Ostrowski Bieg Biznesu – fotorelacja

Udostępnij
Tweet

W sobotę, 20 maja, na ostrowskich Piaskach-Szczygliczce odbyła się kolejna edycja Ostrowskiego Biegu Biznesu. Na starcie imprezy organizowanej przez Zespół Szkół Ekonomicznych stanęło ponad 100 biegaczy, którzy mieli do pokonania dystans 5,8 km.

Uczestnicy rekreacyjno-promocyjnego Ostrowskiego Biegu Biznesu przy mocnym wietrze ścigali się wokół zbiornika wodnego. Do biegu mógł się zgłosić każdy, jednak to – zgodnie z ideą zawodów – głównie przedsiębiorcy oraz pracownicy firm stawili się najliczniej.

Impreza miała charakter rodzinnego święta. Sportowców dopingowali członkowie rodzin oraz koledzy z pracy. Wyścig poprzedziła wspólna rozgrzewka wszystkich biegaczy.

Dwie pętle najszybciej pokonał Michał Wawrzyniak, który osiągnął czas 00:21:04. W kategorii mężczyzn na drugim miejscu uplasował się Mateusz Nowacki, a trzeci do mety dobiegł Bartosz Kubica.

Spośród pań najlepsza była Magdalena Królikowska, która na metę wbiegła w 00:24:57 wyścigu. Druga w kategorii kobiet była Agnieszka Michalska, a trzecia Ewa Korecka.

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary oraz upominki, a po zawodach odbyło się losowanie dodatkowych nagród, które trafiły do szczęśliwców. Pamiątkowe medale wręczali zawodnikom Starosta Ostrowski Paweł Rajski, Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych Beata Matuszczak oraz Dyrektor Izby Przemysłowo-Handlowej Południowej Wielkopolski w Ostrowie Wielkopolskim Ewa Machnik.

Ufundowany przez Powiat Ostrowski okazały Puchar Starosty Ostrowskiego za wystawienie najliczniejszej reprezentacji trafił do przedsiębiorstwa Trasko Automatyka, które wystawiło aż 11 zawodników.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Drewniane bele uderzyły w osobówkę
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Przedsiębiorca biegacz
6 miesięcy temu

ciekawe gdzie to było ogłoszone że do nie nie dotarło? może tylko na stronie internetowej szkoły
No nic szkoda , ja żadnej reklamy nie widziałem

cala prawda
6 miesięcy temu

a Rajski jaki czas wykrecil??? bardzo jestem ciekaw!! przeciez on trenuje caly czas! biega od otwarcia do otwarcia tego i owego

Pracownik starostwa
odpowiada  cala prawda
6 miesięcy temu

Głównie jednak to biega po starostwie i podległych jednostkach wraz ze swioim małym pekińczykiem i gryzą kogo popadnie. Jego styl zarządzania polega głównie na tym, że kto więcej donosi na bliźnich swoich tym bardziej jest doceniany głównie finansowo. Dla niego nie liczy sie profesjonalista z duzą wiedzą a jedynie Bierny, Mierny,ale Wierny. Przykre to wszystko jest.Mam nadzieję, że w najbliszych wyborach samorządowych jego poddani urzędnicy pójdą po rozum do głowy i na komitet który stworzy naprędce, bo swoją partię sprzedal za trzydzieści srebrników nie zagłosują. A jak na warunki powiatowe jest to olbrzymia ilość wyborców wraz z rodzinami.

Pracownik starostwa
odpowiada  cala prawda
6 miesięcy temu

Przepraszam za błędy ortograficzne ale pisałem (pisałam) bardzo emocjonalnie.

Nikt
6 miesięcy temu

Nie było Malagowej ze swymi złożonymi łapkami? Zrobiłaby kolejna darmową kampanie

Kleber
odpowiada  Nikt
6 miesięcy temu

Ile od wpisu trollu tuska?

Kaja
6 miesięcy temu

Dyrektor Izby Przemysłowo-Handlowej Południowej Wielkopolski w Ostrowie Wielkopolskim to chyba jakies sztuczne stanowisko dla swoich.

koniu
6 miesięcy temu

Na jesień tak polecą PISiory po 800 zeta od PISu.

zwykły obywatel
6 miesięcy temu

Szkoda, że udziału nie wzięli pracownicy Spółek miejskich, UM, Policjanci, Strażacy – tak po prostu dla zabawy, integracji, zdrowia mile spędzonego czasu.

9
0
Napisz co o tym sądziszx