Prowadził pościg rozbitym autobusem

Czy autobusem MZK można prowadzić pościg? Można. Taką decyzję podjął jeden z kierowców po kolizji do której doszło na ulicy Krotoszyńskiej przy samolocie.

Autobus MZK linii 14 zmierzający na pętlę na Wenecji zamierzał skręcić w lewo w aleję Słowackiego. Niestety jego plany pokrzyżował kierowca ciężarówki, który pozwolił stoczyć się pojazdowi. W ten sposób tył ciężarówki uszkodził przednią szybę autobusu.

Ponieważ ciężarówka zaczęła odjeżdżać kierowca autobusu MZK postanowił go dogonić. Ta sztuka udała mu się po kilometrze. Wtedy pojazdy zatrzymały się pomiędzy ulicami Kr. Jadwigi a Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Na miejsce wezwano policję, która rozliczyła kierowcę ciężarówki. W ocenie sytuacji pomogły kamery zamontowane w autobusie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zmiana burmistrza w Odolanowie
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bmw 5
1 rok temu

Najgorsze PKA i to w starych oplach itp. Widzę te blachy to z daleka

dingo
1 rok temu

Przejezdzam przez Ostrow zKrotoszyna do Kalisza al Slowackiego moje zdanie jest takie ze kierowcy Ostrowscy jezdza dobrze czasami tylko jakis mlodzian musi szpanowac lewym pasem a taka stluczka ciezarowy z autobusem to wyjatkowy pech jeden nie zaciagnal recznego a drugi zbyt blisko podjechal

ZK
1 rok temu

A do kierowcy autobusu nikt się nie doczepił, że kontynuował jazdę niesprawnym autobusem?

Olek
1 rok temu

Jeszcze jedno od pościgów to jest policja

Maculata
odpowiada  Olek
1 rok temu

Jesteś dexxlem i nie masz pojęcia o czym mówisz.

22
0
Napisz co o tym sądziszx