Urbaniak zaorany przez dziennikarza

Udostępnij
Tweet

Poniedziałek to kolejny dzień, w którym wpadkę zaliczył obecny prezydent Jarosław Urbaniak. W poniedziałkowe popołudnie udało się obnażyć jak wiele dla Jarosława Urbaniaka znaczy sport, na którym… niezbyt się zna. Można odnieść wrażenie, że jest on mu potrzebny tylko do zwycięstwa w wyborach. Prezydent Urbaniak pokazał się na tle swoich politycznych współpracowników. Oczywiście chodziło głównie o PR-owe (wizerunkowe) przesłanie,  że każda z tych osób zaświadcza o nieskażonej doskonałości swojego wodza.  Gdy mgła propagandowego marketingu politycznego opadła, podeszliśmy do prezydenta z prośbą o udzielenie wywiadu. Nie mogło się obyć bez uszczypliwości ze strony jaśnie nam panującego. Sam prezydent został poproszony o ustosunkowanie się do kampanii w lokalu dyskotekowym, w którym barmani nosili koszulki z hasłem Tak… Tak… Urbaniak. Następnie został zapytany czy jako przyjaciel sportu, a zwłaszcza żużla wie chociaż kto był kapitanem drużyny, a na koniec udało się poprosić o wyjaśnienie zastraszonym mieszkańcom, którzy mając odmienne zdanie od prezydenta Urbaniaka, czują  groźbę w postaci żony prezydenta piastującej kierownicze stanowisko w Urzędzie Skarbowym jak i szwagierki pracującej w prokuraturze.

+

Jarosław Urbaniak po trzecim pytaniu już nie chciał odpowiadać na kolejne i w swoim stylu uciekł sprzed kamery. Gdy jeden z dziennikarzy obywatelskich próbował zapytać prezydenta o plany względem młodych przedsiębiorców, wówczas piersią z przodu stanęła Sylwia Nowicka  z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego, która próbowała zagadać Mariusza Brandta. Ostatecznie Jarosław Urbaniak nie odpowiedział na żaden z pytań dziennikarza obywatelskiego.

[jwplayer mediaid=”71384″]

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

115 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Luki
9 lat temu

Na rozmowie o prace niegdyś do Urzędu Miasta Urbaniak nie wiedział pod co podlega Urząd Pracy i myślał że to jest jednostka samorządu terytorialnego. Aż śmieszne że taki człowiek mógł sprawować urząd prezydenta. Na wszelkie pytania reagował śmiechem bo najwidoczniej brakowało mu wiedzy. Do pracy nie było szansy się dostać bo konkurs to była tylko proforma!! Szkoda tylko zmarnowanego czasu!!

m
9 lat temu

Kura domowa? co to jest? chyba mięso na rosół – nie dla wszystkich widocznie. Widać jakie poszanowanie jest dla kobiet które ciężko pracują w domu wychowując dzieci – przyszłość naszego Narodu.

Radek
9 lat temu

żalosne to byly pytania do J. Urbaniaka 🙂 czy moglby Pan wymienic kapitana druzyny zuzlowej? ze niby co Urbaniak mialby zostac kapitanem druzyny 🙂 albo ten drugi gosc co sie zowie Przedsiebiorcą i zamiast zajac sie biznesem przychodzi do prezydenta i pyta sie co ma zrobic mlody przedsiebiorca? jak nie potrafisz biznesu rozkrecic to zatrudnij sie w supermarkecie na kasie … tylko moze lepiej nie przychodz do prezydenta pytac jak sie kase obsluguje 🙂

Maniek
9 lat temu

Ale żenada mały prezydencie – prosimy o więcej spostrzeżeń Panie Marku widać ,że nie jest to prezydent Pań pracujących w domu

basti
9 lat temu

Klimek to kobieta która ma zasady a nie jak Urbaniak z pampersem !!!!! Ludzie otwórzcie oczy ten niby prezydent to poraszką !!! Popatrzcie jak wypowiada się o sprawach poważnych pod nosem się śmieje,dla mnie to człowiek fałszywy i liczy się tylko kasa nic więcej ! Ja tego człowieka nie zaakceptuje jako Prezydenta !!

nie kura domowa
9 lat temu

Kobiety niepracujące wiedzą już na kogo mają głosowac. Kury domowe-poniżające słowo. Czy pani A.Komorowska to kura domowa- nie.Kobieta która wychowała 5 dzieci i też może się poczuć urażona. PaniM.Tusk to kura domowa – nie.Poświeciła swoją karierę dla męza i wychowaniu dzieci i też może poczuć sie urażona.Teraz jak padnie pytanie gdzie pracujemy to odpowiedż kura domowa i już będzie wszystko wiadomo. Tylko w PO takie standarty – starsze panie to mocherki teraz dołączą kury domowe.Strasznie mi żal tych kobiet które tez sa wykształcone a pracy nie mają.

ONA nie KURA
9 lat temu

Ja jestem kura domową ponieważ w żłobku nie ma miejsca dla mojego dziecka . I po mimo tego że bardzo chce pracować nie mogę i muszę pozostać w kuchni i tłuc kotlety!!

leming
9 lat temu

Jeszcze zapomniałem dodać że obecny prezydent nie kpi z nas obywateli miasta, i nie jest zamknięty w swoich kręgach tylko jest z ludźmi i dla ludzi

kura domowa
odpowiada  leming
9 lat temu

A obrazanie w ironiczny sposob nas kobiet nie pracujacych ? ze jestesmy kurami ? Moze o fontanne mniej i o kibelek w parku lub poprostu po co przeplacac most a lepiej za to stworzyc miejsce pracy ! Moj glos idzie na p. Klimek!

kefir
odpowiada  kura domowa
9 lat temu

Twój komentarz niestety sytuuje Cię między kurami domowymi.

leming
odpowiada  kura domowa
9 lat temu

Mój głos też idzie na p.Klimek ,ale nie liczyłbym że zrezygnuje z fontanny i kibelka w parku na rzecz Twojego miejsca pracy.

leming
9 lat temu

Oni popierają siebie wzajemnie ze względu na poglądy polityczne i dobro mieszkańców,a nie ze względu na własne korzyści….,i nie ma tam kumoterstwa tylko stanowisko dostaje osoba która zrobi najwięcej dobrego dla miasta.

kura domowa
odpowiada  leming
9 lat temu

hahaha

115
0
Napisz co o tym sądziszx