OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Pełno straży na stacji paliw przy McDonald’s

Pełno straży na stacji paliw przy McDonald’s

Około godziny 20 powiadomiono straż pożarną o wycieku paliwa na stacji paliw zlokalizowane przy McDonald’s w Ostrowie Wielkopolskim.

Po dojeździe potwierdzono dużą plamę ropy, która wydostał się z busa. Pojazd ten miał uszkodzony zbiornik paliwa. Na szczęście nie doszło do zapłonu ropy.

Po uszkodzony pojazd przyjechała pomoc drogowa. Plama została zneutralizowana poprzez posypanie sorbentem.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Rozpoznał go ochroniarz. W plecaku miał świeżo skradziony towar
9 komentarzy
Albina
1 rok temu

Zulugula

mazzsa
2 lat temu

ropa to jest w ranie nie gojącej się a na stacji jest olej napędowy
teraz PO 5.19 bo RudY ogarnął temat

Petrol
2 lat temu

Ropa to jest w brudnych ranach ;D
Auta z silnikami Diesla spalają OLEJ NAPĘDOWY 🙂 A ten się tak łatwo nie pali jak benzyna. No i śmierdzi. Benzyna pięknie pachnie. Benzyna to życie 🙂

tad123
2 lat temu

i oczywiście całe stado wozów strażackich

Tymon
odpowiada  tad123
2 lat temu

A co mają ich zwalniać lepiej wysyłać do plamy pięć wozów

Przytrzymaj mi piwo
2 lat temu

Wincy sikawkowych wincy.!!!

M43
2 lat temu

Od kiedy to rozlany olej napędowy zapali się od samej iskry?
Aby nastąpił zapłon muszą być spełnione określone warunki np.
wysoka temperatura, ciśnienie ok. 2000 atm.

kominiarz
2 lat temu

Od jakiego czasu ropa sie pali?

roman
odpowiada  kominiarz
2 lat temu

od czasu jak herr thusk zrobił wahę po 5.19

9
0
Napisz co o tym sądziszx
×