Zaatakował nożem policjanta – aktualizacja 9:30

W Antoninie doszło do ataku nożem na umundurowanego policjanta. Funkcjonariusz został poważnie zraniony w rękę. Trwa obława mająca na celu uchwycenie sprawcy.

+

Atak miał miejsce w piątek po godzinie 15:00. Mężczyzna w wieku około 50 lat zaatakował policjanta, który wszedł na teren nieczynnego campingu. Sprawca napadu prawdopodobnie mieszkał w jednym z domków o czym świadczy rozłożony na podłodze materac oraz wisząca część garderoby. Policjanta po opatrzeniu przewieziono do szpitala.

Poszkodowanym został kierownik posterunku policji w Przygodzicach. Przebywa na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym z raną kłutą lewej ręki.

Policjant tego dnia samotnie sprawdzał opuszczone domki. W jednym z nich miał znajdować się napastnik.

Aktualizacja 09:30 -W nocnej akcji poszukiwawczej brało udział około 100 funkcjonariuszy nie tylko z Ostrowa Wlkp. ale również z Poznania. Wykorzystano również śmigłowiec policyjny. Akcję poszukiwawczą na szeroką skalę rozpoczęto po około 5 godzinach od momentu zdarzenia. Można sobie uświadomić ile kilometrów mógł przejść, przebiec sprawca by uciec przed stróżami prawa. Policjanci wytypowali, że nożownik skoro w pierwszej chwili oddalił się w stronę Ostrzeszowa to na pewno jest w tym rejonie. A co jeżeli był sprytny i po chwili całkowicie zawrócił i oddalił się w stronę Ostrowa Wlkp.? W tej chwili może być na terenie naszego miasta, a policjanci zabezpieczają las – stojąc po 100 metrów od siebie.

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

44 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marcin.Ostrow24.Tv
8 lat temu

Mężczyzna, który 4 lipca ugodził nożem funkcjonariusza Policji w Przygodzicach został zatrzymany na terenie województwa dolnośląskiego.Szczegóły zatrzymania nie są na obecnie ujawniane.

edi
8 lat temu

Przystojny ten zraniony policjant. Podobają mi się tacy faceci – życzę powrotu do zdrowia!

Yeti
odpowiada  edi
8 lat temu

Ale masz obrzydliwy gust

edi
odpowiada  Yeti
8 lat temu

yeti gust ma każdy swój i się o nich nie dyskutuje:) a ja zamiast ”lalusiów” w rurkach wolę facetów takiego typu jak ten policjant i już..

d
8 lat temu

do kali jebnis sie w łeb czlowieku

XYZ
8 lat temu

do ktoś – nie życz drugiemu co Tobie nie miłe, to że uważasz że „myślą że są nietykalni” nie oznacza, że ktoś może ich dźgać nożem… nie przesadzajmy

heh
odpowiada  XYZ
8 lat temu

czasem traktują kogoś z góry więc w takiej sytuacji jest to całkiem fajna opcja

XYZ
odpowiada  heh
8 lat temu

A może Ty też traktujesz ludzi z góry? w takim razem ktoś powinien Cie zaatakować nożem bo to będzie fajna opcja. żenada

heh
odpowiada  XYZ
8 lat temu

czasem te obszczymury są strasznie niemiłe i chcą żeby wykonywać ich polecenia, nawet głos podnoszą. rozumiem jak się popełniło przestępstwo to traktowanie z góry jest jak najbardziej odpowiednie ale jazda zbyt dobrym samochodem tempem patrolowym oblukać co się dzieje w naszym mieście to chyba nie przestępstwo. jeśli chcą mnie za to wylegitymować to da się to przecież zrobić uprzejmie i kulturalnie, zresztą mam dość sporo kucyków pod maską i następnym razem wogóle nie pozowle im się do mnie zbliżyć a co dopiero zatrzymać

ktos
8 lat temu

gdyby dziabnal obywatela nawet slowa by nie bylo o tym dobrze zrobil mysla ze sa nietykalni

Anik
8 lat temu

Te domki wygladają jak z koszmaru !!!! za darmo bym tam nie chciała wypoczywać !!!

wiktoria
8 lat temu

może wsiadł do pociągu bo przecież niedaleko jest stacja pkp i może wsiadł w pierwszy lepszy pociąg i odjechał ;p

Leszek
8 lat temu

cyt.”. A co jeżeli był sprytny i po chwili całkowicie zawrócił i oddalił się w stronę Ostrowa Wlkp.? W tej chwili może być na terenie naszego miasta, a policjanci zabezpieczają las – stojąc po 100 metrów od siebie.” Panie Radziszewski jak jesteś taki detektyw to może sam zostaniesz policjantem i łapać będziesz bandziorów, bo wersji zawsze jest tyle ilu jest ludzi” Twoje zadanie to chyba tylko obrażanie innych. Pewnie i tak tego nie wyświetlicie bo na tej stronie jest cenzura

true
odpowiada  Leszek
8 lat temu

wreszcie jakiś słuszny komentarz bez cenzury!

heh
odpowiada  Leszek
8 lat temu

redaktor napisał prawdę, policja naprawdę się w tej „akcji” nie popisała a to że nawet nasz redaktor poradziłby sobie lepiej nie znaczy że jest on aż taki dobry ale że policja jest słaba

xxx
8 lat temu

dochodził do siebie hihi

pm
8 lat temu

Gmur był na oblawie?:)

44
0
Napisz co o tym sądziszx