Konkretny diler wpadł w Ostrowie

Udostępnij
Tweet

250 sztuk tabletek amfetaminy oraz 54 gramy tego narkotyku w sproszkowanej postaci, przechwycili policjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim. Na gorącym uczynku w rejonie ulicy Bema zatrzymany został 24-letni mężczyzna. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków może mu grozić do 10 lat więzienia.

Ostrowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, prowadzą ciągłe rozpoznanie środowiska w zakresie obrotu i handlu narkotykami. Prowadzone w tym kierunku działania, pozwoliły im na zebranie informacji o planowanym przywozie do Ostrowa Wielkopolskiego znacznych ilości środków narkotycznych.

Podjęte przez policjantów działania doprowadziły do zatrzymania w miniony czwartek podejrzewanego o posiadanie narkotyków mężczyzny. 24-latek, kompletnie zaskoczony nagłym pojawieniem się policjantów, wpadł w rejonie ulicy Bema w Ostrowie Wielkopolskim.

Kryminalni znaleźli przy nim znaczną ilość zakazanych środków odurzających. Okazało się, że mężczyzna przewoził 250 sztuk tabletek amfetaminy oraz 54 gramy tego narkotyku w sproszkowanej postaci. Policjanci szacują, że czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków może wynosić około 10 tysięcy złotych.

Zatrzymany, 24-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego, trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co może mu grozić do 10 lat więzienia.

Prokurator zastosował wobec niego dozór policji i poręczenie majątkowe.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
adwokat diabła
9 lat temu

GDYBY NIE KONFIDENCI POLICJA NIE ROZWIĄZAŁABY 3/4 SPRAW A TAK TO POPIERDUŁKI ZAWSZE Z UCHA STRZELĄ I POLICJA MA GOSCIA JAK NA TACY.JEB…CI KONFIDENCI

tebsc
9 lat temu

…rozpoznanie kryminalnych ,ale żart !

Don Vitto
9 lat temu

Prawda was wyzwoli …

Liberalna
9 lat temu

Do dziesiec lat temu gowno sie znasz…… bo gowno byloby z tego na rynku jakby zrobili z tego razy 4…..po tym widac ze to dobry towar… a ty sie chlopcze nie znasz

dziesięć lat temu
9 lat temu

gówno nie feta !!!

Liberalna
odpowiada  dziesięć lat temu
9 lat temu

gowno sie znasz…… bo gowno byloby z tego na rynku jakby zrobili z tego razy 4…..po tym widac ze to dobry towar… a ty sie chlopcze nie znasz

Prawnik
9 lat temu

No to po środkach zapobiegawczych już widać, że spiewał na komisariacie jak z nut.

Liberalna
9 lat temu

Dozor policji i poreczenie majatkowe w zamian za spiewanie jak z nut….;/ ….uj w dupe sprzedawczykom

8
0
Napisz co o tym sądziszx