Uczcili rocznicę katastrofy smoleńskiej (ZDJĘCIA)

Udostępnij
Tweet

10 kwietnia mijała 13. rocznica katastrofy smoleńskiej. To tragedia, która wstrząsnęła całą Polską. Pod tablicą upamiętniającą ofiary tej katastrofy, przy Kościele pw. św. Antoniego złożono kwiaty i znicze.

W ten sposób oddano hołd tym, którzy zginęli. Zgromadzeni pomodlili się w intencji ofiar. Kwiaty złożono również pod tablicą pamięci poświęconej ofiarom katastrofy smoleńskiej przy rondzie Sybiraków.

W katastrofie smoleńskiej zginął prezydent RP Lech Kaczyński wraz z małżonką Marią oraz ostatni prezydent Polski na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, parlamentarzyści, rzecznik praw obywatelskich, prezes IPN, prezes NBP Sławomir Skrzypek, kilku wiceministrów, a także dowódcy wszystkich rodzajów wojsk. Wśród ofiar byli też przedstawiciele rodzin ofiar zbrodni katyńskiej. Zginęła też załoga samolotu Tu – 154M. To łącznie 96 osób.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Najnowsze plany Kolei Dużych Prędkości. Wiemy co przejedzie przez Ostrów
Subskrybuj
Powiadom o
61 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
RTRTR
1 rok temu

tego wysokiego iganta -radnego z Pruślina nie widać ? albo go Becia zasłoniła, albo sie nie załapał.
Oj przed wyborami ?

RTRTR
1 rok temu

radny Banasiak – zapraszamy na ul Lesna , przylesna itp., tam blota , kamoieni nie brakuje – no i wodolejstwa maozna sie nauczyc przed wyborami . Jakos tam cię nigdy nie widziano .?

Jarek
1 rok temu

Czy antoś napisał pełny raport , czy już wiadomo po 13–stu latach co i jak…czy nadal jarek nie dotarł do prawdy ,czy natek nadal ma kasę na komisję badającą wypadek??? itd. Nadal jeżdzi po kraju ze swoimi odczytami ??? jarek już ledwo łazi….ciekawe kto będzie po nim .???? A swoja drogą te dziadki po 70 –stce w sejmie i senacie to porażka …….

Andrzej.
odpowiada  Jarek
1 rok temu

Dokładnie, 2 kadencje i koniec, a tak znaleźli sobie sposób na życie, i siedzą i siedzą i siedzą, i co z tego dla obywateli i kraju, a nic.

61
0
Napisz co o tym sądziszx