OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Rozbite auta przy obwodnicy

Rozbite auta przy obwodnicy

We wtorek popołudniu doszło do zderzenia dwóch aut osobowych przy obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Kolizja miała miejsce przy wiadukcie, z którego zjeżdża się w kierunku wsi Chynowa.

Kierowca mercedesa wyjeżdżał z drogi serwisowej i nie ustąpił pierwszeństwa volvo zjeżdżającemu z wiaduktu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Kobieta zmarła od upału? Mąż myślał, że się opala
2 komentarzy
;)
3 lat temu

myślałem, że mercedesy mają pierszeństwo …

rrr
odpowiada  ;)
3 lat temu

bo mają

2
0
Napisz co o tym sądziszx
×