Andrzej Duda nie lubi Kalisza? Dlatego głosował w Ostrowie? (AKTUALIZACJA)

Udostępnij
Tweet

Dziś prezydent RP Andrzej Duda skorzystał z prawa do zagłosowania poza miejscem zameldowania. Jako lokal wyborczy wybrał Szkołę Podstawową nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim. Dlaczego głosował tu, a nie w Krakowie lub Warszawie?

Na to pytanie odpowiedział, że należy głosować na właściwych ludzi. A dopytany dlaczego w takim razie nie zagłosował w Poznaniu (okręg Wielkopolski) sprecyzował, że po prostu „lubi Ostrów Wielkopolski”. Stąd łatwy wniosek, że prezydent może nie lubić Kalisza czy Poznania. No chyba, że sprawa ma drugie dno.

Prezydent Andrzej Duda podjechał w kolumnie o godzinie 11.55. Po chwili wszedł do lokalu wyborczego w obstawie funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa. Za pomocą telefonu komórkowego potwierdził swoją tożsamość. Członkini komisji miała już wpisanego na listę wyborców Andrzeja Dudę.

Prezydent RP otrzymał kartę do głosowania i udał się do najbardziej oddalonego stolika. Spędził przy nim całą minutę. Kiedy wstał, karta spadła na podłogę. Andrzej Duda podniósł ją i podszedł do urny, gdzie zapozował przed fotoreporterami.

Po wyjściu z lokalu powiedział dlaczego warto brać udział w głosowaniu. Był też czas dla mieszkańców. Każdy chętny mógł zrobić sobie zdjęcie z prezydentem. Dwa rudowłosi chłopcy poprosili o autografy. Pierwszy z nich na piłce, a drugi na czapce. Prezydent RP spełnił ich małe marzenia.

W grupie osób pojawiła się przedstawicielka Strajku kobiet, która powiedziała:
– Panie prezydencie proszę pamiętać o prawach kobiet i uznaniu naszych praw.
– Duda: Dzieci też mają swoje prawa. Przede wszystkim mają prawo do życia.
– Kobieta: Kobiety mają prawo żyć, a nie umierać.
– Duda: Dzieci też mają prawo do życia proszę pani.
– Kobieta: (niezrozumiałe)
– Duda: To niech się pani uczy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Poparzone niemowlę trafiło do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
123 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ciocia Jadzia z Kątowni
1 miesiąc temu

Miał takie prawo

Jeb.. Pi. a lepiej ***** ***
1 miesiąc temu

Duduś a powiedz szczerze : gdzie Cię lubią . 80% Polaków wstydzi się Ciebie, robisz z siebie błazna na cały Świat . Daj już spokój zachowaj chociaż twarz i wizerunek bo jak widzisz tracisz go z każdym dniem .

Sąsiad...
odpowiada  Jeb.. Pi. a lepiej ***** ***
1 miesiąc temu

80 procent Polaków myśli to co im zaprogramuje TVN i tvp

Smutne
odpowiada  Sąsiad...
1 miesiąc temu

Tylko ok 50% jest thebili TVN. Albo AŻ tyle.

Myślący
1 miesiąc temu

Spektakl dla maluczkich. Żenujące

ojciec
1 miesiąc temu

Pewnie Dera zapewnił miastu „promocję”.

oo
1 miesiąc temu

Klaun!!

Mieszkaniec
odpowiada  oo
1 miesiąc temu

Patrz na siebie

oo
odpowiada  Mieszkaniec
1 miesiąc temu

patrzę na tego głupca i takie „betony” jak TY i mam dość

PL
1 miesiąc temu

Poznań czy Kalisz powitał by go okrzykami „będziesz siedział” „marionetka” więc tchórzliwie wybrał Ostrów żeby się ukryć przed przeciwnikami.

Polak Patriota
odpowiada  PL
1 miesiąc temu

A czy Aleksander Kwaśniewski siedzi w pace , syn zbrodniarza Izaak Stolzmana Izaak Stolzman oskarżony jest o mordowanie patriotycznej ludności polskiej na Kresach Południowo – Wschodnich II RP i w Małopolsce Wschodniej oraz grabież i popełnianie zbrodni na Żydach w gettach w okresie okupacji niemieckiej Wileńszczyzny i Białorusi.
Po wkroczeniu wojsk sowieckich do Polski, Izaak Stolzman dowodzący oddziałem NKWD w latach 1945-1947 – dopuścił się zbrodni ludobójstwa na jeńcach niemieckich, marynarzach szwedzkich, żołnierzach AK, NSZ i innych formacji zbrojnych., 50 lat później syn zbrodniarza ,Aleksander , pijak, przekręt komunistyczny zostaje prezydentem Polski taki mamy naród głupi który nie zna swej historii

rex
odpowiada  Polak Patriota
1 miesiąc temu

To go pozwij jak masz dowody, niech go skażą, a nie tu drzesz ryło !

Polak Patriota
odpowiada  PL
1 miesiąc temu

jeszcze warto wspomnieć o Bolku który donosił na kolegów z pracy i solidarności w celu ratowania własnego tyłka dokonał przewrotu tz.nocna zmiana do spółki z Tuskiem i Pawlakiem , może dziś jako kraj bylibyśmy w inny miejscu , warto też wspomnieć o tym prostaku , pijaku Komorowskim pierwszym szogunie PL takich to mieliśmy do tej pory prezydentów

Ktoś
1 miesiąc temu

To drugie dno to koneksje.Pani Marlena Maląg i ta pani minister zdrowia po Niedzielskim..To jest właśnie drugie dno.Znajomosci, znajomości i jeszcze raz znajomości i wazelina.

Adraa
1 miesiąc temu

Ale nikt tego błazna nie lubi…
Człowiek sprzedający się na UA…

michu SD
odpowiada  Adraa
1 miesiąc temu

vice president ukr 404

POLSKA
1 miesiąc temu

KU……….skończcie już to pierdolamento. Ludzie nie macie innych problemów. Jeb……mnie to gdzie głosował. Zajmijcie się lepiej Rudym co za chwilę rozje….. ten kraj do reszty.

rex
odpowiada  POLSKA
1 miesiąc temu

,,rozje….. ten kraj do reszty”, to znaczy że wierzysz że PiS prawie rozj.. ten kraj ? Brawo, jeszcze będą z ciebie ludzie.

Inez
1 miesiąc temu

A ile kosztuje latanie do Niemiec po wytyczne

Ha ha ha
odpowiada  Inez
1 miesiąc temu

DT zapytaj ?

123
0
Napisz co o tym sądziszx