Beata Szydło w Ostrowie – RELACJA + ZDJĘCIA

Udostępnij
Tweet

Około 45 minut kazała na siebie czekać Beata Szydło, była premier z ramienia PiS. Kilkadziesiąt osób oczekiwało na nią na ostrowskim Rynku. Do Ostrowa przyjechała oklejonym autokarem, z którego wysiadła również Marlena Maląg oraz Ryszard Czarnecki.

Ciąg dalszy artykułu pod zdjęciami

Beata Szydło powiedziała, że przyjechała do Ostrowa Wlkp. porozmawiać o wyborach, które odbędą się 9 czerwca do Parlamentu Europejskiego. Podkreślała, że należy zmienić władzę w Unii Europejskiej, ponieważ ta dotychczasowa nie myśli u europejczykach. Nie myśli o bezpieczeństwie Europy, ale wprowadza projekty, które rozbijają wspólnotę, dzielą ludzi i wpędzają Unię w biedę i narażają na różnego rodzaju zagrożenia.

Jako przykład podała „zielony ład” – jest to projekt, który nie służy ludziom, gospodarce europejskiej, która jest coraz mniej konkurencyjna. Rolnictwo europejskie upada. W całej Unii odbywają się strajki rolników.

– Przedstawiciele obecnych elit brukselskich, przedstawiciele ugrupowań lewicowo-liberalnych zepsuli Unię Europejską. Narobili już wystarczająco dużo zła i powinni otrzymać od wyborców czerwoną kartkę i czas na to, żeby nastąpiła zmiana w Unii Europejskiej. Czas na to żeby Unia Europejska została przywrócona europejczykom. Kolejnym złym projektem jest „pakt migracyjny”. – mówiła Beata Szydło, była premier.

– Dzień wyjątkowy. Premier Beata Szydło rozpoczynała to wielkie dzieło budowania dobrego czasu dla Polski dla polskich rodzin. Pamiętacie państwo w jakiej sytuacji był kraj kiedy przejmowaliśmy władzę na końcu 2015 roku? Te wszystkie zmiany służą przede wszystkim temu aby Polakom w Polsce żyło się coraz lepiej aby Polska była silna niezależna i żeby przede wszystkim była ostoją spokoju dla Polaków. – powiedziała Marlena Maląg, która również startuje w wyborach do Europarlamentu z trzeciego miejsca.

– Dziękuję, że jesteście tutaj państwo tak licznie w ostrowskim rynku. Ja jako ostrowianka przede wszystkim się cieszę za to, że państwo nas popieracie. Czujemy wsparcie każdego dnia. Dbaliśmy o losy Polaków, że Polacy nie zostali zostawieni sami sobie. Mamy dzisiaj i niskie bezrobocie, ale także bezpieczeństwo. Nasze metody działania to przede wszystkim wiarygodność. Widzimy co dzisiaj się dzieje w przestrzeni publicznej: odwracanie uwagi od bieżącej sytuacji – pakt migracyjny w tym momencie kiedy Komisja Europejska się tym faktem zajmowała, to wtedy wyłączono media publiczne, żeby Polacy nie wiedzieli co się dzieje. Zamach na prokuraturę, na trybunał Konstytucyjny. – wymieniała Marlena Maląg.

Ryszard Czarnecki zapytany o nielegalnie powieszone banery odpowiedział, że on nic nie wie i być może wolontariusze powiesili je w niewłaściwych miejscach. Zapowiedział, że porozmawia z nimi o tym. Tymczasem Miejski Zarząd Dróg w Ostrowie Wielkopolskim wysłał pismo na Nowogrodzką, gdzie mieści się siedziba PiS-u.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

188 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
***** ***
19 dni temu

Wiocha granowca też dojechała . Nie dajcie się nabrać na tych złodzieji . Przejrzycie na oczy jeszcze trochę . Czarnecki złodziej dalej nie ma skrupułów i kradnie na potęgę . Malagowa nie poniżaj się i nie opowiadaj z tym babochłopem . Wstydził bym się tam pojechać . A babsko w mundurze strażackim się prezentuje ze wsi . Wstyd , wstyd i jeszcze raz wstyd.

