Nie mieli żadnych skrupułów w pozbawianiu życia

Udostępnij
Tweet

Powracamy do bulwersującego mordu, do którego doszło na początku sierpnia 2021 roku. Dopiero teraz zakończyło się śledztwo i skierowano akt oskarżenia do sądu wobec trzech osób, które w okrutny sposób pozbawiły życia 43-letniego mężczyznę.

Na ciele ofiary stwierdzono 35 ran kłutych oraz liczne rany głowy spowodowane kamieniem, elementami grilla, metalową pałką czy nogami i rękami. Agresorzy – 19 i 23-latek oraz 29-letnia kobieta nie mieli żadnych skrupułów.

Po zdarzeniu narzędzia zbrodni wyrzucili do zbiornika wodnego, skąd wyciągnęli je płetwonurkowie. Dlaczego tak długo trwało śledztwo? Należało przypisać każdej z osób zachowanie podczas morderstwa oraz poddać 4-tygodniowej obserwacji psychiatrycznej. Biegli stwierdzili, że mogą odpowiadać za dokonane czyny. 29-latka w chwili zatrzymania posiadała przy sobie marihuanę.

Do zdarzenia doszło na terenie ogródków działkowych w Pleszewie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 43-letni mężczyzna przebywał w domku na działce. Zabity miał być ojczymem dla sprawcy. Powodem miały być długotrwale złe relacje pomiędzy nimi.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wjechał bez opamiętania przy stacji paliw
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
R2z
8 miesięcy temu

Znalem osobiście tego sku,,,, na, karma wrócila,szkoda tylko że za tą palę płacą młodzi ludzie,bo system nic nie robił jak zwykle w tym zdymanym kraju,

Gustaw
8 miesięcy temu

Dlaczego w tekście nie ma informacji , że ofiara skatowała matkę najmłodszego ze sprawców, nie pierwszy raz zresztą .

Człowiek
8 miesięcy temu

Nie złe relację tylko świnia skatowała matkę chłopakowi

marta
odpowiada  Człowiek
8 miesięcy temu

a matka była jakoś ubezwłasnowolniona, że nie potrafiła sama rozwiązać toksycznej relacji tylko syn musiał w imię milości do matki złamać sobie zycie?

Straszne
8 miesięcy temu

Kara śmierci powinna wrócić.

Elektor
odpowiada  Straszne
8 miesięcy temu

Tak. Ale nie w takich przypadkach.

Z.....
8 miesięcy temu

Ja już pisze CV na wakat-KATA

Konfederata
8 miesięcy temu

Czerwone świnie z PZPR w 1997r znieśli karę śmierci w obawie aby ich ta kara nie spotkała za zdradę. Dziś znowu w Europie i w Polsce rządzą podobne świnie, dlatego nie przywraca się kary.

Nikodem
8 miesięcy temu

Wielka szkoda że znieśli karę śmierci ( resocjalizacja dla takich szkoda sensu)

Elektor
8 miesięcy temu

Dałem się nabrać na tytuł. Wszedłem bo myślałem że mowa o rządowym utrudnianiu dostępu do lekarza podczas „pandemii” i pozostawianiu ludzi bez pomocy medycznej. Czego nawet hitlerowcy nie zakazywali. Sprawa pleszewska oczywiście tragiczna, choć kaliber o ile można tak powiedzieć prywatny, a nie masowy.

10
0
Napisz co o tym sądziszx