po wyborach swoje plakaty ? Nie pomyślałeś tak?”

nie bo to bylo dobre 2-3 tyg temu a pozatym pan ktory to robil jest dobrym znajomym pana urbaniaka wiem to stad ze kilka dobrych lat temu jak urbaniak kandydowal jeszcze do sejmu to wlasnie u tego pana pracowalismy we wakacje przy rozwieszaniu jego plakatow itp;) ale oczywiscie kazdy ma swoje zdanie i opinie na ten temat mnie poprostu wydawalo sie to troche nie fair z ich strony 🙂 pozdrawiam

ala
9 lat temu

Dlaczego atakujecie Urbaniaka?Prezydent jest super!

mariusz
9 lat temu

W obecnej kampanii nie ma osoby, która nadawałaby się na to stanowisko. Ani Pani Klimek, ani Pan Urbaniak. Żaden z tych kandydatów nie ma dobrego programu wyborczego. Ale niestety jakie miasto i ich wyborcy, tacy kandydaci.

ostrowiak
9 lat temu

Co wy w tym Urbaniaku widzicie co on takiego dla Ostrowa zrobił ludzie wyjeżdżają z miasta zagranicę bo w Ostrowie nie ma pracy widać go tylko na otwarciach placów zabaw dl dzieci denerwuje mnie ten jego szyderczy uśmieszek jak udziela wywiadów widać że to jest ściemniacz a teraz się modli żeby tylko utrzymać prezydenturę na kolejne 4 lata a może czas na zmiany po co mamy się męczyć następne 4 lata tak sobie myślę co on przez te 4 lata zrobił dla ostrowa i w sumie nic mi nie przychodzi do głowy

grrrr
odpowiada  ostrowiak
9 lat temu

polać mu, dobrze gada!!!

34
0
Napisz co o tym sądziszx