Publikujemy oferty pracy z Urzędu Pracy głównie z terenu powiatu ostrowskiego. Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub w twojej firmie szykują się zwolnienia, a może szukasz lepszej pracy, bo aktualna cię denerwuje, zapoznaj się z poniższymi ofertami.
Oferty pracy – czerwiec 2023 cz. 4
Kto chce pracować, szukać nie musi. W nastempny dzień do pracy. 5000zł. Na łapę
Ale emerytura glodowa jak najbardziej. O ile w ogóle bedzie.
I tak na leki nawet nie starczy ta emerytura w tych czasach. A co z jedzeniem? Mieszkaniem i opłatami? Emeryci nawet pracują, z łzami w oczach sam widziałem. By mieli tylko na opłaty.
Metoda z łapy do papy. Ale co tam zawsze pozostają garnkuchnie ogólnie dostepne.
ładna dniówka
Na tablicy zamiast szukam pracownika powinno byc napisane szukam frajera…
Oferuje pracę w zakresie prowadzenia księgowości mojej firmy budowlanej. Na początek oferuję kwotę czterech tysięcy brutto. Możliwość wystąpienia o zmianę warunków pracy i płacy po spłaceniu ostatniej raty zakupionego jachtu oceanicznego typu J-80 oraz kamienicy w centrum Wrocławia. Wymagam wykształcenia wyższego ekonomicznego. Miłe widziany tytuł doktora nauk ekonomicznych. Oferty proszę przesyłać na skrzynkę e-mail:[email protected]
zapomniałeś dodać że trzeba jeszcze list motywacyjny napisać



































