OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Niedosłyszący dziadek powodem policyjnej blokady

W miejscowości Ociąż doszło do nietypowej kolizji. Starszy mężczyzna kierując Fiatem Seicento najechał na tył Citroena Picasso. Gdy kierowca Citroena wyszedł zobaczyć uszkodzenia, nakazał starszemu mężczyźnie zjechać na pobocze. Ten jednak pojechał przed siebie, w stronę Ostrowa Wlkp. Zdziwiony kierowca Citroena pojechał za nim, jednocześnie dzwoniąc na policję by ta zatrzymała sprawcę kolizji. Kierowca z Seicento zdołał dojechać do Ostrowa Wlkp. Tutaj na początku Alei Słowackiego zatrzymały go dwa radiowozy. Mężczyźnie dymiło się spod maski, dlatego wezwano straż pożarną.

+

Po wysłuchaniu relacji starszego mężczyzny okazało się, że mężczyzna myślał, że nic się nie stało i ma sobie jechać. Dobrze, że właściwie zinterpretował sygnały dawane przez policjantów. Strażacy po odłączeniu akumulatora, zepchnęli Seicento na pobocze. Ruch powrócił do normy.

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krzysztof
5 lat temu

“Mężczyźnie dymiło się spod maski”, ale na szczęście “ruch powrócił do normy”. Brawo!

kolorz
5 lat temu

Pic na wode fotomontaż. Cwaniak z citroena znalazł “Jelenia”. A że człowiek starszy i przy głuchawy to wykorzystał okazję. Gdzie uderzenie citroena a gdzie przód seicento??????????? Na jakiej wysokości to wszystko??? Dlaczego zderzak tył nie powgniatany???? Tylna klapa uszkodzona ale nie przez seicento !! Jeb..a policja!! Cwaniaku z citroena, chłopcze jeden, gdybys to na mnie trafił potraktował bym Ci to autko bejsbolem. Woże takiego jednego pomocnika w bagazniku. Zaręczam że szkody miał bys duzo efektowniejsze. A za bycie skurw..łym cwaniakiem strzał w kolano.

Kolega
6 lat temu

Poszkodowanemu dziadek z nieba spadl… z OC spłaci sobie spora czesc kredytu za cytryne

xxx
6 lat temu

prawko do zabrania!

Taka prawda
6 lat temu

Osobiście uważam że posiadający Prawo Jazdy dłużej niż 30lat co 5 lat powinni przechodzić DARMOWE badania motoryczne psychiatryczne oraz jak to się nazywa w Niemczech “Idioten test ” czyli na stopień uzależnienia od alkoholu narkotyków ułatwiło by to życie wszystkim .

B
6 lat temu

Szkoda tylko, że młodzi dostają po dupie wykupując o wiele droższe ubezpieczenia, a starsi którzy powinni już nie siadać za kółko dalej szorują po ulicach siejąc większe niebezpieczeństwo, ale kto by na to patrzył.

Bartek
6 lat temu

Takim staruszkom przygłuchawym powinni prawojazdy zabierać

8
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x