Zderzenie skody i citroena na trasie Ostrów – Kalisz

Udostępnij
Tweet

O godzinie 13.30 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych na trasie Ostrów Wielkopolski – Kalisz. W miejscowości Ociąż zderzyły się citroen oraz skoda.

W pobliżu skrętu do Biskupic Ołobocznych citroen wypadł z drogi, a skoda pozostała na jezdni. Jedna osoba uskarżała się na dolegliwości bólowe.

Aktualizacja pod zdjęciami

Niebieski citroen jechał od strony Kalisza. Jego kierowca wracał z basenu. Z ulicy Zakrzewki w Ciążu wyjechała Skoda, której kierowca wymusił pierwszeństwo.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bohun
6 dni temu

Jednego nie rozumiem jak można wypaść z drogi ? szczególnie teraz w tej lepszej uśmiechniętej Polsce przy normalnej czyli zgodnie z przepisami jeździe to nie możliwe chyba a tu co rusz słyszymy wypadł z drogi , dachował ludzie wyginiemy no i jeszcze tabletka dzień PO i inne wynalazki zamiast kościołów będą meczety czy tego chcecie???

Gwidon
6 dni temu

Ślepe głuche Ajschajmery niedołężne . Blondynki wymuszające pierwszeństwa . Czy tak trudno wyłapać tych gadów . Trzeba tylko chcieć. Ludzie czy chcecie żyć bezpiecznie . Póki was to bezpośrednio nie dotyczy to nie warto nic robić . Zagrożony jest każdy pieszy czy na rowerze czy w samochodzie każdy jest zagrożony .

ZOMO
6 dni temu

Jestem w stanie w ciągu miesiąca wyeliminować piratów i pijaków z powiatu Ostrowskiego . Wystarczą pierwszych trzech sprawców ukarać i nagłośnić jaka kara spotkała potencjalnego mordercę .

ZOMO
6 dni temu

Ty że skody ile kolizji tworzysz rocznie patafilu zakuty .

Cudok
6 dni temu

Gonić króliczka ale go nie dogonić bo nie byłoby później kogo gonić . Największe pretensje mam do ustawodawców . Ja już nie wiem gdzie ja żyję . Za próbę zabójstwa mandat a za próbę obrony granicy kajdanki i areszt. Strach się bać . Mogą zamykać niewinnych a za próbę morderstwa mandat . Bo kto nie przestrzega kodeksu drogowego naraża siebie i innych na utratę życia .

5
0
Napisz co o tym sądziszx