Chwyty poniżej pasa prezydenta Urbaniaka

Udostępnij
Tweet

Emocje w kampanii wyborczej sięgają zenitu. Po tym jak Beacie Klimek ukradziono pod osłoną nocy banery reklamowe, rozpowszechniano pod jej adresem kłamstwa sugerujące, że zaorze stadion miejski czy nie będzie wspierać sportu, Jarosław Urbaniak przeszedł sam siebie. Najpierw Beata Klimek nagłośniła akty nieczystej gry wyborczej i zapewniła, że zamierza wspierać sport. Jednocześnie podkreślała, że ona nie stosuje tak nikczemnych praktyk jak jej przeciwnicy polityczni. Jarosław Urbaniak przyciśnięty do muru, postanowił spróbować odwrócić kota ogonem – w końcu ciemny lud to kupi… ale czy na pewno?

+

W czasie niedzielnej debaty w regionalnym radiu, na zakończenie każdy z kandydatów otrzymał po dwie minuty na to by przekonać do siebie wyborców. Jarosław Urbaniak nie mając rzeczowych argumentów skupił się na emocjach – ot taki zabieg psychologiczny, mający znowu nieudolnie poprawić jego wizerunek. Jarosław Urbaniak łamiącym głosem, prawie płacząc, powiedział:

Jest mi po prostu najzwyczajniej przykro, że moja konkurentka mówi o kłamstwach. Gdy na jednej z ulotek, osobę którą pani zna, która uczyła pani matematyki, która jest moją teściową, a raczej od siedmiu lat była, bo nie żyje od siedmiu lat, wyciągnięto z grobu i w tych ulotkach jest napisane, że ona rządzi na targowisku miejskim, że to jest nepotyzm, to trudno po takim czymś mówić, że to my kłamiemy. Jest mi po prostu bardzo przykro. (tutaj próbuje zaskoczona Beata Klimek dojść do głosu) Mojej żonie i jej rodzinie tym bardziej. To jest mój czas! Przepraszam bardzo – kontynuował Jarosław Urbaniak.

Po pierwsze Jarosław Urbaniak oszczerczo pomówił swoją konkurentkę Beatę Klimek, która w rozmowie z nami stwierdziła, że nigdy nie wydała ulotki, która by poruszała jakikolwiek temat związany z teściową prezydenta. Sama zainteresowana nawet nie widziała tego typu ulotki. Tym bardziej poczuła się nieczysto zaatakowana przez Jarosława Urbaniaka, który brutalnie wykorzystał fakt, że Beata Klimek już więcej czasu antenowego na ustosunkowanie się do słów prezydenta mieć nie będzie.

CZYTAJ  Dostaniesz mieszkanie jeśli zrobisz tylko to

Trzeba przyznać, że psychiatra, który wchodzi w skład doradców Jarosława Urbaniaka wpływa na takie, a nie inne zagrywki socjotechniczne. W naszej ocenie nie ma dnia, żeby Jarosław Urbaniak się nie skompromitował w kampanii wyborczej.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bożena
9 lat temu

Jak trzeba być zdesperowanym aby mieszać do swoich brudnych zagrywek osoby nie żyjące ? chyba że teściową tak się lubiło jak konkurencje w wyborach . Wstyd mi że mam takiego włodarza i wściekła jestem że żyje na koszt podatników ktoś taki . Co jeszcze i kogo powoła do brudnej jakiej jeszcze nie było walki ,walki którą zapowiedział już 16 . To już nie jest komedią to jest tragedia !!!

sąsiad
9 lat temu

Niektórzy to nie umieją odejść z honorem. Ba nawet nie wiedzą co to słowo znaczy. Czas prezydenta od płacy zabaw i marketów dobiegł końca. Pora na zmiany w OSTROWIE by żyło się lepiej wszystkim mieszkańcom, a nie tylko wybranym.

Klaudia
9 lat temu

Tak na niego zagłosuje

saz
9 lat temu

Jest skonczonym idiota!!!!!!

asd
9 lat temu

najpierw oskarżacie Urbaniaka o to, że kradnie banery i w ogóle, a później macie problem, że on gada o jakiś ulotkach, które wyszły, żałosne XD

wyborca
9 lat temu

facet a beksa

gość2
9 lat temu

Urbaniak idz w cholere z tego miasta !! wstyd i porazka !! mamy cie juz serdecznie dosc!! ciagle sie zalisz juz nie wiesz jak na siebie uwage zwrocic? p. Klimek szacunek i klasa

Rudy
9 lat temu

Wstyd taki duży a taki biedny. Panie Urbaniak kompromituj się Pan dalej, a może wszystkim wreszcie oczy się otworzą i zagłosują na Panią Klimek.

gość
9 lat temu

panie prezydencie a ile osób przez pana łez wylało !! szczerych łez, a nie szyderczych i fałszywych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dwulicowy koles haha

gość
9 lat temu

ten urbaniak to porażka! tonący chwyta się wszystkiego co się da…

bober
odpowiada  gość
9 lat temu

ten burak nie potrafi spojrzec do kamery wodzi wzrokiem gdzies hu…. wie gdzie szneki strzela jak by nacpany byl na pytania ludzi nie zna odpowiedzi k……a w ostrowie chyba kazdy moze zostac prezydentem szkoda ze doniczka mu na ten pusty leb nie spadla jak glowa panstwa goscil w naszym miescie elo

34
0
Napisz co o tym sądziszx