Dlaczego PiS współpracuje z PO?

Niedzielna konferencja prasowa zorganizowana przez Tomasza Ławniczaka, lidera Prawa i Sprawiedliwości na naszym terenie, była przyczynkiem do odpowiedzenia na dość istotne pytanie. Czy osoby z PiS-u mogą i powinni dalej współpracować z przedstawicielami Platformy Obywatelskiej? Pytanie o tyle istotne, że rozwinięcie skrótu PiS nijak się ma do ostatnich afer czy niedotrzymywania obietnic wyborczych przez osoby reprezentujące PO. Jednak tu w Ostrowie zdaje się, że ważniejsze są stołki (wiceprezydent miasta i wicestarosta) aniżeli posiadanie kręgosłupa moralnego. Jak na powyższe zarzuty odpowiedział niedzielny gość częstochowski poseł Szymon Giżyński? Zobaczcie sami:

+

[jwplayer mediaid=”68366″]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Dostał ataku podczas jazdy autem
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robert
9 lat temu

Im dłużej ten Pan będzie działać w Częstochowie, tym lepiej dla Polski bo wygra ponownie lewicowy prezydent. Oby tak wszędzie znajdowali się w Pis tego typu posłowie.

Wyborca
9 lat temu

Jeżeli poseł nie zna szczegółów, to po kiego grzyba się wypowiada? Tak swoją drogą lokalny PiS nie dostanie już mojego głosu.

Adis Abebe
9 lat temu

To nasze ostrowskie PiS jest do kitu, i tyle w temacie – koniunkturaliści, zawierają kompromisy dla stołków i podziału zysków (fuchy w urzędach, etaty w spółkach komunalnych dla swoich) – NIECH WRESZCIE SZLAG TRAFI TEN NASZ OSTROWSKI UKŁAD !!!

3
0
Napisz co o tym sądziszx