Ukradł perfumy w galerii. Wpadł przez przypadek

Jeden z ostrowskich policjantów w czasie wolnym od służby ujął sprawcę kradzieży sklepowej. Dzięki jego czujności i szybkiej reakcji, złodziej odpowie za swoje czyny przed sądem.

10 lutego br., funkcjonariusz z Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego ostrowskiej komendy mł. asp. Miłosz Gołdyn, będąc po służbie, w jednym ze sklepów na terenie galerii rozpoznał mężczyznę podejrzanego o kradzież perfum, do której doszło dwa dni wcześniej.

Mł.asp. Miłosz Gołdyn, 9 lutego przyjął zawiadomienie dotyczące kradzieży w jednej z drogerii. Nieznany sprawca, dzień wcześniej ukradł perfumy o wartości blisko 800 złotych. Policjant zabezpieczył materiały z monitoringu, na których zarejestrowany został wizerunek sprawcy.

Następnego dnia, policjant będąc po służbie, na terenie galerii zwrócił uwagę na mężczyznę, który wyglądem przypominał sprawcę kradzieży. W związku z tymi podejrzeniami policjant ujął mężczyznę i powiadomił oficera dyżurnego komendy.

Mężczyzną okazał się 23-letni ostrowianin, który przyznał się do kradzieży perfum.

Sprawca został zatrzymany i doprowadzony do jednostki. Za to przestępstwo musi liczyć się z konsekwencjami karnymi. Mężczyźnie za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ukradł rower. Rozpoznajesz go?
Subskrybuj
Powiadom o

21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kkk
1 rok temu

Dziwna ta komenda o jednych się pisze o drugich nie.. byłam świadkiem gdzie inny policjant też złapał po służbie złodzieja i nikt o tym nie napisał…jedni zabiegają żeby o nich mówiono inni nie czy o co tu chodzi?

Daniel Mania
odpowiada  Kkk
1 rok temu

Tam są różni. Jest selekccja

Jadwiga
1 rok temu

teraz psi nos 🙂

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Jadwiga
Tom
1 rok temu

Brawa i pozdrowienia dla mojego sąsiada. Wspaniała postawa!

TenPiesToJ*banaparówa
odpowiada  Tom
1 rok temu

Jak jest taki kozak to niech się zabierze za prawdziwych przestępców a nie za leszczy.

21
0
Napisz co o tym sądziszx