Prowadził pościg rozbitym autobusem

Udostępnij
Tweet

Czy autobusem MZK można prowadzić pościg? Można. Taką decyzję podjął jeden z kierowców po kolizji do której doszło na ulicy Krotoszyńskiej przy samolocie.

Autobus MZK linii 14 zmierzający na pętlę na Wenecji zamierzał skręcić w lewo w aleję Słowackiego. Niestety jego plany pokrzyżował kierowca ciężarówki, który pozwolił stoczyć się pojazdowi. W ten sposób tył ciężarówki uszkodził przednią szybę autobusu.

Ponieważ ciężarówka zaczęła odjeżdżać kierowca autobusu MZK postanowił go dogonić. Ta sztuka udała mu się po kilometrze. Wtedy pojazdy zatrzymały się pomiędzy ulicami Kr. Jadwigi a Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Na miejsce wezwano policję, która rozliczyła kierowcę ciężarówki. W ocenie sytuacji pomogły kamery zamontowane w autobusie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wiaty będą obrośnięte zielenią
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bmw 5
6 miesięcy temu

Najgorsze PKA i to w starych oplach itp. Widzę te blachy to z daleka

dingo
6 miesięcy temu

Przejezdzam przez Ostrow zKrotoszyna do Kalisza al Slowackiego moje zdanie jest takie ze kierowcy Ostrowscy jezdza dobrze czasami tylko jakis mlodzian musi szpanowac lewym pasem a taka stluczka ciezarowy z autobusem to wyjatkowy pech jeden nie zaciagnal recznego a drugi zbyt blisko podjechal

ZK
6 miesięcy temu

A do kierowcy autobusu nikt się nie doczepił, że kontynuował jazdę niesprawnym autobusem?

Olek
6 miesięcy temu

Jeszcze jedno od pościgów to jest policja

Maculata
odpowiada  Olek
6 miesięcy temu

Jesteś dexxlem i nie masz pojęcia o czym mówisz.

22
0
Napisz co o tym sądziszx