Nie mieli żadnych skrupułów w pozbawianiu życia

Powracamy do bulwersującego mordu, do którego doszło na początku sierpnia 2021 roku. Dopiero teraz zakończyło się śledztwo i skierowano akt oskarżenia do sądu wobec trzech osób, które w okrutny sposób pozbawiły życia 43-letniego mężczyznę.

Na ciele ofiary stwierdzono 35 ran kłutych oraz liczne rany głowy spowodowane kamieniem, elementami grilla, metalową pałką czy nogami i rękami. Agresorzy – 19 i 23-latek oraz 29-letnia kobieta nie mieli żadnych skrupułów.

Po zdarzeniu narzędzia zbrodni wyrzucili do zbiornika wodnego, skąd wyciągnęli je płetwonurkowie. Dlaczego tak długo trwało śledztwo? Należało przypisać każdej z osób zachowanie podczas morderstwa oraz poddać 4-tygodniowej obserwacji psychiatrycznej. Biegli stwierdzili, że mogą odpowiadać za dokonane czyny. 29-latka w chwili zatrzymania posiadała przy sobie marihuanę.

Do zdarzenia doszło na terenie ogródków działkowych w Pleszewie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 43-letni mężczyzna przebywał w domku na działce. Zabity miał być ojczymem dla sprawcy. Powodem miały być długotrwale złe relacje pomiędzy nimi.

CZYTAJ  Wyjątkowe windy w ostrowskich wieżowcach (WIDEO)

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
R2z
10 dni temu

Znalem osobiście tego sku,,,, na, karma wrócila,szkoda tylko że za tą palę płacą młodzi ludzie,bo system nic nie robił jak zwykle w tym zdymanym kraju,

Gustaw
11 dni temu

Dlaczego w tekście nie ma informacji , że ofiara skatowała matkę najmłodszego ze sprawców, nie pierwszy raz zresztą .

Człowiek
11 dni temu

Nie złe relację tylko świnia skatowała matkę chłopakowi

marta
odpowiada  Człowiek
11 dni temu

a matka była jakoś ubezwłasnowolniona, że nie potrafiła sama rozwiązać toksycznej relacji tylko syn musiał w imię milości do matki złamać sobie zycie?

Straszne
12 dni temu

Kara śmierci powinna wrócić.

Elektor
odpowiada  Straszne
10 dni temu

Tak. Ale nie w takich przypadkach.

Z.....
12 dni temu

Ja już pisze CV na wakat-KATA

Konfederata
12 dni temu

Czerwone świnie z PZPR w 1997r znieśli karę śmierci w obawie aby ich ta kara nie spotkała za zdradę. Dziś znowu w Europie i w Polsce rządzą podobne świnie, dlatego nie przywraca się kary.

Nikodem
12 dni temu

Wielka szkoda że znieśli karę śmierci ( resocjalizacja dla takich szkoda sensu)

Elektor
12 dni temu

Dałem się nabrać na tytuł. Wszedłem bo myślałem że mowa o rządowym utrudnianiu dostępu do lekarza podczas „pandemii” i pozostawianiu ludzi bez pomocy medycznej. Czego nawet hitlerowcy nie zakazywali. Sprawa pleszewska oczywiście tragiczna, choć kaliber o ile można tak powiedzieć prywatny, a nie masowy.

10
0
Napisz co o tym sądziszx