OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Topielec na Piaskach (ZDJĘCIA) (aktualizacja 2)

Topielec na Piaskach (ZDJĘCIA) (aktualizacja 2)

O 12 na ostrowskich Piaskach natrafiono na ciało osoby przebywającej w dużym zbiorniku. Wstępnie ma to być mężczyzna w wieku ponad 50 lat.

Na miejsce skierowano szereg wozów straży pożarnej.

Aktualizacje pod zdjęciami

Mężczyzna był ubrany w odzież. Stan ciała wskazuję, że utopił się znacznie wcześniej. Policja potwierdziła tożsamość denata. Miał 67 lat.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Antoni Macierewicz głównym gościem obchodów
26 komentarzy
Humorysta.
2 lat temu

Miłośnik mokrego podkoszulka, tylko zapomniał, że zabawa się skończyła.

Herr Tusk
2 lat temu

Nie dość że woda szambo to jeszcze trupy się tam rozkładają miłej kąpieli.

Pan nie jedno widział
2 lat temu

Jedno zasadnicze pytanie, skąd wiadomo że sam się utopił.????

Anna
2 lat temu

kiedyś takiego próbowałam uratować. patrzę a on miał łyżwy na nogach …

Xd
odpowiada  Anna
2 lat temu

Miałem podobna sytuację ale pod sobą miał kajak

Kabanos
2 lat temu

„mężczyzna był ubrany w odzież”, a w co miał być ubrany?

...
odpowiada  ostrow
2 lat temu

to też – odzież

DO JAN
odpowiada  ostrow
2 lat temu

Strój kąpielowy to również jest odzież.

Xyz
odpowiada  Kabanos
2 lat temu

W piżamę pasiastą z Lidla

Udj
odpowiada  Xyz
2 lat temu

To musiał być teraz bo tydzień niemiecki w Lidlu

Chrobry
odpowiada  Kabanos
2 lat temu

W worek na smieci.

Gość
odpowiada  Kabanos
2 lat temu

No np. W strój astronauty…

Xd
odpowiada  Kabanos
2 lat temu

W bikini

Laus
2 lat temu

Jest to oczywiście tragedia. Natomiast ilość służb na miejscu poraża.

Przedstaw się
odpowiada  Laus
2 lat temu

Ano racja, jaja se robią. Jak cię robota parzy…

Mam
odpowiada  Laus
2 lat temu

Jak jest mało to zle jak za dużo tez źle ludzią sie w dvpach noe dogodzi

Limana
odpowiada  Laus
2 lat temu

Też nad tym dziś myślałam.
Doliczyłam 6 zastępów straży pożarnej,do osoby której już nikt nie był w stanie uratować…

Piotr
odpowiada  Limana
2 lat temu

Życzę by podczas ratowania osoby z rodziny było takie samo podejście

Limana
odpowiada  Piotr
2 lat temu

Kogo mieli ratować???
Kogoś kto nie żyje?
W jaki sposób, oświeć mnie?!
Nie życz drugiemu,co tobie nie miłe!

Jakub Pdch
2 lat temu

Co raz więcej chłopa popada w alkoholizm z powodu złamanego serca przez kobiety. Tak mi tata powiedział

Chrobry
odpowiada  Jakub Pdch
2 lat temu

Kobiety to najpiekniejszy dodatek dla mezczyzny. Pisze o kobietach a nie scierkach. One serca nie moga zlamac.

Yerti
odpowiada  Jakub Pdch
2 lat temu

To pilnuj tatę… bo mu to kałuża starczy…

Bączek
2 lat temu

Pewnie jakiś bezdomny?

Halina
odpowiada  Bączek
2 lat temu

A może baaaardzo zamożny? Po co Tobie taka wiedza?

Xd
odpowiada  Bączek
2 lat temu

Ty pewnie tez

26
0
Napisz co o tym sądziszx
×