Uczniowie w Liceum mieli szybkie randki i nie tylko

Dziś święto zakochanych. W III Liceum Ogólnokształcącym z tej okazji przygotowano szereg atrakcji. Jedną z nich były tzw. szybkie randki, podczas których losowo dobrane pary mogły się poznawać i spróbować zainteresować potencjalną drugą połówkę.

Zorganizowano pocztę walentynkową, były balony, sweet boxy oraz warsztaty „Bezpieczne Walentynki” przygotowane przez pracownice Sanepidu. Instytucja ta zajmuje się m.in. chorobami zakaźnymi, więc można domniemać, że było o zachowaniach prewencyjnych w tym zakresie.

W II Liceum Ogólnokształcącym zorganizowano m.in. konkurs na wiersz walentynkowy oraz przyozdobiono szkolne korytarze:

W IV LO przygotowano ściankę walentynkową do robienia sobie zdjęć

W Zespole Szkół Usługowych przygotowano serduszkowe wypieki oraz zorganizowano pocztę walentynkową

Zespół Szkół Ekonomicznych przygotował konkurs fotograficzny, w którym do wygrania był voucher do kina. Dodatkowo każdy kto przyszedł w czerwonym ubraniu miał gwarancję bycia niepytanym.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje młoda kobieta. Wypadek z udziałem BMW
Subskrybuj
Powiadom o

50 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Becia
1 rok temu

Droga młodzieży.
Nie przejmujcie się tą bandą zgorzkniałych jęczących kretynów, piszących te żałosne komentarze. Są to ludzie, którzy niczego w życiu nie osiągnęli i jedynym sposobem dla nich na poprawę nastroju jest krytykowanie innych.
Zatem bawcie się, korzystajcie z młodości ile się da, bo życie to tylko krótka chwila. Szybko przeleci.

Eryk W.
odpowiada  Becia
1 rok temu

Dokładnie tak! Ci, którym wszystko przeszkadza są zakompleksieni i chcą zabłysnąć wulgaryzmami, bo tylko taki jeden prymityw z drugim mogą anonimowo zaszaleć i zaistnieć. I jeszcze sprowadzają wszystko do patologicznych zachowań (głodnemu … na myśli), które podejrzewam królują w ich życiu.

Basia
1 rok temu

Wie ktoś gdzie w Ostrowie lub Kaliszu są organizowane takie szybkie randki (dla dorosłych)? chciałabym kogoś fajnego poznać:)

PG
1 rok temu

A dziś tłusty czwartek.

Jest o.k
1 rok temu

Cześć jestem Roman właśnie tam poznałem swoją miłość życia ma na imię Andrzej czym mnie zauroczył?hmmm…chyba owłosioną klatą i te loczki na plecach on jest wooow.

1984
1 rok temu

To w końcu chodzi o III LO, czy może inną ostrowska szkołę? Na zdjęciach widzę noblistę Reymonta , patrona II LO.

RODZIC
1 rok temu

Ja pierdo…e do tego pracownice Sanepidu 🤔🤔🤔 Ja nie mogę jaki blamaż (dla Dyrekcji „blamasz” lub „blamarz” żeby zrozumieli) po H… Sanepid??? Żeby moczyć zdrowo?? Pogieło Was?

Raz sierpem raz młotem czerwoną
1 rok temu

P…. LEWACKA hodowla nieletnich. Widzieliśmy na marszu wściekłych wagin wulgarne nieletnie POTWORKI wyhodowane na smartfonach i lewackich hasłach…. Jak mawia jeden lewacki pajac w okularach i czerwonych POrach : RÓBTA CO CHCETA.

Becia

Lewacki, lewacka, lewackich…Ty tępa istoto- tylko na to cię stać? Bezmyślnie powtarzasz te brednie po swoim zdziecinniałym królu Jarosławie. No do wyrzy*ania. Typowy elektorat PiS-u. Użyj czasami mózgu. Nawet ty go posiadasz.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Becia
Zosia
1 rok temu

Sama nie wiem co o tym mam mysleć. Miłość to piękna sprawa ale czy powinna tak być upraszczana i do tego publicznie eksponowana ? Mnie to bardziej przypomina zwykły popęd seksualny.

Becia
odpowiada  Zosia
1 rok temu

Przestań myśleć, bo kiepsko ci idzie. Normalnemu człowiekowi przypomina to zabawę, a tobie popęd seksualny. Widocznie jesteś wyposzczona albo zaburzona.

50
0
Napisz co o tym sądziszx