Uderzali policjanta w głowę

We wtorek około godz. 23:30 w miejscowości Antonin doszło do uszkodzenia szyby w samochodzie marki Opel Insygnia. Pokrzywdzony, 27-letni policjant przebywający na urlopie,  powiadomił o tym fakcie dyżurnego policji i wtedy został zaatakowany przez dwóch mężczyzn, którzy zadali mu kilka uderzeń w głowę i tułów. Na widok policyjnego radiowozu mężczyźni uciekli. W wyniku podjętego pościgu, policjanci zatrzymali w związku z tym zdarzeniem trzech mężczyzn w wieku 31, 29 i 25 lat – mieszkańców Bielska – Białej i powiatu kaliskiego. Mężczyźni byli nietrzeźwi, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Pokrzywdzonemu została udzielona pomoc medyczna.

+

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności i udział poszczególnych mężczyzn w zdarzeniu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe informacje nt. zdrowia Maksia
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bbb
9 lat temu

ryzyko zawodowe w kalkulowane w zawód policjanta .. Górnik , spawcz , kierowca ma rónwież swoje ryzyko – a piesa swoje. Zasada doświadczonego, pewnego zawodowo PSA. Jak nie potrafisz , nie masz wiedzy, siły, umiejetności – oceń sytuację i podejmuj praktyczne decyzje- proś po wsparcie . Już jeden mądrala z Przygodzic dostał po łapach i siedzi na L-4 a ten dostał po głowie . Reasumują :: gdzie, kto, jak wasz szkoli ?? filmy RAMBO ?? i taki jest efekt/

xyz
9 lat temu

wypowiadacie się tutaj a nigdy nie mieliście doczynienia z policją pizdy które siedzą w domu i komentują wszystko

heh
odpowiada  xyz
9 lat temu

przepraszam ale ja teraz jestem w pracy 😛

mcj
odpowiada  xyz
9 lat temu

Zakładam, że ty codziennie się naparzasz pod komendą na Odolanowskiej z grupką funkcjonariuszy 'hardkorze’? Idąc twoją logiką – sam dodałeś koment, więc witaj na pokładzie – PIZ*O!

ERIC
9 lat temu

DO CIEZKIEJ ROBOTY ABY PANSTWO NIE PONOSILO KOSZTOW

fff
9 lat temu

a moze ich sprowokował

heh
9 lat temu

to teraz paralizatorem po jajach degeneratów

7
0
Napisz co o tym sądziszx