Beata Szydło w Ostrowie – RELACJA + ZDJĘCIA

Udostępnij
Tweet

Około 45 minut kazała na siebie czekać Beata Szydło, była premier z ramienia PiS. Kilkadziesiąt osób oczekiwało na nią na ostrowskim Rynku. Do Ostrowa przyjechała oklejonym autokarem, z którego wysiadła również Marlena Maląg oraz Ryszard Czarnecki.

Ciąg dalszy artykułu pod zdjęciami

Beata Szydło powiedziała, że przyjechała do Ostrowa Wlkp. porozmawiać o wyborach, które odbędą się 9 czerwca do Parlamentu Europejskiego. Podkreślała, że należy zmienić władzę w Unii Europejskiej, ponieważ ta dotychczasowa nie myśli u europejczykach. Nie myśli o bezpieczeństwie Europy, ale wprowadza projekty, które rozbijają wspólnotę, dzielą ludzi i wpędzają Unię w biedę i narażają na różnego rodzaju zagrożenia.

Jako przykład podała „zielony ład” – jest to projekt, który nie służy ludziom, gospodarce europejskiej, która jest coraz mniej konkurencyjna. Rolnictwo europejskie upada. W całej Unii odbywają się strajki rolników.

– Przedstawiciele obecnych elit brukselskich, przedstawiciele ugrupowań lewicowo-liberalnych zepsuli Unię Europejską. Narobili już wystarczająco dużo zła i powinni otrzymać od wyborców czerwoną kartkę i czas na to, żeby nastąpiła zmiana w Unii Europejskiej. Czas na to żeby Unia Europejska została przywrócona europejczykom. Kolejnym złym projektem jest „pakt migracyjny”. – mówiła Beata Szydło, była premier.

– Dzień wyjątkowy. Premier Beata Szydło rozpoczynała to wielkie dzieło budowania dobrego czasu dla Polski dla polskich rodzin. Pamiętacie państwo w jakiej sytuacji był kraj kiedy przejmowaliśmy władzę na końcu 2015 roku? Te wszystkie zmiany służą przede wszystkim temu aby Polakom w Polsce żyło się coraz lepiej aby Polska była silna niezależna i żeby przede wszystkim była ostoją spokoju dla Polaków. – powiedziała Marlena Maląg, która również startuje w wyborach do Europarlamentu z trzeciego miejsca.

– Dziękuję, że jesteście tutaj państwo tak licznie w ostrowskim rynku. Ja jako ostrowianka przede wszystkim się cieszę za to, że państwo nas popieracie. Czujemy wsparcie każdego dnia. Dbaliśmy o losy Polaków, że Polacy nie zostali zostawieni sami sobie. Mamy dzisiaj i niskie bezrobocie, ale także bezpieczeństwo. Nasze metody działania to przede wszystkim wiarygodność. Widzimy co dzisiaj się dzieje w przestrzeni publicznej: odwracanie uwagi od bieżącej sytuacji – pakt migracyjny w tym momencie kiedy Komisja Europejska się tym faktem zajmowała, to wtedy wyłączono media publiczne, żeby Polacy nie wiedzieli co się dzieje. Zamach na prokuraturę, na trybunał Konstytucyjny. – wymieniała Marlena Maląg.

Ryszard Czarnecki zapytany o nielegalnie powieszone banery odpowiedział, że on nic nie wie i być może wolontariusze powiesili je w niewłaściwych miejscach. Zapowiedział, że porozmawia z nimi o tym. Tymczasem Miejski Zarząd Dróg w Ostrowie Wielkopolskim wysłał pismo na Nowogrodzką, gdzie mieści się siedziba PiS-u.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

188 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
21 dni temu

ANTYPOLSKA BANDA 13 GRUDNIA MA PREZENT DLA POLAKÓW !! CIESZYCIE SIE DExxLE = WYBORCY TUSKA I RESZTY ANTYPOLSKICH ZER !!!Od 1 lipca duże podwyżki za gaz. Ile zapłacimy?Ceny gazu zamrożone zostały pod koniec 2022 roku. Trwało to aż do teraz, a konkretnie potrwa jeszcze do 1 lipca 2024. To właśnie tego dnia w życie mają wejść nowe, wyższe ceny za gaz.
PGNiG Obrót Detaliczny poinformował, że stawka za gaz wzrośnie średnio o 45 proc. Obecnie jest to 24,62 gr/kWh, a od 1 lipca będzie to 35,79 gr/kWh brutto ( 20,02 gr/kWh do 29,10 gr/kWh netto) dla gazu wysokometanowego grupy E.
W przypadku gazu zaazotowanego dla podgrupy Lw (grupa taryf Z) cena wzrośnie z 24,62 gr/kWh do 35,79 gr/kWh brutto, a dla podgrupy Ls (grupa taryf S) z 24,62 gr/kWh do 36,29 gr/kWh brutto. To oznacza, że ceny wzrosną o 45 i 47 proc.

domyslny
odpowiada  Ostrowianka
20 dni temu

czyżby Pani Radna ????

Jak
odpowiada  Ostrowianka
20 dni temu

Gdyby nie partia złodziei i nieudaczników nie rujnowała kraju i szła na konflikt z całym światem to podwyżek cen by niebyło

Mon
odpowiada  Jak
19 dni temu

Jak PO i reszta zwioza do Polski imigrantow to bedziesz placila jeszcze wiecej podatkow na obcych kulturowo ludzi ktorzy beda narzucali swoja kulture. Podziekuj Tuskowi

Wron.
odpowiada  Jak
19 dni temu

Aleś ty niekumaty…

***** ***
odpowiada  Jak
17 dni temu

Tak jak mówisz banda nieudaczników i złodzieji .

