Miał 100 działeczek na sprzedaż

Udostępnij
Tweet

Ostrowscy kryminalni zatrzymali 51-latka, który posiadał znaczną ilość dopalaczy. W mieszkaniu zatrzymanego mundurowi znaleźli i zabezpieczyli substancje zabronione, z których można było przygotować ponad 100 działek dilerskich. Mężczyzna na wniosek policji i prokuratury, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego wykonując czynności mające na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej w wyniku ustaleń operacyjnych dotarli do mężczyzny, który mógł posiadać większe ilości narkotyków w swoim mieszkaniu.

Kryminalni czekali na odpowiedni moment, aby realizacja mogła zakończyć się sukcesem. Mężczyzna został zatrzymany 31 stycznia na terenie Nowych Skalmierzyc. Podczas przeszukania, funkcjonariusze znaleźli ukryte w różnych miejscach dopalacze. Z zabezpieczonych w domu nowych substancji psychoaktywnych można było w sumie przygotować ponad 100 działek dilerskich dopalaczy. 51-latek został zatrzymany pod zarzutem posiadania znacznych ilości nowych substancji psychoaktywnych, czyli tak zwanych „dopalaczy”. W prokuraturze usłyszał zarzut za to przestępstwo, które zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

Mężczyzna na wniosek policji i prokuratury, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Funkcjonariusze podczas działań, zabezpieczyli również u 51-latka kilkadziesiąt tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Trzeci raz próbował to zrobić na kładce
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Eldorado
5 miesięcy temu

Ojej ! Teraz ćpunki z Ostrowa i okolicznych wiosek wyją ze smutku.

Niemojewski
5 miesięcy temu

A może chociaż inicjały tego ś***wa ktoś poda

16
0
Napisz co o tym sądziszx