Zmarł nagle. Miał raptem 43 lata

W piątek po godzinie 15 na ulicy Dobrej w Ostrowie Wielkopolskim kładziono kostkę brukową. Podczas prac drogowych 43-letni obywatel Ukrainy nagle osunął się na ziemię. 

Jego życia nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji, ale śledczy wstępnie wykluczają udział osób trzecich.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje uczennica
Subskrybuj
Powiadom o

76 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magda Stawik
1 rok temu

Ludzie Wy jesteście poprancami.Zajmijcie się Swoim życiem,bo gowno wiecie na temat tej śmierci. Zbędne komentarze jak zawsze ,a kto Je pisze te osoby ,które mają bardzo nudne życie. Poprostu zajmijcie się Swoim życiem

Prawda.
odpowiada  Magda Stawik
1 rok temu

Miliony ludzi twojego pokroju zobojętniałe na jakąkolwiek sytuację doprowadzą ten kraj do upadku. Więc nie zanudzam.

leonek
1 rok temu

Po godzinie piętnastej – może zmarł z przepracowania. W budowlance rzadko przestrzega się 40-to godzinnego tygodnia pracy, na budowach często widać pracowników w soboty a o pracy do 17-tej czy 18-tej w lecie nie wspomnę, chociaż nie zaczynają o 9-tej czy 10-tej.

Wujekpisujek
1 rok temu

Ehe. Większość polaczków niezaszczepionych na żadne choroby, ale ten miał być niby tym zaszczepionym na covid wyjątkiem.
Dresiarnia z neta już wie

Ech...
1 rok temu

Wiecie co? A ziemia jest płaska… Ilu d**ili chodzi po tej płaskiej ziemi i pier**li o szczepionkach to się w głowie nie mieści. Wy też niezaszczepione d**ile umrzecie. Wcześniej czy później. Z takim podejściem raczej wcześniej. A może psychiatryk będzie dla was dobrym miejscem już teraz?

NeT
odpowiada  Ech...
1 rok temu

Uważaj chłopaku zanim zaczniesz komuś zle życzyć,nawet nie wiesz jaką moc maja twoje słowa…i jak szybko mogą obrócić sie przeciwko tobie….Zyj w zdrowiu,Pozdrawiam

23za
odpowiada  Ech...
1 rok temu

A ty się zaszczepiles czy przyjąles preparat niewiadomego pochodzenia potwojej wypowiedzi to drugie przypomnij sobie co i kiedy mogłeś być szczepiony jak byłeś młody i to lekarz decydował a nie pacjent skał twierdzisz inaczej to ci współczuje

Marian
odpowiada  Ech...
1 rok temu

Nie, ziemia jest okrągła a szczepionki to ściema

Mądrala
odpowiada  Marian
1 rok temu

Jak to okrągła? Patrzę przez okno i nie widzę by się gdzieś zakrzywiała.

Dr Tomasz
1 rok temu

Oficjalna informacja Pan nie był zaszczepiony…

Geralt
1 rok temu

Przeczytajcie chociaż połowę to może zrozumiecie

Postaramy się, aby ich życie było krótkie, a ich umysły słabe, udając, że robią coś odwrotnego.

Będziemy korzystać z naszej wiedzy naukowej i technologicznej w subtelny sposób, aby nigdy nie widzieli, co się dzieje. pożywienie i woda, jak również w powietrzu, będą pokryte trucizną, gdziekolwiek się zwrócą.

Miękkie metale sprawią, że stracą rozum. Obiecujemy znaleźć lekarstwo z naszych wielu funduszy, a mimo to damy im więcej trucizny.

Trucizny chemiczne zostaną wchłonięte przez skórę idiotów, którzy wierzą, że pewne produkty higieniczne i kosmetyczne, prezentowane przez wielkich aktorów i muzyków, przyniosą im wieczną młodość na twarz i ciało, a przez ich spragnione i głodne usta zniszczymy ich umysły i systemy narządów wewnętrznych.

Jednak ich dzieci urodzą się jako niepełnosprawne i zdeformowane, a my będziemy ukrywać te informacje.

Trucizny będą ukryte we wszystkim wokół nich, w tym, co piją, jedzą, oddychają i noszą. Musimy być pomysłowi w rozprowadzaniu trucizn, ponieważ mogą one widzieć daleko.

Nauczymy ich, że trucizny są dobre – zabawnymi obrazkami i melodiami w telewizji. Ci, którzy ich szukają, będą pomocni. Werbujemy ich, żeby wypychali nasze trucizny.

Zobaczą, że nasze produkty są używane w filmie, przyzwyczają się do nich i nigdy nie poznają ich prawdziwego efektu. Kiedy rodzą, wstrzykniemy trucizny do krwi ich dzieci i przekonamy, że im pomagamy!

Zaczniemy wcześniej, kiedy ich umysły będą młode, będziemy kierować ich dzieci do tego, co dzieci kochają najbardziej, słodyczy.

