Przebrali się za szeryfów

Święto Konwalii od lat kojarzone jest z Domem Pomocy Społecznej w Psarach, a kwitnące w parku konwalie są jego znakiem rozpoznawczym. W tym roku zabawa w Psarach odbywała się pod hasłem „Western Country Party”.

Zarówno zaproszeni Goście, jak i pracownicy oraz mieszkańcy zaprezentowali się w strojach kojarzących się z „Dzikim Zachodem”. Byli kowboje, Indianie, stali bywalcy „saloon-u” zarówno Panie jak i Panowie, grabarz, kilku szeryfów, mieszkańcy westernowego Miasteczka.

Akurat w dniu 19 maja 2023 roku w Miasteczku odbywał się festyn, w którym tłumnie uczestniczyli stali mieszkańcy jak i goście. Odbywało się rodeo, wybierano najlepiej ubranego kowboja lub kowbojkę w konkursie „strój w stylu country”. Uczestnicy mogli się również popisać talentem w konkursie plastycznym „Country w stylu konwalii”.

W zabawie uczestniczyli m.in. Paweł Rajski – Starosta Ostrowski, Piotr Walkowski – Przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego wraz z radnymi Arkadiuszem Wojtczakiem i Tomaszem Bruckim oraz Wojciech Rachwalski Dyrektor PCPR w Ostrowie Wielkopolskim. W odpowiedzi na zaproszenia na festyn do naszego Miasteczka przybyli goście z okolicznych Miasteczek Domów Pomocy Społecznej z Pleszewa, Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza, Rzetni, Kobylej Góry, Kotlina, Skrzynna, Skęczniewa.

Zabawę umilał zespół country DRINK BAR, Maria Byzia oraz DJ Witek. Wszyscy uczestnicy mieli możliwość spróbować przejażdżki na koniach.

CZYTAJ  Uciekał policjantom. Wiemy dlaczego

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zniesmaczony
6 dni temu

Ale że nie zaproszono minister Marlenki ze świtą- Mosiński, Sójka i Ławniczak?

oioio
7 dni temu

pajacowanie dla pajaców

Wtf2
odpowiada  oioio
6 dni temu

Zazdrościsz

Jurek
odpowiada  oioio
6 dni temu

Niech się bawią, co przeszkadza.

4
0
Napisz co o tym sądziszx