Darmowe laptopy dla seniorów

Udostępnij
Tweet

Seniorzy XXI wieku korzystają z dobrodziejstw współczesnego świata, a więc komputerów i internetu. Tu szukają informacji, czy rozmawiają online z wnukami. By było to łatwiejsze do placówek senioralnych w Ostrowie Wielkopolskim przekazano 30 laptopów.

– Dzisiaj nasi seniorzy to nowocześni i młodzi ludzie. By łatwiej było im korzystać z dobrodziejstw XXI wieku, przekazałam 10 laptopów dla Dzienny Dom „Senior+” przy ulicy Limanowskiego – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Na zakup laptopów Miasto Ostrów Wielkopolski pozyskało dofinansowanie z Ministerstwa Cyfryzacji. Wcześniej laptopy trafiły już do seniorów z Dziennego Domu „Senior+” przy ulicy Raszkowskiej oraz do Klubu Seniora przy ulicy Piłsudskiego.

– Uwielbiam spotkania z naszymi seniorami. Często wspominam dzień w którym otwieraliśmy ten Dom. To był początek naszych działań na rzecz seniorów w Ostrowie Wielkopolskim.

Senior – Wigor przy ulicy Limanowskiego ma już 7 lat i nieustannie wypełnione jest radością naszych starszych mieszkańców, a od tego czasu na mapie naszego miasta powstały kolejne takie miejsca – dodaje prezydent Beata Klimek.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  22-latkowi grozi do 10 lat więzienia
Subskrybuj
Powiadom o

28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rafi
8 miesięcy temu

Laptopy się przydadzą, babki będą mogły na tinderku poszukać bogatych dziadków do oskubania.

Nikodem
8 miesięcy temu

Brawo pani Beato seniorów należy cenić bo to mądrość narodu nie jakieś tęczowe fanaberie…

Osw
8 miesięcy temu

Jak mnie to babsko irytuje…

28
0
Napisz co o tym sądziszx