Policja zapyta was o bezpieczeństwo w Ostrowie i powiecie

Udostępnij
Tweet

Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza mieszkańców miasta i powiatu do udziału w debacie „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”. Każdy może mieć na nie wpływ – wystarczy przyjść 26 czerwca o 17:00 do Ostrowskiego Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wolności 2. Serdecznie zapraszamy!

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zderzenie "nauki jazdy" oraz firmy ochroniarskiej
Subskrybuj
Powiadom o
52 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anka
22 dni temu

Usunąć samochody z ulicy Piłsudskiego ze skrzyżowaniem komuny paryskiej stojące częściowo na jezdni i chodniku. Przejechać wiecznie nie można! Mają swoje posesję a trzymają na drodze. Ktoś w końcu skasuje te auta i będzie płacz

Cudok
odpowiada  Anka
20 dni temu

Na Ulicy Tomczaka zrobili parking . Człowiek nie przejdzie między samochodami trzeba łazić góra po samochodach.

Hubert z Wenecji
22 dni temu

Więcej koło Borowianki. Matka w strachu

Jack
22 dni temu

Komendant jest tu nowy i przyszedł z innego miasta, więc się chce od ludzi dowiedzieć co i jak, zanim podejmie konkretne decyzje.

Cudok
odpowiada  Jack
20 dni temu

To niech sobie przyjedzie na ulice Broniewskiego o godzinie Ósmej w rok szkolny po wakacjach i niech spróbuje przejść przez przejście dla pieszych . Dzieci lądują na maskach samochodów bo przejście dla pieszych jest zajebane autkami.

Wanda
22 dni temu

Od kiedy rządzi Tusk jest bardzo niebezpiecznie.

...
odpowiada  Wanda
21 dni temu

Ty masz dobrą pamięć,….. ale krótką …ha ha

Cudok
odpowiada  Wanda
20 dni temu

Aresztują żołnierzy którzy strzelają w niebo . A niby Tusk nie religijny.

historyk
odpowiada  Wanda
20 dni temu

A za PISu to było lepiej, oj Wandziu, utrata pamięci, to też choroba , i to poważna !!

Willi
odpowiada  Wanda
20 dni temu

Wanda zmień Ty lekarza bo ten który Cię leczył już nie żyje a Ty wciąż chodzisz do niego no i tej przychodni już też nie ma bo Kaczyński kazał zamknąć cztery lata temu . No i to tak by było na dziś .

Andrzej
22 dni temu

Co tu się pytać, gdyby czytali komentarze, to by wiedzieli, tępic zdecydowanie chuligaństwo i głosne samochody, a także pierdziawy, to bym postawil na pierwszym miejscu

Taka prawda
22 dni temu

Jakie bezpieczeństwo skoro policja nie reaguje na zgłoszenia od mieszkańców nacpanie pijane dupki robią co chcą po drogach powiatu i Ostrowa a najgorsze weekendy bałagan syf i paraliż policji z komendantem co pewnie odlicza dni do emerytury powiat Ostrowski tragedia

Marcin
odpowiada  Taka prawda
22 dni temu

Policja i wojsko ma związane rece nic nie mogą za wiele tylko to co rząd karze tragedia noszą broń a nie mogą nawet ostrzec nawet sąd musi mordercę wysłuchać zamiast bez wyroku kolonia karna

Chrobry
odpowiada  Marcin
21 dni temu

@ Marcin Taka prawda – jest, ze piszesz z bledami Marcinie. Rzad nie karze, tylko rozkazuje. A wiec ten wyraz piszemy przez z z kropka.

Cudok
odpowiada  Marcin
20 dni temu

Te 3 czerwone pazurki dostałeś od przestepców . Inaczej tego nie zrozumiem.

Cudok
22 dni temu

Póki panuje Bodnaryzacja nic na lepsze się nie zmieni.

