Rolnicy uwolnili zawodowego kierowcę

Udostępnij
Tweet

Piątkowe południe źle rozpoczęło dla młodego kierowcy samochodu ciężarowego, który najwyraźniej przez brak doświadczenia wpadł w tarapaty.

Mężczyzna pracujący dla firmy z powiatu pilskiego jechał do jednej z firm w Starym Stawie k. Ostrowa Wielkopolskiego. Choć wiek kierowcy młody, użył nawigacji która najwidoczniej poprowadziła go trasą pieszą/rowerową. Trudno bowiem inaczej wytłumaczyć chęć dojechania do tej firmy przez fragment drogi serwisowej i dalej drogą gruntową prowadzącą z tyłu kompleksu Piaski-Szczygliczka.

Co ciekawe rok temu zlikwidowano przejazd kolejowy, który teoretycznie umożliwiał tamtędy dojazd.

Kierowca widząc, że skończył się asfalt podjął decyzję o zawróceniu, poprzez wjechanie na pobliskie pole. Zabrakło mu jednak wyobraźni by przewidzieć efekt wjechania ciężkim pojazdem z płaskim bieżnikiem na miękką ziemię.

Z pomocą przyszli mu lokalni rolnicy, którzy przy wykorzystaniu poczciwych ciągników marki Ursus dali radę wyciągnąć go z pola.

Kierowca z dużym poczuciem wdzięczności, bezcenną lekcją udał się w dalszą podróż.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Świadkowie Jehowy będą 3 dni robić TO w hali Arena
Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Edward
1 rok temu

I cóż mamy kolejny dowód na to kogo zatrudniają pracodawcy firm transportowych . Znam takiego co mawiał . Musi jechać a jak nie to lepiej w krzaki postawić . Sam jak pracował na składzie drewna to kombinował a jak miał firmę transportu to biadolił , wszyscy złodzieje paliwa i takie tam . I tak to wyglada z tymi szefami jechać , jechać bo transport się nie opłaca . Zajrzyj jednemu czy drugiemu na podwórko to zobaczysz czy transport się nie opłaca . Biedaki jedne

Rolnik Darek
1 rok temu

JA zawsze jestem w pełnej gotowości

Kobieta w potrzebie
odpowiada  Rolnik Darek
1 rok temu

To może zaorał byś mi pole swoim pługiem?

24
0
Napisz co o tym sądziszx