Beata Szydło w Ostrowie – RELACJA + ZDJĘCIA

Udostępnij
Tweet

Około 45 minut kazała na siebie czekać Beata Szydło, była premier z ramienia PiS. Kilkadziesiąt osób oczekiwało na nią na ostrowskim Rynku. Do Ostrowa przyjechała oklejonym autokarem, z którego wysiadła również Marlena Maląg oraz Ryszard Czarnecki.

Ciąg dalszy artykułu pod zdjęciami

Beata Szydło powiedziała, że przyjechała do Ostrowa Wlkp. porozmawiać o wyborach, które odbędą się 9 czerwca do Parlamentu Europejskiego. Podkreślała, że należy zmienić władzę w Unii Europejskiej, ponieważ ta dotychczasowa nie myśli u europejczykach. Nie myśli o bezpieczeństwie Europy, ale wprowadza projekty, które rozbijają wspólnotę, dzielą ludzi i wpędzają Unię w biedę i narażają na różnego rodzaju zagrożenia.

Jako przykład podała „zielony ład” – jest to projekt, który nie służy ludziom, gospodarce europejskiej, która jest coraz mniej konkurencyjna. Rolnictwo europejskie upada. W całej Unii odbywają się strajki rolników.

– Przedstawiciele obecnych elit brukselskich, przedstawiciele ugrupowań lewicowo-liberalnych zepsuli Unię Europejską. Narobili już wystarczająco dużo zła i powinni otrzymać od wyborców czerwoną kartkę i czas na to, żeby nastąpiła zmiana w Unii Europejskiej. Czas na to żeby Unia Europejska została przywrócona europejczykom. Kolejnym złym projektem jest „pakt migracyjny”. – mówiła Beata Szydło, była premier.

– Dzień wyjątkowy. Premier Beata Szydło rozpoczynała to wielkie dzieło budowania dobrego czasu dla Polski dla polskich rodzin. Pamiętacie państwo w jakiej sytuacji był kraj kiedy przejmowaliśmy władzę na końcu 2015 roku? Te wszystkie zmiany służą przede wszystkim temu aby Polakom w Polsce żyło się coraz lepiej aby Polska była silna niezależna i żeby przede wszystkim była ostoją spokoju dla Polaków. – powiedziała Marlena Maląg, która również startuje w wyborach do Europarlamentu z trzeciego miejsca.

– Dziękuję, że jesteście tutaj państwo tak licznie w ostrowskim rynku. Ja jako ostrowianka przede wszystkim się cieszę za to, że państwo nas popieracie. Czujemy wsparcie każdego dnia. Dbaliśmy o losy Polaków, że Polacy nie zostali zostawieni sami sobie. Mamy dzisiaj i niskie bezrobocie, ale także bezpieczeństwo. Nasze metody działania to przede wszystkim wiarygodność. Widzimy co dzisiaj się dzieje w przestrzeni publicznej: odwracanie uwagi od bieżącej sytuacji – pakt migracyjny w tym momencie kiedy Komisja Europejska się tym faktem zajmowała, to wtedy wyłączono media publiczne, żeby Polacy nie wiedzieli co się dzieje. Zamach na prokuraturę, na trybunał Konstytucyjny. – wymieniała Marlena Maląg.

Ryszard Czarnecki zapytany o nielegalnie powieszone banery odpowiedział, że on nic nie wie i być może wolontariusze powiesili je w niewłaściwych miejscach. Zapowiedział, że porozmawia z nimi o tym. Tymczasem Miejski Zarząd Dróg w Ostrowie Wielkopolskim wysłał pismo na Nowogrodzką, gdzie mieści się siedziba PiS-u.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

188 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zębcowianin
19 dni temu

Komentarz, to wyrazy twarzy uczestników na fotorelacji…

wanda
odpowiada  Zębcowianin
18 dni temu

Oni są zatroskani o Polskę, kiedy widzą jak Tusk zwija nasz kraj.

na PO_hybel
19 dni temu

żyjemy ponownie w roku 1792… Targowica nowej generacji znów chce zatopic Polske !
Kiedys : Potocki-Branicki-Rzewuski -Kossakowski dzis : Chxxownia – Kosiniak-Chamysz -komtur Tusk – Pierzasty ….. Tfu – na psa urok !

Przedstaw się
odpowiada  na PO_hybel
19 dni temu

Prawda ale bie zapominaj o sp. Lechu Kaczyńskim który robił za patrona tego przedsięwzięcia jak król Stachu Poniatowski. Tamten się zgodził na rozbior a Zimny Lech podpisał Traktat Lizbonski. Kaczor to akuszerka anschlussu Polski do IV Rzeszy.

inkasent
19 dni temu

Maląg zawsze bez męza ….cóż za skromnisia – mnisia 😉
Najwiekszy niewypał PiS-u ! NIE GŁOSOWAĆ na nią !!

Przedstaw się
odpowiada  inkasent
19 dni temu

Ona ma męża?

.liza
19 dni temu

PO = drożyzna!

1 8 9 10
188
0
Napisz co o tym sądziszx