Kiedy próchnieją im zęby, wypełnimy je metalami, które zabiją ich umysły i ukradną przyszłość.

Kiedy ich zdolność uczenia się została naruszona, stworzyliśmy leki, które spowodują, że będą bardziej chorzy i spowodują inne choroby, na które stworzymy jeszcze więcej leków. Uczynimy ich przed nami potulnymi i słabymi dzięki naszej mocy.

Będą przygnębione, powolne i otyłe, a kiedy przyjdą do nas po pomoc, podamy im więcej trucizny.

Skoncentrujemy naszą uwagę na pieniądzach i dobrach materialnych, aby nigdy nie łączyły się z własnym wnętrzem.

Będziemy ich rozpraszać cudzołóstwem, zewnętrznymi przyjemnościami i grami wideo, aby nigdy nie stanowili jedności wszystkich. Ich umysły będą należeć do nas i zrobią, co powiemy. Jeśli odmówią, znajdziemy sposoby na wdrożenie technologii, która zmienia umysł w ich życiu.

Będziemy używać strachu jako naszej broni. Ustanowimy ich rządy i stworzymy w nich sprzeciw. Będziemy posiadać obie strony. Zawsze będziemy ukrywać nasz cel, ale będziemy kontynuować nasz plan. Wykonają za nas pracę i będziemy prosperować z ich trudu.

Nasze rodziny nigdy nie będą się mieszać z ich rodzinami. Nasza krew musi być czysta (ponieważ jest). Zmusimy ich, by zabijali się nawzajem, kiedy się nam przeciwstawią.

Będziemy ich oddzielać od jedności poprzez dogmat i religię. Będziemy kontrolować wszystkie aspekty ich życia i mówić im, co mają myśleć i jak. Będziemy ich uprzejmie prowadzić i pozwolimy im wierzyć, że sami prowadzą.

Będziemy wzbudzać wśród nich wrogość poprzez nasze frakcje. Kiedy zaświeci wśród nich światło, ugasimy je kpiną lub śmiercią, która nam najbardziej odpowiada. Zmusimy ich do rozrywania serc i zabijania własnych dzieci. Dokonamy tego, używając nienawiści jako naszego sojusznika, gniewu jako naszego przyjaciela.

Nienawiść całkowicie ich zaślepi i nigdy nie zobaczą, że w ich konfliktach będziemy ich przywódcami.

Będą zajęci zabijaniem się nawzajem. Będą kąpać się we własnej krwi i zabijać swoich sąsiadów, jeśli tylko zobaczymy, że są przeciwko nam.

Wiele z tego skorzystamy, bo nas nie zobaczą, bo nas nie widzą. Będziemy nadal prosperować po ich wojnach i śmierci. Będziemy to powtarzać, aż nasz ostateczny cel zostanie osiągnięty. Będziemy nadal sprawiać, by żyli w strachu i złości, damy im obrazy i dźwięki.

Wykorzystamy wszystkie dostępne narzędzia, aby to osiągnąć. Narzędzia zostaną dostarczone przez ich pracę. Zmusimy ich do nienawiści do siebie i swoich sąsiadów.

Zawsze będziemy ukrywać przed nimi boską prawdę, że wszyscy jesteśmy jednym. Że nigdy się nie dowie! Nigdy nie mogą wiedzieć, że kolor jest iluzją, muszą zawsze wierzyć, że nie są równi. Kropla po kropli, kropla po kropli, osiągniemy nasz cel. Przejmiemy ich ziemie, zasoby i bogactwo, aby sprawować nad nimi kontrolę.

Oszukamy ich, by przyjęli prawa, które kradną im niewielką wolność. Ustanowimy system pieniężny, który zamknie ich na zawsze, pozostawiając ich i ich dzieci w długach.

Oskarżymy ich o morderstwo i przedstawimy światu inną historię, ponieważ będziemy właścicielami wszystkich mediów. Będziemy używać mediów do kontrolowania przepływu informacji i ich uczuć na naszą korzyść.

Kiedy powstaną przeciwko nam, zmiażdżymy ich jak owady, ponieważ są mniej niż to. Będą bezradni, aby cokolwiek z tym zrobić.

Agenda, nowa przyszłość.
odpowiada  Geralt
1 rok temu

100/100.

Geralt
odpowiada  Geralt
1 rok temu

ogólnie to jest to Masońskie Credo przypisywanie Rockefeller’owi

Tih
odpowiada  Geralt
1 rok temu

Niestety wszystko to spełnia się małymi kroczkami a my nawet tego nie zauważamy

Tragedia
odpowiada  Geralt
1 rok temu

Nie męcz się. Ślepi Polacy i tak cię za świra wezmą. Uwierzą już z chomątem na szyi. 80%,to mądrzy inaczej.

Niezaszczepiony
1 rok temu

Macie ciecie jakieś dowody że to była szczepionka? Jak nie to idźcie spamować gdzie indziej albo wyłączcie internet

Darek
1 rok temu

Na💉gle

76
0
Napisz co o tym sądziszx