Alfred
20 dni temu

Kilku dziadków i kobiecinek nic poza tym przyszło na tą ustawkę. Nikt kto ma godność nie spotyka się z takimi indywidum.

Eo
odpowiada  Alfred
19 dni temu

Puk , puk a tu pusto w makówce

Mikolaj
20 dni temu

Obatel najpierw oddaj zagrabione diety z kilometrówek, wstyd za takie byle co.

Przedstaw się
odpowiada  Mikolaj
20 dni temu

Hehhe on chyba nawet coś z tego oddał! Gdzieś coś czytałem że oddał i uważa że sprawa zamknięta:) fajnie by było gdyby każdy złodziej po złapaniu oddawał zajebane mienie i uważał że sprawa uregulowana. Złodziej nie będący członkiem PiS idzie w takim przypadku do paki:) a obatel uważa że jak się złodziejstwo nie udało to wystarczy zwrócić zxxxbane fanty heheh

Niewierzący
20 dni temu

Najpierw niech Czarnecki odda za kilometrówkę. Prawdziwa katoliczka niech powie gdzie dowody z wypadku z Seicento

Przedstaw się
odpowiada  Niewierzący
20 dni temu

Katoliczka pewnie dziecko księdza bawi 🙂

a.
20 dni temu

Słowa K.I. Gałczyńskiego ilustrują to towarzystwo na rynku: „Gęby perfidne, spojrzenia tępe.- Z czym to walczycie, bracia?- Z postępem!”

dziadek
20 dni temu

Hipokryci przyjechali, a staruchy przywitali,
Do Brukseli chcą dać nogę.
Namawiają obiecują,
Z mózgu ludziom robią wodę.

Mati
odpowiada  dziadek
20 dni temu

Gratuluję trafności sformułowań odnoszących się do tego dziadostwa.

E.T.
odpowiada  dziadek
19 dni temu

Mozg to wyprał Ci Tusk. od lipca energia,,+ 30% ,gaz + 60%.

Mon
odpowiada  dziadek
19 dni temu

Sam bedziesz staruchem. Zero szacunku! Tusk = drozyzna.

M..
21 dni temu

Kiedy będą rozliczone Pikniki 800+ w kampanii wyborczej do parlamentu? Czekamy.

Ana
21 dni temu

Zielony ład wymyśliły pisiory, a teraz zwalają winę na innych. Hipokryci, oszuści i z….. je.
Garstka ludzi na rynku, bo kto chciałby ich spotkać. Wstyd tylko.

Przedstaw się
odpowiada  Ana
21 dni temu

Ano prawda. Kolegować się z rasowym pisowcem to wstyd.

Mon
odpowiada  Ana
19 dni temu

Wstyd to ty bedziesz miala jak wam imigrantow przywioza do Polski. Wiem Co mowie mieszkam w Anglii I nie chce tego samego dla Polski.

Przedstaw się
odpowiada  Mon
19 dni temu

Masz oczywistą rację. Sęk w tym że pisiory też się zgadzają na imigrantow nawet wizy sprzedawali komu popadnie. PIS to bie jest żadna alternatywa, PIS PO jedno zlo.

***** ***
odpowiada  Mon
17 dni temu

To zamknij ryj i siedź cicho bo za chwilę w angli nie będziesz miał co zeżreć .

Detektyw
21 dni temu

Zlikwidować te wszystkie darowizny Mamy plusy, grubą kasę na dzieci – 800 plus,to nie będzie trzeba podwyższać cen gazu, kto ma dzieci niech sam na nie zarobi a nie łapę do państwa wyciągać

ccc
21 dni temu

Przecie to chłop

Kazimierz
odpowiada  ccc
20 dni temu

Do pługa i obory

188
0
Napisz co o tym sądziszx