...
odpowiada  Cudok
22 dni temu

Ba ! Odezwał się PISowszczyk, Ziobrysta ! W latach Ich panowania (bo trudno to nazwać – rządzeniem), to był dopiero raj dla przestępstw. Szczególnie każdego 10 dn miesiąca, gdy Policja skupiała się na ochronie PISowskich miesięcznic !!
Prawdziwy z Ciebie PISowski, zaślepiony – cudok

Chrobry
odpowiada  ...
21 dni temu

@….. Nie masz imienia, wiec ci je nadam. Jestes NEDZNA KREATURA wielbiaca Rudego Wehrmachtowca, slugusa Niemcow, dla ktorego polskosc to nienormalnosc.

historyk
odpowiada  Chrobry
20 dni temu

Zaden z Ciebie „Chrobry”, tylko prawdziwy „cudok” !! Nie obrazaj swoim glupim , wPISem pierwszego krola Polski !!!
Zachowałem Twój głupio brzmiący styl pisania, bo nawet nie stać cię …na używanie polskiego alfabetu, w tym obrażaniu ludzi o wyważonych ,subiektywnych poglądach .

Cudok
odpowiada  Chrobry
20 dni temu

Takimi kropkami się przedstawił i takie kropki ma wytatuowane . Tatuaż z kropkami to złodziej . Więc dobrze pasuje do Urszuli i ryżego.

Gwidon
22 dni temu

Bezpiecznie jak cholera zwłaszcza na drogach szybkiego ruchu i w miejscach gdzie auta parkują na przejściu dla pieszych i na wjazdach do bloków . Blondynki które nie ustępują pierwszeństwa . Stare dziady które nie widzą i nie słyszą i nie pamiętają gdzie są . Bo jak zajebie w budynek to nie wie czy on ostatnio czytał gazetę w domu czy jechał samochodem. CHamstwo za kierownicą . Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych . Parkowanie na przejściach dla pieszych . Idioci za kierownicą i pijący a policja się pyta co jest nie tak . Z choinki urwanie . Trzeba się przejść patrolem pieszym a będzie na 1 kilometr 40 mandatów . Tylko policjanci muszą znać się na przepisach drogowych a ztym jest kłopot .

Chrobry
odpowiada  Gwidon
21 dni temu

@ Gwidon zatrudnij sie w Policji i napraw to wszystko, o czym piszesz.

Gwidon
odpowiada  Chrobry
20 dni temu

Sprawa jest taka że 5% policjantów chciałoby poprawić bezpieczeństwo . Reszta to różni karierowicze . Lenie . Wypaleni zawodowo . I te kilka gatunków to 95% policjantów . Wierzę że są policjanci którzy są zdolni narażać własne życie dla innych. Ale większość to chce przeżyć dosłownie i do wypłaty . I doczekać spokojnej emerytury.

Zomo
22 dni temu

Niech lepiej nie podnoszą mi ciśnienia . Powołać Milicję Obywatelska . Co z tego że pokręcony magister patroluje ulicę jeśli jest niedoświadczony i leniwy jak baranie rogi . A później nadrabia to co zpapral. Milicjant miał podstawowe wykształcenie ale był o wiele operatywniejszy.

Zosia
odpowiada  Zomo
22 dni temu

Milicja była skuteczna i się nie pytali

Chrobry
odpowiada  Zosia
21 dni temu

Tyle ze okradali zatrzymanych. Sam bylem swiadkiem, a rowniez okradziony.

Gwidon
odpowiada  Chrobry
20 dni temu

Sam bym cię okradł gdybym widział taka ofiarę bez testosteronu.

straż obywatelska
22 dni temu

Ja proponuje trochę zajęć ruchowych i biegowych dla Stróżów Prawa . W Ostrowie akurat wszyscy Policjanci są bardzo wysportowani i nikt przed nimi nie ucieknie . Ale w innych rejonach Polski to co niektórzy umieją się ustawić za płotem lub drzewem i złapać przestępce pirata który jechał 60km/h w zabudowanym gdzie było 50 . Ale jak przyjdzie złapać pijanego kierowcę który ucieka pieszo to już jest problem z kondycją …

Gwidon
odpowiada  straż obywatelska
20 dni temu

Bo przyjmowani są sucharki ze znajomością .

52
0
Napisz co o tym sądziszx