Rondo bankowe zasłynie w telewizji

Udostępnij
Tweet

Poranna kolizja na Rondzie Bankowym sprawi, że najsłynniejsze ostrowskie rondo stanie się jeszcze bardziej znane i to na telewizyjnym ekranie. Wszystko za sprawą dwóch kierowców z mercedesa i nissana na kępińskich tablicach rejestracyjnych, którzy uczestniczyli w kolizji.

Przebieg interwencji ostrowskiej drogówki filmowała ekipa programu Stop Drogówka.

Po kolizji mercedes wymagał odholowania na lawecie. Przypominamy, że w tym roku ruszy przebudowa tego czarnego punktu na mapie Ostrowa Wielkopolskiego.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

46 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robi
11 miesięcy temu

Dla plebsu, który do niedawna poruszał się jedynie wołami po polnych drogach, każde skrzyżowanie o rondach nie wspominając, jest olbrzymim wyzwaniem. Jeżeli ma powstać rondo turbinowe, to już wyobrażam sobie jaka będzie jazda :)))

Taka prawda
11 miesięcy temu

To rondo powinno mieć nazwę,,,,RONDO WYPADKOWE, Dopoki tam nie dojdzie do wielkiej tragedii, to dalej będzie sie miasto zastanawiać jak to rozwiązać. , i co dalej z tym rondem zrobić , Przeciez tam od samego rana jest taki olbrzymi tłok samochodów, jada w różnych kierunkach , Zróbcie cos z tym rondem , trzeba to rozwiazać w jakiś inny bezkolizyjny i bezwypadkowy sposób, przebudować ,Ale potrzeba chętnych do tego rozwiazania a nie tylko do mieszania kawy na biurkach.

Ołówek
odpowiada  Taka prawda
11 miesięcy temu

Przecież to rondo jest naprawdę spoko tylko ludzie nie patrzą jak ich linie prowadzą!

H43
11 miesięcy temu

a jak ma być?, jak ekspreci od dzwonów wjeżdżając na rondo od Głogowskiej dwa razy zmieniają pas ruchu jadąc na Chopina, sygnalizacja – migacz ? Panie ja taki zawsze jeżdżam 😉

Nieukom nie chce się spojrzeć na oznakowania na jezdni i pilnować swojego pasa. Ronda to najlepsze skrzyżowania bezkolizyjne, ale trzeba umieć jeździć.

kierowca od 30 lat
11 miesięcy temu

Powinno się zmienić przepisy , aby z obydwu pasuw morzna by jechać jak kiedyś , a nie że z dwóch w jeden bo nie wiadomo kto powinien ustempować i są nieporozumienia

xxxx
odpowiada  kierowca od 30 lat
11 miesięcy temu

Zanim coś napiszesz w temacie, o którym nota bene nie masz zielonego pojęcia, to najpierw naucz się poprawnego pisania bez błędów. Proponuję powrót do szkoły, abyś nie przynosił sobie wstydu.

Pos
odpowiada  kierowca od 30 lat
11 miesięcy temu

Jak taki nieuk zdobył prawo jazdy??

Do kierowca (🤦🙊)od 30 lat
odpowiada  kierowca od 30 lat
11 miesięcy temu

„Morzna” też się poduczyć ortografii…

Bodzio
odpowiada  kierowca od 30 lat
11 miesięcy temu

Nie z dwóch, tylko z trzech pasów

Zoja
odpowiada  kierowca od 30 lat
11 miesięcy temu

Kierowco, najpierw naucz się pisać po polsku, bo kaleczysz bardzo język ojczysty. Oczywiście jeśli to dla ciebie ojczysty. Następnie poczytaj zasady ruchu drogowego. Bardziej jasnych zasad i czytelnej jazdy przez to rondo, trudno sobie wyobrazić. Tylko trzeba je znać i stosować. A swoją drogą, gratuluję. 30 lat jeździsz, nie znasz zasad ruchu i żyjesz. Wow!!!

Karolina
odpowiada  kierowca od 30 lat
11 miesięcy temu

Jezu jak ty jeździsz tak,jak piszesz to obym Cię nie spotkała na swojej drodze

Jankes
11 miesięcy temu

TAK TO JEST JAK SIE ROBI PRAWO JAZDY W SYCOWIE

kierowca.
11 miesięcy temu

TO RONDO PRZY BANKU POWINNO BYĆ ROZWIAZANE ŚWIATŁAMI ,I TO JAK NAJSZYBCIEJ , NIE DA SIE TAK DŁUŻEJ JEŻDZIĆ , I SZUKAĆ MOMENTU KIEDY MOZNA WYJECHAĆ OD STRONY TARGU , WE WROCŁAWSKA ALBO W KOŚCIUSZKI ,ALBO WJECHAC NA RONDO , BO CIĄGLE SA TAM SĄ WYPADKI , MOZE W KOŃCU PANI PREZYDENT ZAJMIE SIE TYM RONDEM PRZY BANKU ,I NIECH MIASTO W KOŃCU COŚ Z TYM BAŁAGANEM RONDOWYM ZROBI ,TAK DALEJ NIE DA SIE POPROSTU JEŻDZIC ,

Slawo
odpowiada  kierowca.
11 miesięcy temu

Po komentarzu widzę że masz problem z rondem przyjedziesz raz na jakiś czas na targ i rondo jest problemem.

wtajemniczony znawca tematu
odpowiada  kierowca.
11 miesięcy temu

Na rondzie bankowym po przebudowie będzie obowiązywał zakaz ruchu wszelkich pojazdów. Stosowne znaki już są przygotowane. Nie będzie kolizji ani wypadków. Objazd przez Kopernika.

Ołówek
odpowiada  kierowca.
11 miesięcy temu

Wszędzie niech światła zrobią, na każdym skrzyżowaniu, bo ludzie którzy jeżdżą jak pi… nie umieją korzystać z dobrodziejstwa rond.
Wyobrażasz sobie jak wyglądało by miasto że światłami na każdym niby-trudnym skrzyżowaniu?
Ludzie jeżdżą tak chujowo, że jak się zielone zaświeci to dopiero szukają sprzęgła zamiast już ruszać! I później Limanowskiego – Słowackiego trzeba na 5+3-4 razy brać. Poza tym w Naszym mieście nie ma chyba ani jednej kompetentnej osoby która zajęłaby się synchronizacją więc gdyby było owych świateł jeszcze więcej to proponuję wyłączyć prąd lub wysadzić to wszystko w powietrze 😉

bc
odpowiada  Ołówek
11 miesięcy temu

Ale co zrobią, jak światła się zepsują?

Zając
11 miesięcy temu

Niech Redaktor powie kiedy będzie emisja programu z Ostrowa, bo odpowiedzi nie uzyskaliśmy !!!! 😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Tłelewizorek
odpowiada  Zając
11 miesięcy temu

Jak za ścianą usłyszysz głośny śmiech sąsiadów to włącz tv.

46
0
Napisz co o tym sądziszx