***** ***
odpowiada  Ostrowianka
17 dni temu

I bardzo dobrze może wreszcie zdechną te stare capy w tym Łostrowie i zacznie się nowe życie dla młodych . Stare capy pisowskie knury i złodzieje .

Obywatel
21 dni temu

Czy ktoś wie gdzie teraz Malągowa będzie na „wiecu pisowskim”? Wybieram się z nią pogadać bo na rynku razem z obatelem nie odpowiedzieli na moje pytania. Czekam na wieści.

Ostrowianka
odpowiada  Obywatel
21 dni temu

Zacznij zbierać kase bo twoja banda 13 grudnia znów kradnie !!! : „To będą rekordowe rachunki za gaz? PGNiG zapowiedział ogromne podwyżki od 1 lipca, niektórzy już teraz dostają listy grozy [24.05.2024]

Autor: Justyna Madan • 13 godz. • 2 min czytania”

Obywatel
odpowiada  Ostrowianka
21 dni temu

Już walisz w gacie z czego zapłacisz?

Rgn
odpowiada  Obywatel
21 dni temu

Nic innego jak „załapać się” do „wesołego autobusu”

Rąk..
odpowiada  Obywatel
20 dni temu

Ty lepiej porozmawiaj sobie z rudym.

Abcd
21 dni temu

Ciekawe co ta Marlenka wysiała :))))

Miś
21 dni temu

Średnia wieku pisowsko-pezetpeerowskich towarzyszy na tym geriatrycznym spędzie to jakieś 73 lata ..

Andrzej
odpowiada  Miś
21 dni temu

Słuszna uwaga przyszli podjeść placka 😃

Detektyw
odpowiada  Andrzej
20 dni temu

ciekawe co obiecano babkom z KGW za te placki…

NO RESPECT
odpowiada  Detektyw
19 dni temu

Ekspresy do kawy i garnki. Ziobro jeszcze ich trochę ma w piwnicy.

Ostrowianka
odpowiada  Miś
21 dni temu

Ciemnota to wizytówka takich jak ty i całej antypolskiej bandy zwanej banda 13 grudnia . Zatęsknisz juz w lipcu za Polskim Rządem PiS . Wiek twój to zapewne równy rozumowi czyli zeru !!!

Mon
odpowiada  Ostrowianka
19 dni temu

Jak wam przywioza imigrantow to bedzie jeszcze wieksze podatki. Tuskowi juz dziekuje my. Nic dobrego dla Polski nie zrobil.

Roman
odpowiada  Miś
21 dni temu

Mogłeś przyjść średnia by spadła
Mniej byś miał liczenia.
A tak przy okazji jak tak lubisz średnie niedługo bo od lipca wzrośnie średnia za gaz i prąd.
Przelicz sobie.

Joasia.
21 dni temu

To co wyprawiają platfusy, to już jakiś obłęd, szczyt chamstwa i zakłamania .

Punisher
21 dni temu

Kto nie z Unią ten za putlerem.
Pisowski człek szmit już wrocił do swych mocodawców. Czas na resztę agentury

Yeti
21 dni temu

Pognać to tałatajstwo w pisdu

Ostrowianka
odpowiada  Yeti
21 dni temu

Yeti masz nadal szre komórki w epoce lodowcowej jak cała banda 13 grudnia ,

Magister
odpowiada  Ostrowianka
21 dni temu

Ostrowianka Ty lepiej wyjedź z Ostrowa A najlepiej to wyleć w kosmos z tą całą pisowską bandą i już nie wracaj.

totalny antypisowiec
21 dni temu

Przyjechali na Rynek??
Właściwy adres to Sądowa i pokoje pod nadzorem
A Obatel przyjechał autobusem czy starym, wyrejestrowanym i nie swoim kabrioletem?

OBYWATEL
21 dni temu

Przykro się czyta te komentarze. Niestety krótka pamięć ale i beznadziejna wiedza. Prawda jest taka, że rządy PIS-u w latach 2005-2007 i 2015-2023 to był najlepszy okres rozwoju naszej Ojczyzny po 1989 roku. W każdej dziedzinie tj. ekonomii, gospodarce, sferze społecznej, infrastrukturze i obronności. Poczekajcie jeszcze kilka miesięcy a oczy się Wam otworzą a kieszenie opustoszeją. Bezrobocie i bieda zagoszczą w Waszych domach.
Rządząca obecnie banda szwabsko-ruskiego agenta pokaże swoje barbarzyństwo. Tylko ukochanej Ojczyzny żal!

Roman
odpowiada  OBYWATEL
21 dni temu

Tobie człowieku chyba rozum odebrało… może jeszcze napiszesz że za komuny to było klawe życie. Cholerne nieroby i złodzieje!

Rgn
odpowiada  OBYWATEL
21 dni temu

Tak tylko że pychą, ignorancją, dyletanctwem i złodziejstwem pozbyli się władzy na własne życzenie

Tt
odpowiada  OBYWATEL
19 dni temu

Platfusy to zbieranina ludzi zajadlych i nereformowalnych. A ich komentarze to szambo

Człowiek
21 dni temu

I tak powiem… Komuchy,komuchy,komuchy….

188
0
Napisz co o tym sądziszx