Miał 100 działeczek na sprzedaż

Udostępnij
Tweet

Ostrowscy kryminalni zatrzymali 51-latka, który posiadał znaczną ilość dopalaczy. W mieszkaniu zatrzymanego mundurowi znaleźli i zabezpieczyli substancje zabronione, z których można było przygotować ponad 100 działek dilerskich. Mężczyzna na wniosek policji i prokuratury, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego wykonując czynności mające na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej w wyniku ustaleń operacyjnych dotarli do mężczyzny, który mógł posiadać większe ilości narkotyków w swoim mieszkaniu.

Kryminalni czekali na odpowiedni moment, aby realizacja mogła zakończyć się sukcesem. Mężczyzna został zatrzymany 31 stycznia na terenie Nowych Skalmierzyc. Podczas przeszukania, funkcjonariusze znaleźli ukryte w różnych miejscach dopalacze. Z zabezpieczonych w domu nowych substancji psychoaktywnych można było w sumie przygotować ponad 100 działek dilerskich dopalaczy. 51-latek został zatrzymany pod zarzutem posiadania znacznych ilości nowych substancji psychoaktywnych, czyli tak zwanych „dopalaczy”. W prokuraturze usłyszał zarzut za to przestępstwo, które zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

Mężczyzna na wniosek policji i prokuratury, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Funkcjonariusze podczas działań, zabezpieczyli również u 51-latka kilkadziesiąt tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Po pijaku z impetem uderzył w drzewo
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kat
13 dni temu

Brawo Policja walczyć ze złem i dilerką.

ww
13 dni temu

Jeśli handlujesz dopkami to uj w d**** to syf który jest najgorszym ścierwem… Choć nie używam to poleciłbym jednak naturę… przynajmniej nie ma aż takich skutków ubocznych 🙁

Lilu
13 dni temu

Prężnie działający agent nieruchomości skoro miał 100 działek na sprzedaż? 🙂

oo
odpowiada  Lilu
13 dni temu

Może to Matołusz M…?

K. M. T. W
13 dni temu

Ucho poszło🤓

ale z 2strony trzeba eliminować tych ludzi co to gowno sprzedają dzieciakom

Rrrrr
13 dni temu

Bravo dla policji

Oby karma was dopadła... 😒😠
13 dni temu

Te kilkadziesiąt tysięcy mu już nawet nie pomoże bo psy położyły na tym swoje brudne łapy. Teraz oczywiście będą sprawdzać legalność tych pieniędzy i zabezpieczą je jako dowód w sprawie , skąd ma tą większość ilość gotówki. Znów rozwinięcie sprawy i głupie pytania skąd tak ilość dlaczego i z jakiego źródła. Pójdzie puche grzać a jak wyjdzie to będzie już dziadem po pięćdziesiątce i zapewne znów wróci do nielegalnego interesu. Tak samo skarb#wka złodzieje w biały dzień, jak widzą jakieś wzbogacenie u obywatela to aby cię patrzą oj#bać co do grosza co i tak jest twoje bo się tego przykładowo dorobiłeś czy dostałeś w spadku. W takim żyjemy popierd#lonym państwie że nie dość że ci się należy to jeszcze cię okradną. Czy ja jako szary obywatel zaglądam do portfela?! Czy ja wyciągam komuś pieniądze z portfela w biały dzień?! Nie!!! Ale te zł#dzieje z Chł#p#wskiego robią to w biały dzień i pod płaszczykiem chorego porąbanego prawa ustanowionego w tym zł#dz..skim kraju!!! A pftuu na was mam nadzieję że piekło was pochłonie!!!

P.

jak zarabiasz i odkładasz legalnie, to skarbówka na niczym łapy nie położy… o czym Ty pieprzysz?

Xyz

Jak się nie podoba w Polsce to won.bo w przeciwnym razie karma cie dosięgnie.

BMW5
13 dni temu

Wsypać mu to wszystko do gardła..

max
13 dni temu

Maksymalnie, dla dziada bogacącego się na cudzym nieszczęściu

Anty
13 dni temu

Do wora i do jeziora

Lech Penar
13 dni temu

W Ostrowie dużo konfi śmietników jest co zazdroszczą bo nie maja prawka ani auta tylko stary rower I starą chałupę i mscuwi

Miejscowy
odpowiada  Lech Penar
13 dni temu

Jak piszesz to chociaż nie bierz bo Ci się mózg lasuje,tak działa każdy narkotyk,wystarczy poszukać jak wygląda twarz przed a po kilku latach brania..sa takie foty i wygląda się jak degenerat

Ostatnio edytowany 13 dni temu by Miejscowy
16
0
Napisz co o tym sądziszx